Prince of Persia 2010 Maj

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
zoom

2009-12-15 09:47:21

Witam.
Dzisiaj przy porannym przeglądaniu prasy internetowej oraz portalii o tematyce gier komputerowych natknąłem się na trailer i krótka analizę nowej odsłony księcia Persji. Od lat 90tych jestem ogromnym fanem serii i grałem w każda część. Jednak ostatnia przypadła mi do gustu najbardziej i nie ze względu na casualowe podejście do graczy bo to akurat mnie najbardziej raziło tylko ze wzgledu na postać księcia. Moim zdaniem twórcy gry wykonali kawał dobrej roboty, zarozumiały, chamski, arogancki oraz bystry i uszczypliwy książę był idealna postacią jaka mogli stworzyć (równie wybitna postacią był Garret z gry Thief) Jego docinki w stronę partnerki oraz “angielskie” poczucie humoru powalały na kolana. Wszystkie te wypociny chciałbym nawiązać do najnowszej odsłony gry która poszła w bardzo dziwnym kierunku.. wrócił mroczny książę i kolejne piaski. Nasuwa się pytanie dlaczego nie zrobili kontynuacji ostatniej części ? Po co znowu nam piaski i po co robić kopie Warrior Within...
Nasuwa mi się tylko i wyłącznie jedna myśl - gra została dopasowana pod film który ma premierę w przyszłym roku przez co zabili ducha gry i co raz bardziej komercjalizują tytuł który jest legendą gier komputerowych.

Wszystkich fanów serii zapraszam do dyskusji
Trailer Prince of Persia: The Forgotten Sands

__
Play more promode.

Użytkownik
Hunter90pl

2009-12-15 19:34:37

Też jestem fanem serii PoP i mam całkiem inne zdanie :) Ostatnia część najmniej przypadła mi do gustu ze względu na to, iż każdy poprzedni książe miał mroczny klimat, grafikę itp. Ten ostatni był dla mnie trochę dziwny, grafika ciekawa, ale nie do tej gry moim zdaniem. Piaski czasu były dla mnie genialną grą i chętnie do niej wrócę w nowej oprawie graficznej, walkach, akrobacjach itp. Zawsze mnie zastanawiało skąd się wziął Dahaka i parę innych rzeczy. Najnowszy Prince będzie częścią pomiędzy Warrior Witchin i Sands of Time, więc może być ciekawa fabuła i wyjaśnienie niektórych zagadek.
Dla mnie, lepiej wybrać nie mogli i zapowiada się kolejna znakomita część gry :)

__

VIP
Van Helsing

2009-12-15 20:29:30

nikt nie może zmienić swojego przeznaczenia, co więc zrobiłem?

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8000 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie