Rekrutacja - Bad Company 2

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
takedowner86

2010-02-14 19:28:19

Witam, nie wiem czy mogę tutaj taką informację zamieścić, ale nie próbując nie przekonam się. Proszę jedynie admina, jeżeli taka informacja narusza regulamin o nie banowanie konta, tylko usunięciu tego posta. Otóż nie jest to do końca informacja o dołączeniu do istniejącego klanu, a jedynie propozycja jego utworzenia ;) . Nie robiąc jakiś przydługawych wstępów, gdyż takie to niektórych odrazu odstraszają od zapoznania się z treścią, więc przejdę natychmiast do konkretów. Jak zostało wyżej napisane, klan jeszcze formalnie i fizycznie nie istnieje. Jestem fanem sieciowych gier drużynowych. Przez moją pseudo karierę gracza przeszły takie tytuły, jak Wolfenstein: Enemy Territory, Enemy Territory: Quake Wars, Call of Duty 4 oraz Quake 3, przy czym najdłużej pozostałem wierny grze ET, w którą to przegrałem ponad 3 lata i z tej gry czerpię największe doświadczenie jako członka drużyny oraz lidera grupy. Niestety z grami z serii BF nie miałem styczności, ponieważ może nie tak, że nie przypadły mi do gustu, a jedynie spowodowane było to trudem utrzymania drużyny, z którą to można byłoby rozgrywać klanowe rozgrywki w bardziej znaczących ligach i turniejach. Może zastanawiacie się dlaczego to akurat miałbym zacząć przygodę z BF:BC2 ? Otóż jest to spowodowane tym, że do gustu przypadła mi gra ET:QW, w której to można było naprawdę poznać klimat wspólnej gry jako drużyna. Niestety jak możecie zaobserwować, gra ta nie przyjęła się za bardzo w Europie i dla tych co nie mieli z nią styczności, to właśnie wyjaśniam, że BF:BC2, w moim odczuciu, czerpie wszystko, co spotkałem w ET:QW ( różnica polega jedynie na innym klimacie gry ;), tzn. w BF są to “realia” dzisiejszych czasów). Celem tego wpisu jest znalezienie chętnych osób do gry w BC2, ale tylko wyłącznie w trybie SQUAD RUSH. Dlaczego tylko ten tryb ? Niestety, jako doświadczony gracz, którego planem była gra w z jedną drużyną na poziomie profesjonalnym, niestety nigdy tych zamierzeń nie zrealizowałem. Dlaczego ? Otóż powodem byli moi współtowarzysze. Dołączając do klanu, zapoznając się z wcześniejszymi celami osiągnięć, miała to być gra z jednymi i tymi samymi osobami w jednej drużynie, można rzec na poziomie zawodowym. Niestety, w żadnym klanie tego nie doczekałem się. Powodem niestety była albo małe zaangażowanie klanowiczy, bądź co jakiś czas zmiana klanowicza podstawowego składu, co wymuszało ciągle od nowa treningi w celu zgrania się z nowym członkiem, co nie pozwolało nam się rozwijać, a jedynie jak to można ująć, wręcz zastój jako drużyny. Teraz nadarzyła się ku temu wspaniała okazja, gdyż wspomniany przeze mnie tryb RUSH, pozwala na grę, jako drużyna w 4 osoby. A jest to więc szansa na znalezienie 3 - 4 osób do gry, gdyż sądzę, że utrzymanie tak nie wielkiej liczby osób, jako drużyny, jest łatwiejsze, niż 5-cio czy 6-osobowych drużyn. Tryb RUSH, uważam, że będzie wielką szansą, aby oczy wszystkich miłośników elektronicznego sportu, zwróciły się ku tej grze, gdyż może śmiało stanąć o “serca” graczy do rywalizacji z takimi tytułami, jak CS oraz COD, które to na owe czasy wśród drużynowych gier FPS górują prawie na całym świecie. Kolejnym atutem gry w 4 osoby jest łatwiejsza organizacja turnieji, gdzie wszystkie najlepsze klany na scenie mogą zjechać na jakieś Lan Party, ponieważ koszty utrzymania takiej nielicznej drużyny nie są wielkie, oraz ufundowanie nagród dla najlepszych zespołów, z racji niewielkiej liczby osób w drużynie, nie jest również znaczącym obciążeniem finansowym dla sponsorów, dzięki którym jest możliwa jakaś forma gratyfikacji za czas spędzony przed grą, potwierdzeniem są ww. dominujące gry na rynku. Może wystarczy tych wywodów, gdyż o tym można byłoby dużo pisać. Moim celem jest znalezienie 3 osób, którzy chcieliby spróbować gry na początku na poziomie “amatorsko - zawodowym” ( nie kryje tutaj moich ambicji, że celem moim jest ukierunkowaniu gry drużyny na poziom zawodowy, gdy będzie pewne, że będzie na tą grę popyt oraz ww. tryb w świecie elektronicznego sportu, który to nie unikniono zmierza w kierunku, aby uznano zawód, jakim jest gracz gier komputerowych, co już obserwujemy w nielicznych państwach ). Ludzi, których poszukuję, powinni dysponować nie naganną kulturą, chęci zaangażowania się w sprawy klanowe, ale przede wszystkim zaangażowanie się w grę oraz bezwzględne podporządkowaniu się liderowi drużyny, gdyż bez tych postulatów nie można tworzyć miłej, ale przede wszystkim dobrej drużyny. Najważniejszym kryterium jest poświęcenie czasu na grę, przynajmniej ok. 4 godzin na treningi, sparingi oraz oficjalne rozgrywki klanowe, co najmniej 6 razy w tygodniu, powiedzmy wstępnie, w godzinach: 20:00 - 24:00. Może wyda Wam się to dziwne, co teraz napisze, ale wynika to z mojego doświadczenia. Jeżeli jesteś osobą, która może zaakceptować powyższe warunki oraz możliwość wyjazdów na ewentualne wyjazdy na turnieje lan’owe, gdyby klan ową szansę miał, co najmniej na terenie Polski, to jeżeli masz ambicję gry na poziomie profesjonalnym, to niezależnie od swego doświadczenia oraz wieku możesz śmiało pisać w celu dołączenia do drużyny ( jedyne spotykane najczęściej przeszkody, to bała niemożność wyjazdu na turnieje lan’owe poza obszar swego miejsca zamieszkania, czy to pobytu dłuższego niż jeden dzień). Tak jak wspomniałem, kryterium wynika z tego, że to właśnie młodzi ludzie są najlepszym materiałem do gry na poziomie profesjonalnym, tylko należy im dać szansę i dobrze nimi jak najwcześniej pokierować, tak aby mogli być naprawdę wspaniałymi graczami. Ze swojej strony mogę zająć się sprawami organizacyjnymi klanu, tzn. jego utworzenie, gdy uzbieram odpowiednią liczbę osób, strona klanowa, posadę klan lidera, jeżeli będę najbardziej doświadczonym członkiem w drużynowych grach FPS, oraz ewentualnie poszukiwanie sponsoringu na własny serwer klanowy oraz zdobywania od niego na późniejsze wyjazdy, w miarę powodzenia, na turnieje lan’owe. Jeżeli jakąś z owo wymienionych funkcji, będzie mógł przyjąć, to jak najbardziej, będzie mi łatwiej w organizowaniu naszej drużyny. Wspomniałem, że poszukiwałbym do 4 osób, a później 3. Wynika to z tego, że moim celem jest gra wyłącznie jedną 4 osobową drużyną, w celu maksymalnego zgrania się, ale jak to na świecie bywa, nie zawsze uda się jakieś osobie przybyć w danym dniu, więc ta jedna osoba w rezerwie musi pozostawać ( pamiętaj, że nadal obecność jest obowiązkowa 6 razy w tygodniu ). Więc, jeżeli uważasz, że jesteś w stanie zaakceptować wyżej wymienione warunki oraz chciałbyś osiągnąć coś więcej w tej grze to proszę skontaktuj się ze mną poprzez komunikator GG: 18855122 bądź poprzez pocztę elektroniczną: [email protected] . Pozdrawiam

__

Użytkownik
varfare

2010-02-14 22:03:40

też lubię słonie.

__

Użytkownik
napzord

2010-02-14 22:23:24

Widze, że chciałbyś klan ale tylko dla siebie. Musisz popracować nad relacjami lider - member. Bo na apodyktyźmie nic nie zyskasz.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Zbanowany
Manian

2010-02-17 16:07:00

wh na 100 %

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4974 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie