Battlefield Bad Company 2 BETA - Opinie

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Ciamajda

2010-01-30 21:25:35

Cześć wszystkim :) Iż nie ma jakiegoś głównego tematu dot. nowego dzieła DICE postanowiłem założyć i poczytać waszych opinii o becie nowego BF’a.
Co sądzicie o tej grze na dzień dzisiejszy ? Jak wam się gra? Oczekiwaliście coś lepszego czy jesteście zachwyceni ?
Mnie osobiście gra się nieźle, choć optymalizacja nie jest jakoś super zrobiona ale na szczęście jest to beta i miejmy nadzieję, że w tym stosunku coś poprawią. Co prawda nie mam jakiegoś super komputera ale mogę bez problemów pograć na medium. Dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze zagrać mam 1 wolny klucz do testów :)

__

VIP
Van Helsing

2010-01-30 22:31:58

jak masz klucz mozesz udostępnić :D

co do opinii, najpierw byłem zawiedziony, jednak potem mogłem pograć bez lagów i jestem ZACHWYCONY. niemniej jednak jedna mapa... :C

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
exile

2010-01-30 23:16:58

Moja opinia jest w innym temacie..


Trochę tweaksów graficznych - całkiem przyjemny boost fpsów:

Wchodzimy do \Documents\BFBC2Beta i edytujemy plik settings (niżej moje ustawiena, w sumie można edytować rozdziałkę, odświeżanie i podmienić zawartość pliku):


[WindowSettings]
Width=1920
Height=1080
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=high
VoipEnable=false
[Graphics]
Effects=medium
Soldiers=medium
Vehicles=medium
Overgrowth=medium
Undergrowth=medium
StaticObjects=medium
Terrain=medium
Shadows=medium
Bloom=false
HSAO=true
MSAA=0
Water=low
MainQuality=custom
Texture=high
Aniso=2
Detail=medium
DxVersion=9

__

Użytkownik
PsyCHoKiLLer

2010-01-31 00:15:34

Jak dla mnie gra jest super. Na początku miałem lagi i zwisy ale po patchu jest ok. Najbardziej denerwuje mnie system trafień: walisz z AK do kolesia a on nic i jeszcze zdąży cię zabić. Gram w MW2 i tam nie ma miejsca na takie coś!! Na pewno kupie oryginał i liczę na to ze w pełnej wersji poza nowymi mapami wygląd i system trafień broni zostaną poprawione.

__

Użytkownik
nef

2010-01-31 00:44:44

ice f l o w jak masz jeszcze ten wolny klucz do testów to z chęcią przyjmę. ;)

__

Użytkownik
rastiR

2010-01-31 04:29:46

nie działa więc lipa problem z połaczeniem na servery w żaden spobo nie moge temu zaradzić więc coś nie tak maja z tą betą ; p

__

Użytkownik
TOMe

2010-01-31 11:22:11

exile a na win7 gdzie to znajde?

__

Użytkownik
Ciamajda

2010-01-31 11:32:37

ptt ten plik znajdziesz w dokumentach :)
rastiR a może porty masz zablokowane ? Ściągnąłeś nowego patcha?

__

Użytkownik
napzord

2010-01-31 11:43:54

Gra całkiem przyjemna lecz troche mnie denerwuje, że gracze zamiast podlazyc ladynek np na poczatku na A to wola ladowac w budynek z czolgu tak dlugo aż się zapasnie iwtedy ładunek automatrycznie zostaje uznany za zniszczony :D
W Reconie Najbardziej podoba mi sie mortar strike (ostrzal z dzial na wybrany pkt) HS wchodzą bulletdrop jest czego chcieć więcej.

Sterowanie Helikopterkiem (UAV) tez jest zabawne gdy nie wiadomo skąd dostaje się rakiete na ryj :D ZI tu mam pytanie czy można cokolwiek jeszcze zrobić z tym UAVem oprocz puszczania rakiet i spotowania przeciwników ?
W medyku wiadomo najlepsze podnoszenie kolegow dzieki temu szybko mozna pkt nabic. Nie wiem dlaczego ale liczba pkt miedzy 11 a 12 lvl jest przeogromna. Pewnie to jakis bug. Podoba mi sie rowniez sposób w jaki jest sie przywracanym przez medyka do życia. Wygląda naprawde jakbyś przedchwilą wrócił z zaświatów :D
Narazie jest ok ide grac dalej :D

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Użytkownik
rastiR

2010-01-31 12:25:55

ice f l o w nie mam routera, mam bezpośrednio osiedlówke przez kabel do kompa więc za wiele zrobić nie moge, gra nawet teraz nie rusza L)

__

Użytkownik
san

2010-01-31 12:29:53

jeśli miałby ktos 1 wolny klucz to byłbym bardzo wdzieczny

gadu: 1299298
steam: sanek

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Użytkownik
Ciamajda

2010-01-31 12:36:51

rastiR ale pobrałeś patcha przez Beta Updater ? Jeśli tak a nadal nie działa to już żadnego pomysłu nie mam :-/

Tybek niestety nic innego tym UAV robić nie można ale dobre i to :D

__

Użytkownik
le0nn

2010-01-31 12:45:46

tybek liczba jest przeogromna ponieważ to max lvl w becie ;), to samo z dużą ilością broni jest,
gra jest ogólnie spoko, każda rozgrywka jest inna bo wszędzie można zrobić sobie przejście, w ataku jak się dorwie do apache to obrona jest miażdżona, nie pozostaje nic innego jak grać dalej i czekać na marzec żeby pograć w full

__

Użytkownik
esportfun

2010-02-04 03:18:41

:)

__

VIP
fronki

2010-02-04 10:56:57

Opinia w oparciu TYLKO o wersje wydana na X360

Gra jest wtórna w stosunku do BC1 i BF2 - co nie znaczy ze jest gra zła, przeciwnie jest fajna ale równie dobrze powinni to nazwać BC1 map pack.

__

Redaktor Naczelny
rml

2010-02-04 12:41:39

z tego co pamiętam na pecety nie było bc1 więc dla sporej większości piszących tu osób to jednak nowość

__

VIP
fronki

2010-02-04 15:37:54

@rml

dla PCtowców nowoscia jest tryb w stylu ET i... nic innego mi na mysl nie przychodzi.

__

Użytkownik
N00binator

2010-02-05 12:32:23

no to chyba jednak nie nowość

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9737 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie