Ban CB

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
simley

2009-12-20 09:07:01

pewnego czasu dostałem bana na cb za jakąś komende. Początkowo ban był na 6 miechów, ale po apelacji na game violations czas ten został skrócony do 3 miesięcy. Po upłynięciu tego czasu (dokladnie wczoraj) ban nadal jest/widnieje. Teraz pytam się co mam zrobic, czy może maja takie poślizgi ze ściąganiem tych, ze banow.

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-20 09:43:46

daj lynka

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 09:50:50

game violations

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-20 09:56:49

Ban minal na GV, guid jest już czysty. Na cb za haxy/komendy nie banuja na 3 miesiace. (6 miesiecy cheatowanie na pubie, 12 miesiecy na meczu). Musisz poczekac jeszcze ; )

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 10:03:47

żałosne. To np. moge zalozyc nowe konto z innym cd-keyem?

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-20 10:10:18

jak chcesz dostac bana na 10 lat to prosze bardzo ;) musisz czekac. pokuta ftw

__

Użytkownik
NIKOM

2009-12-20 10:29:18

zalosne to jest bawienie sie darmowym mombotem :)

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 10:47:18

jak nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj... komenda byla zawarta w cfg, ktore brat sciagnal z neta. nie wiem skąd on to sciagal ale to byl cfg Lightersa (niby). poza tym dostal kicka z serwa jak tylko na niego wbil, zmienil komende a 2 dni później ban, wiec gz dla tych co banuja za komendy, na ktorych nie da sie grac nawet 10s bo kick...

Tamto konto bylo na mojego brata, to nie moge zalozyc nowego na siebie z nowym cd-keyem?

__

Użytkownik
trausi

2009-12-20 10:51:14

udupia Cie po ip, chyba ze przez proxy wejdziesz ;]

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 11:00:39

Nawet po formacie kompa? wtedy chyba sie zmienia, czy nie?

__

VIP
conish

2009-12-20 11:03:43

Nie zmienia sie.

A tak btw, to grubo szyjesz te swoje bzdury. COD scena Andersenami stoi.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
simley

2009-12-20 11:06:46

Nawzajem... nie musisz wierzyć. Posmiejemy sie z twoich bzdur jak tobie sie zdazy taki problem ;/

__

Użytkownik
trausi

2009-12-20 11:09:54

btw, ban za cvary/md5 zawsze byl na 3 miechy tylko :o)

zawsze mozesz napisac o usuniecie bana, wystarczy ze podasz skad sciagnales config i jesli w nim beda komendy z ktore bana dostales to Ci usuna ;]

__

VIP
conish

2009-12-20 11:10:20

No sory, albo po prostu jestes bardzo glupi, albo klamiesz.

Bo gdybym ja mieszkal z bratem, mial jednego kompa i on tez by gral w cod i w cb to po pierwsze zalozylbym dwa konta w cb (wy macie jedno), zalozylbym osobny profil w cod (i nie mialbym cvarow z cfg brata). No to jak to jest?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
trausi

2009-12-20 11:14:55

nie mozna miec 2 kont w CB na 1 ip :| nigdy nie udowodnisz ze to Twoj brat,a dwoch kont na 1 osobe nie mozna miec :<

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 11:20:54

1. Chyba nie mozna miec 2 kont na cb z 1 guidem -,- (kto tu jest glupi)
2. po co mam kupowac 2 cd-keya jak moge z bratem grac na 1 koncie i nikomu to nie wadzi...
3. do czasu jak dostalem bana nawet nie widzialem ze sa takie komendy, za ktore mozna go załapac
4. Mam osobne cfg ;/ tylko co mi to da ??? chyba nic...

widac masz bardzo wielkie ego bo ty zawsze znajdziesz jakies wyjscie tylko gdy problem nie dotyczy Ciebie ;/

__

VIP
conish

2009-12-20 11:42:39

1) http://clanbase.ggl.com/helpdesk.php
tutaj sie zglasza zduplikowane guidy. Podajesz reason: brat, na tym samym kompie, dziekuje, zrobione (w nawiasie zadales pytanie... no to chyba juz wiesz).

2) Mylisz sie: Login

Surowo zabronione jest używanie konta innej osoby lub udzielanie dostępu obcej osobie do twojego własnego konta, niezależnie od powodów. Używanie logina do konta ClanBase przez jakąkolwiek obcą osobę, niezależnie, w jaki sposób zdobyty jest postrzegane, jako poważne wykroczenie. W zależności od powagi wykroczenia może zostać nałożona kara 3, 6 lub 12 miesięcy zawieszenia.

3) No to jest oczywiscie bardzo wzruszajace. Tylko, ze nieznajomosc zasad niezwalnia od ich przestrzegania.
4) Jesli masz osobne cfg to nie mialbys komendt mom_* w swoim cfg. A przeciez wyraznie napisales, ze to TY dostales bana.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
miodek1337

2009-12-20 11:57:47

Tani walek z ta komenda, promod wszystko blokuje i jeszcze dzwieki straszne zapodaje... nie czituj!

Na 2ch kontach da sie uzywac, proxy, mail,inny key i wsio :D

__

Użytkownik
rastiR

2009-12-20 12:18:39

I tak znajdzie się jakiś pajac co zrobi ci screen ip z gry etc i bana wylapiesz na 10 latek :(

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 12:24:41

miodek jaki nie wierzysz to nie pisz, zachowaj to dla siebie. Jak bym dostał bana za czita to nawet bym się nie gasił i nie zakładał takiego tematu

__

Użytkownik
miodek1337

2009-12-20 12:25:46

Nic mu nie zrobia, bo watpie, ze CB ma logi z jego adresami IP z gry.

Jedyny adres jaki znaja to ten, z ktorego(ktorych) odwiedzal witryne CB... a jak ktos sie chociaz troche zna, to dobrze wie, ze takie cos to ZADEN dowod (bo np. nadal wielu providerow nie przydzielwa zewn. IP, mozna byc podlaczonym do kafejki itd itd itd), zeby komus potwierdzac podwojne konto (z reszta proxy i po temacie), wiec jak bedzie ostrozny to spokojnie moze grac.

Jedynie screen z IP moze byc ze strony serwera (watpie, ze ktokolwiek z Was kiedykolwiek sprawdzal kogos pod tym katem), ale jezeli nie maja loga z adresem IP z sytuacja kiedy zostal przylapany, to nie ma do czego porownac, wiec i ten temat jest niewazny.

P.S edit: Smiley ZARTOOOOOOOOOOOWALEM

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 12:30:47

nikt nie ma zadnego ss bo brat skopiowal cfg, wbil na server i dostal kicka za komende mom, zmienił wbil ponownie i gral. 2 dni po tym loguje sie na cb i patrze ban. To nie byl zaden mombot bo akurat bylem przy tym.

__

Użytkownik
miodek1337

2009-12-20 12:40:06

To niech Ci nawet kolega obsluguje, albo zrob przez proxy i grasz dalej, tylko nowy klucz i mail ;]

__

Użytkownik
esportfun

2009-12-20 13:06:13

Miiodek wiesz co to eyedent i GVUCON? Żeby GV kilka opcji dodało do tego drugiego to w kilka minut bym ci powiedział jaki masz nr buta ^^ :P Nie jednego returneda się złapało, admin weryfikuje ''prawdziwość'' kont dzieki IP, przez które sie logujesz porównując z ip z gry. Wtedy nawet zmienne ip nie pomoże, ba nawet może zaszkodzić bo w takiej sytuacji admini patrzą tylko na początek ip, bodajże pierwsze 5 znaków.

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 13:20:06

a jak zmienie dostawce internetu? ^^

__

Użytkownik
miodek1337

2009-12-20 13:22:17

Gadasz bzdury czlowieku. Nie wiem co to jest eyedent i GVUCON i szczerze malo mnie to obchodzi. Jak po stronie klienta nie uruchomisz kolejnego programu klienckiego (zadnego indenta), to jak obaj wejdziemy na jeden serwer to nie ma zadnej mozliwosci, zebys dowiedzial sie o mnie czegokolwiek (a na CB nie uruchamia sie teraz juz nic dodatkowego), poza guidem i moze adresem IP (jak masz w ogole dostep do logow serwera), a to opisalem juz wyzej ile Ci daje.

“w takiej sytuacji admini patrzą tylko na początek ip, bodajże pierwsze 5 znaków." - teraz to pojechales, dowiedz sie wiecej jak dziala Internet, bo to juz byl zal co napisales

Poza tym niektorzy sa zmuszeni do uzywania serwerow proxy, albo po prostu ich IP na www i w grze beda sie roznic ze wzgledu na konfiguracje sieci i proste zasady dzialania Internetu!

A co najciekawsze: po co Ci w ogole program do uruchamiania, zeby potwierdzac czy IP na stronie i w grze sa takie same? Bo do tego nic potrzeba uruchamiac (poza tym czemu w ogole mialoby byc takie samo)

__

Użytkownik
smacky doo

2009-12-20 13:47:33

sam dostalem za to bana movie cfg zgrywam akcje wychodze z domu siostra wbija na peceta wbija na tempusa i ban na 3 miechy : D za komende mom_dispest 1 czy jakos tak to czesc mombota o ile udalo mi sie dowiedziec i do lepszej widocznosci i nie zalatwisz sobie unbana nie ma szans na GV pisze ze to jest nauczka za to ze sie nei sprawdzilo cfg : ))

__

Użytkownik
simley

2009-12-20 13:55:47

Gdzie mozna znalezc liste niedozwolonych komend :D :D ?

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-20 15:44:26

dobrze ci tak

__

Użytkownik
UF|baal

2009-12-20 20:08:07

ja mam pytanie z innej beczki swego czasu sprzedałem cod4 na allegro wtedy bylem nieaktywny nie grałem w nic przez następne pół-roku ale los tak chciał a raczej moje chęci że zapragnęłem znowu fragować w quaka. Jakie było moje zdziwienie jak dowiedziałem się ze mam bana na wszystkie konta. Napisałem support do ESL , rozmawiałem z wieloma adminami ale nie mogą mi pomóc. Mam pewien problem bo jeden z adminów odpisał mi

Hello baal,

no problem. But we can’t check this issue.
Please contact GGC directly for more infos.
If GGC will tell us, you are not guilty, than we will unlock your account.

http://www.ggc-stream.com

Tyle że ta strona mi nie działa poprawnie a ESL juz mi nie odpisał jak inaczej sie z nimi skontaktować. Macie do nich jakieś namiary? Mam nadzieje że uda mi się to wyjaśnić tym bardziej że mam stałego dostawce internetu od 8 lat i niezmienione ip. Więc mam nadzieje że sprawdzą co trzeba i po bólu.:)

__

Użytkownik
N00binator

2009-12-20 21:57:54

Ja przez moment sie dziwiłem dlaczego masz bana na cb:)

__

Użytkownik
miodek1337

2009-12-21 12:04:35

Ja mialem problem z tymi GGC i musialem kupic klucz. Nie wiem jakim cudem, ale w ich bazie z multihackiem mnie zlapalo i to z kodem Punk Bustera. Najdziwiniejsze, ze nie mialem global bana chociaz za ten kod powienienem. Wejdz do nich na irc i zapytaj co masz zrobic, zeby 'udowdodnic' ta niewinnosc. Tak czy siak to sa jakies pojebusy, ktore musza robic (marna) konkurencje dla GV (ale po co?), a CB nie jest ich partnerem, wiec na CB nie dostaniesz bana za GGC. Serwery nie powinny nawet streamowac tego, tak mi napisal gosc na #clanbase.help

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4189 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie