Opinie nt SideWinder X6

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
yahoo1333

2010-03-03 10:35:32

Witam, zamierzam zaopatrzyć się w klawę SideWinder X6. Chciałbym prosić o opinie użytkowników tego sprzętu. Czy jest wygodna w użyciu? Jak spisują się w niej makra? Czy przyciski się nie ścierają? Z góry dzięki za odpowiedź :-)

__

Użytkownik
majan

2010-03-03 11:50:07

jeśli chodzi o wygodę, to na początku strasznie przeszkadzają niektóre klawisze, które są źle rozmieszczone, jednakże maksymalnie dwa tygodnie i da się przyzwyczaić. oprócz tego fajną sprawą jest klawiatura numeryczna, która może być po lewej i prawej stronie, ponieważ jest odczepiana i doczepiana na magnez. poza tym z niektórymi podświetlanymi klawiaturami jest taki problem, że często bije od nich rażące światło, które jest zdecydowanie za jasne. w tej klawiaturze możesz sobie regulować jasność, co jest niesamowitym udogodnieniem. klawisze są wykonane z dobrego materiału, także nie musisz się martwić że po jakimś czasie zacznie się ścierać ta taka chropowata nawierzchnia i palce zaczną się ślizgać po przyciskach.

jeśli chodzi o makra, to w X6 jest możliwość tworzenia ich w locie, co jest zdecydowanie wielkim plusem :)

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
yahoo1333

2010-03-04 10:43:17

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :-)
też słyszałem o tej fajnej opcji z odłączanym panelem numerycznym. Długo już z niej korzystasz?

__

Użytkownik
yahoo1333

2010-03-25 13:18:18

Aż tak mało użytkowników SW6? ;-) Trudno w to uwierzyć :D Będę wdzięczny za opinie userów.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1620 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie