Zakup telewizora LED.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Forem

2010-05-04 20:25:13

Krótko, chcę zakupić telewizor LED (32 - 37 cali), mam na to około 3 tysiące złotych. Jestem totalnie nie w temacie jeżeli chodzi o najlepsze marki etc dlatego proszę o radę, co kupić w takiej cenie? W laptopie mam HDMI więc fajnie byłoby żeby TV też miał (ale to chyba standard już?). Nie mam pojęcia co jeszcze, HD, FullHD w ogóle nic mi nie mówi. Ktoś jest w stanie coś doradzić? Albo chociaż skierować na dobre forum poświęcone tej tematyce?

__

Użytkownik
Syrj

2010-05-04 21:07:56

http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php

__

VIP
zoom

2010-05-04 21:41:47

Jako posiadacz Samsunga UE46B7000 mogę Ci go polecić z czystym sumieniem, bardzo dobry ostry i wyraźny obraz przy oglądaniu TV cyfrowej (n HDTV), filmów bluray oraz powalająca jakość obrazu w grach komputerowych ( Dirt 2 DX10 ultra, full HD). Myślę że do sumy 3000zł znajdziesz 37' z serii 6. Zastanów się nad rozmiarem bo 37' to bardzo malutko i później możesz żałować że nie kupiłeś czegoś większego, moim zdaniem lepiej kupić telewizor z 6 serii samsunga bez LED jednak 40 lub 46 calowy niż iść w podświetlenie ledowe które nie jest wcale takie cudowne jak na reklamach.

__
Play more promode.

Użytkownik
Forem

2010-05-04 22:39:46

Jak na moje warunki 37 cali to max, więcej nie chcę, mały pokój, telewizor nie będzie w tak dużej odległości od kanapy by kupować 46 cali ;p

__

VIP
zoom

2010-05-05 09:18:13

Skoro 37 to masz do wyboru jedynie 3 firmy, Samsung, Sony, Sharp obojętnie którego kupisz to i tak będziesz zadowolony a najlepiej weź konsole pod pachę lub laptopa i idź do sklepu to najlepszy sposób na wybranie optymalnego tv.

__
Play more promode.

Użytkownik
mental

2010-05-07 14:03:13

Jeśli koniecznie chcesz dopłacać za diodki zamiast jarzeniówek to wg mnie najlepiej gra wspomniany wyżej Samsung. Ale TYLKO I WYŁĄCZNIE W PRZYPADKU SYGNAŁU HD. Więc jeśli przez 99% czasu masz zamiar podawać sygnał HD to spoko.

Wg mnie kupienie jakiegokolwiek TV LCD, czy to LED, czy jarzeniówka, to bezsens, bo po co wydawać w ch** kasy na TV który przy zwykłym sygnale gra gorzej od kineskopu?
To oczywiście tylko moja opinia wyrobiona na podstawie osobistych obserwacji w sklepie RTV w którym pracuję.

Wg mnie przy większych przekątnych tylko dobra plazma, czyli Panasonic lub Pioneer. Odnoszę wrażenie, że producenci LCD sprzedają te TV tylko przy użyciu karteczek z parametrami, bo postawcie sobie tego hiper-wypasa LEDa Sramsunga obok swojego starego kineskopu, włączcie sobie jakiś zwykły kanał i wyróbcie własne zdanie.

Dla mnie to co widzę w marketach typu MM, czy avans woła o pomstę do nieba.

Peace.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4442 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie