Solidarni 2010

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qwe

2010-05-01 00:53:53

Proponuję obejrzeć bardzo dobry, moim zdaniem, materiał dokumentalny o Polakach wypowiadających się w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem, jej okolicznościach oraz tym co myślą na temat manipulacji mediów głównego nurtu dotyczących tego co działo się (głównie) przez ostatnie 4 lata w tym przez okres po tragedii.

Napisałem bardzo dobry, ponieważ nie jest to materiał ocenzurowany (dlaczego, napiszę dalej). Pada w nim wiele pytań, których redaktorzy mediów głównego nurtu z niewiadomego powodu nie potrafili zadać. Ba, osoby które zadawały “niewygodne” ale nurtujące większą część polaków i całego świata pytania nazywali “szaleńcami”.

Film wzbudził w środowiskach postkomunistycznych, że tak to nazwę, spore zamieszanie, a tym samym falę krytyki (ich najlepszą obroną jest atak, czego ekstremum przypada na czas rządzenia Platformy Obywatelskiej).

Od siebie dodam, że w te dni, od czasu zamachu, przebywałem w Warszawie ze względu na seminarium biznesowe. Udało mi się nakręcić 5 godzin podobnego materiału, gdzie ludzie mówią to co myślą (bez jakiejś idiotycznej politycznej poprawności).
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę udostępnić również własne nagrania z tego wydarzenia, choć kwestie powiedziane w “Solidarni 2010” są w zasadzie wyczerpujące i dobitnie pokazują, że ludzie te medialne kłamstwa dostrzegają.

Film podzielony na 9 części.

http://www.youtube.com/watch?v=20Y-jDfCrn4 - część pierwsza

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4249 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie