HP Dv5-1160ew na sprzedaż!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
e2

2010-01-14 17:19:10

http://www.allegro.pl/item876668399_hp_pavilion_dv5_1160ew_gwarancja_gratisy_okazja.html

Witam, do sprzedania jest laptop HP Dv5-1160ew zakupiony na początku 2009r.. Jego parametry widoczne są na zdjęciu oraz w tym linku: http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?id=5492&partner_id=25252525&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd8855 Stan komputera uważam, że jest bardzo dobry. Starałem się o niego dbać, aby nie stała mu się żadna krzywda. Nie rzucałem nim o podłogę, woziłem tylko w pokrowcu specjalnie do tego przeznaczonym - dodam go gratis icon_smile3.gif. Dodatkowo jest ściereczka z mikrofibry do ścierania pokrywy (się błyszczy wtedy icon_smile3.gif). Laptop podoba się kobietom - moja narzeczona chciała mi go zabrać nawet icon_wink2.gif. Trochę poważniej - używałem go do gier i pracy, ale ponieważ kupiłem konsolę to niepotrzebny mi tak mocny laptop. Co do gier to chodzi na nim prawie wszystko - Crysis, Grand Theft Auto IV, CMR: Dirt 2, wszystko grywalne. Nie wiem jak inne, ale da się na nim grać, pracować, słuchać muzyki dzięki głośnikom Altec Lansing. Zdjęcia oczywiście przedstawiają sprzedawany produkt. Cena myślę, nie jest wygórowana.

Dodatkowo (ponieważ seria DV5 niestety miała wadę fabryczną) została wymieniona płyta główna oraz karta graficzna http://www.poloniainfo.se/forum/temat.php?temat=25526 m.in tutaj jest poruszony problem Pavulonów, które się sypały. Mój rozwalił się po 1h od kupna i od razu trafił do HP Polska na serwis. Gwarancja jest do 28 lutego tego roku (12 miesięcy producenta). Jednak nie będzie ona potrzebna bo laptop działa bez zarzutu icon_smile3.gif. Nie wysyłam za pobraniem - jak zawsze zresztą. Cena paczki kurierskiej do ustalenia po zakupie!

Cena 2399zł. Jeśli ktoś kupi do końca dnia 17.01.10 to dostanie Razer Pro Solution gratis!(aukcja kończy się szybciej, ale zostanie wystawiony ponownie jakby się nie sprzedał)

__

Użytkownik
ramm_pl

2010-01-14 23:57:46

Problem jest taki, że mi w tej serii laptopów, już raz wymieniona karta, znów padła... więc GL !

__

Użytkownik
e2

2010-01-15 09:29:22

nie wiem, ja katowałem go przez 6h grając w dirta2 i karta jak działa tak działa ;) może miałem szczęście ;)

__

Użytkownik
wiecek.

2010-01-15 10:12:22

1. GTA IV na takim sprzecie grywalne? no na pewno all na low chyba ;)
2. Cena duzo za wysoka, za 100zl mniej mozna miec NOWKE SamsungaR522 z HD4650, ktory zjada tego 9600gt, nie trzeba sie martwic o serwis itp.
Ogolnie GL w sprzedazy :)

__

Użytkownik
e2

2010-01-15 16:09:29

gta IV low/med bez problemu, ja nie napisałem, że max detale.

Co do innego sprzętu - mnie to nie interesuje jaki samsung za ile kosztuje. Mam swoją opinię o laptopach samsunga. Cena jest jaka jest, nowe hp’ki warte są około 3000zł więc ja patrzę na to, a nie na to ile kosztuje inny. Nie kupujesz, nie komentuj.

__

Użytkownik
wiecek.

2010-01-15 17:36:36

To nie allegro, a do sprzedazy masz inny temat komentuje po to aby ktos nie zrobil takiej wtopy jak ty ;)
I nie generalizuj tak bo ten model to najbardziej oplacalny lapek do 3k, zaczynajac od jakosci wykonania po wydajnosc...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6431 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie