Konsola WII

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Van Helsing

2009-12-14 13:42:24

Poszukuję osób posiadających wii, które mogłyby mi pomóc zapoznać się z konsolą. Mam kilka pytań odnośnie kilku aspektów gry, również o kopie zapasowe :D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
zoom

2009-12-14 16:28:02

Moja narzeczona posiada Wii wiec jeśli będę w stanie to mogę Ci pomoc.
Ogólnie zabawa jest przednia na słonecznych wakacjach w Irlandii zakupiliśmy Mario Kart’a, gierka jest bardzo wciągająca i uzależniająca. Jeśli chodzi o “piraty” to nie przerabialiśmy konsoli. Z gier polecam Wii Sports, Mario “Gay"laxy oraz Mario Party.

__
Play more promode.

VIP
Van Helsing

2009-12-14 16:40:34

Jestem głównie ciekawy jak tu się korzysta z internetu aby sciagnac jakies wersje demo czy ogólnie poszperać na wii.

Co do przeróbki to mam pytanie jak odtworzyć kopie wii sports bo zrobilem kopie zapasowa a oryginalu nie wiedziec czemu wii nie czyta..

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Pajda

2009-12-14 17:30:07

Nie wiem jak Wii, chociaz wlasnie tez bede kupowal i to przerobiana, ale zwykle trzeba jednak sie troche pobawic zeby zrzucic oryginalna zabezpieczona gre konsolowa i bezposrednio popularnymi programami nie daje rady.

__

Użytkownik
exile

2009-12-14 17:43:53

Bawiłem się przez kilka tygodni Wii jak tylko pojawiła się parę lat temu w Polsce. Faktycznie zabawa na początku tygodnia była przednia szczególnie grając ze znajomymi. Po 2 tyg grania cały czar pryska i wychodzi na jaw jak uboga jest to konsola i te remote pady;) Z Wii Sports jedynie golf do czegoś się nadaje bo w resztę gier po paru tygodniach można grać na ślepo/stojąc tyłem do konsoli i mieć równie dobre wyniki...

Z gier mogę polecić: Mario Strikers Charged, Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, Super Paper Mario, Super Smash Bros. Brawl, Super Mario Galaxy

__

Użytkownik
cortmaZ

2009-12-15 10:20:38

Jak dla mnie to strata pieniędzy, szczególnie w sytuacji gdy do Xboxa i PS3 niedługo wychodzą podobne rozwiązania (natal do X’a już w przyszłym roku ), a dają o wiele więcej możliwości i są bardziej przyszłościowe.

__

Użytkownik
napzord

2009-12-15 10:40:20

Raz gralem w tennisa jak bylem pijany u qmpla. Ale fajna zabaaawa ;D

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

hitonn

2009-12-15 10:52:28

ja tam kupilem ostatnio, chcociaz jescze musze tv isc do argosa kupic;asd konsola jest fajna, pograc raz na jakis czas, tutaj w irlandii jest gier na wii tyle co na inne konsole, takze napwno dla kazdego cos sie znajdzie=]
@zoom
“SLONECZNYCH” wczasach w irlandii?!;d

__

VIP
Pajda

2009-12-15 11:58:25

//exile
Uboga? Przeciez ma spora biblioteke hitow jeszcze z poprzedniej konsoli, w tym najlepsza singleplayerowa gre na swiecie, Zelde.

//cortmaZ
Zrobilem sobie niedawno liste gier interesujacych mnie na PS3 i Xboxa360, na Xboxa360 wyszly mi 4 tytuly. Bylo 5, ale zamkneli servery jednego :P Na PS3 zdecydowanie lepiej, ale wiekszosc to RPGi, a tych mam juz zapas na lata.

__

Użytkownik
zonq555

2009-12-15 12:23:43

Na Wii jest duży wybór tytułów w które warto zagrać a kolekcja z GameCube też nie jest mała: Killer 7, Star Fox: Adventures, Resident Evil 0, Resident Evil: REmake, Resident Evil: Codename Veronica, Zelda: Wind Waker, Viewtiful Joe, Pikmin 1 i 2 , Metroid Prime Trilogy, Eternal Darkness, Luigi Mansion, Super Mario Sunshine, Baten Kaitos, Tales Of Symphonia, Metal Gear Solid: The Twin Snakes no i kilka innych gier się znajdzie, a patrząc na listę gier na Wii dla nowego użytkownika jest to wiele tytułów.

__

VIP
zoom

2009-12-15 23:29:05

@hitOnn
Sarkazm

__
Play more promode.

Użytkownik
bdnn

2009-12-15 23:53:51

do wii nie trzeba zadnych przerobek (chipow)

ja uzywam wii softmod i laduje gierki przez dysk usb poprzez iso =] ( i wszystko chodzi jak orgi multi tez =] )

polecam Resident Evil 4 Wii Edition , zelde, mario kart (multi) ,fire emblem, bestsellery wiiware (np swords and soldiers, final fantasy),

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3551 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie