Bad Company 2- Co za podejście!!!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
PsyCHoKiLLer

2009-11-11 23:04:12

Cyt pochodzi z www.gry.wp.pl:
Oto dobra wiadomość dla pecetowych graczy, lubiących serię Battlefield. DICE poinformowało, że Battlefield: Bad Company 2 na PC nie będzie tylko zwykłym portem z konsol, co często nie kończy się zbyt dobrze.

Gra zostanie dopasowana do komputerów, co zostanie uzyskane między innymi dzięki obszernym beta testom.

“PC otrzyma wersję na PC, która zostanie potraktowana na równi z wersją na konsole. Pecetowcy są przyzwyczajeni do trochę innej rozgrywki niż gracze konsolowi, o czym dobrze wiemy. Chcemy się upewnić, że dostarczyliśmy ją rynkowi PC i konsolowemu.

Przeprowadzimy także beta testy na PC, więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie”.

To się nazywa podejście do sprawy. Od kiedy pieprzone konsole stały się tak popularne gracze PC-towi zawsze dostawali odgrzewany chłam który był konwersią z konsol i to jeszcze z DUŻYM opóźnieniem!!
Ale na szczęście są jeszcze w branży ludzie którzy nie widzą PC jako platformy przestarzałej tylko platformę przyszłości. PC zawsze przewyższy konsole i nigdy nie umrze na przekór różnym oszołomom z branży gier!!

__

Użytkownik
napzord

2009-11-12 19:05:35

Tak nam dopomóż, Chryste Panie Boże!

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
reaktiv

2009-11-12 20:04:30

Wydaje mi sie, ze DICE sprytnie wykorzystuje aktualna sytuacje na rynku(czyt. MW2 i L4D2) i to w jaki sposob IW zrobilo MW2.

Chca przyciagnac do siebie ludzi i pokazac, ze oni dbaja o graczy PC.

Takie przynajmniej mam wrazenie. Ale oby to wrazenie bylo bledne, bo czekam na BC2 i z checia je kupie, wiec im lepsze na PC, tym lepiej.

__

Użytkownik
GLoo

2009-11-12 20:36:49

Szkoda tylko, że beta na konsole wychodzi za kilka dni, a na pecety dopiero w styczniu, ale dobre i to. Jednak większość z was jeszcze nie wie, że aby zdobyć klucz do bety na konsole trzeba zamówić pre ordera ze specjalnych sklepów. Na ten czas jest to jednak potwierdzone tylko w przypadku konsol. Mam nadzieję, że nie będzie to miało miejsca w przypadku bety na pecety :D.

Teraz trochę z innej beczki. Po obejrzeniu ostatniego trailera z BF:BC2 mam nadzieje, że ta gra będzie taka sama w praktyce jak na filmach ;) Zauważyłem również, że gra jest podobna w pewnym stopniu do COD4 ( dla mnie jest to zaleta ) Zobaczymy jak potoczą się sprawy, ja jednak trzymam kciuki z DICE, aby nie zepsuli tak świetnie zapowiadającej się gry.

__

Użytkownik
mex

2009-11-12 23:07:09

Poczekamy zobaczymy ,ale gra zapowiada się dużo lepiej niż MW 2 moim zdaniem.

__

Użytkownik
Dziubasek

2009-11-12 23:49:10

AMEN !!!

Ta gra nawet nie ma porównania do MW2, producenci powiedzieli że będzie trudniejsza, i dla graczy chcących od gry czegoś więcej niż tylko tępe latanie za fragami. Trzymam kcuki za DICE i czekam z niecierpliwością na BC2

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-13 00:30:30

Mam dokladnie te same spostrzezenia co reaktiv.

Wie ktos czy bedzie tam SD? Czy ten stary BFowy styl walki?

Jesli bedzie SD i bedzie to gra nadajaca sie na scene - z pewnoscia kupie i bede gral. :)

a filmiki rzeczywiscie - zajebiste, z tymze wszystko oczywiscie to gra na pubie - zobaczymy co dalej. :)

__

ex-Redaktor
exilek

2009-11-13 01:00:57

nie liczył bym na żadne syfy typu SD ;) BF to CQ, czyli walka o flagi itd, to jest kwintesencja.

__

VIP
pablopl16

2009-11-13 01:09:48

@up

też tak myślę, nawet jeśli było by sd to my jako scena coda bylibyśmy 2/10 sceny ogólnej (w najoptymistyczniejszym wariancie) sceny bf, a jako ze ogólnie bf słynie z odbijania flag wiec nici z tego.

__

Użytkownik
N00binator

2009-11-13 01:22:15

to jest wlasnie najlepsze w bfach

__

VIP
fronki

2009-11-13 10:04:33

@exile

niekoniecznie, do bad company jest wymyslony specjlany tryb “gold rush” - juz gdzies o nim posta pisalem - coś jak objectivy rtcw, teren walki na mapie sie zmienia w zaleznosci od postepow strony atakujacej.IMO bardzo fajne.

faktycznie na SD bym nie liczyl, za to tradycyjny conquest o ktorym wspomniales tez powinien byc. Tyle, że raczej nastawialbym sie na powtorke z bf2 i grania 8n8.

Nie zrozumcie mnie zle - 8on8 to nie zarzut, bf2 byl swietna gra gdzie kazdy w teamie mogl miec taka role jaka chcial(ale jeden czolgista/pilot musi byc),a teamplay mial kluczowe znaczenie.

__

Użytkownik
exile

2009-11-13 11:47:47

fronki proszę nie myl mnie z jakimś Exil’em ;/

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-13 11:56:41

exile a ty moze bys na xf wszedl skoro jestem kretynem

__

Użytkownik
stan

2009-11-13 13:02:48

Beta na PC bedzie w grudniu, a na PS3 rusza za 6 dni. Na poczatku roku ma sie pojawic demo na wszystkie platformy :)

Keye sa obecnie rozdawane -> INFO :)

__
blub

VIP
fronki

2009-11-13 14:24:16

@exile

sorry za blad :D widzialem, ze jestescie dwoma roznymi osobami ale jakos tak napisalem w pospiechu

@stan
na x360 myslisz ze tez beda? :)

__

Użytkownik
stan

2009-11-13 14:44:01

@Fronki

Nie bedzie bety na Xbox, tylko demo na początku roku.

__
blub

Użytkownik
GLoo

2009-11-13 15:41:40

http://www.gametrailers.com/video/arica-harbour-battlefield-bad/58727

__

VIP
reaktiv

2009-11-13 15:43:42

Franek, olej Xa, w marcu ciupiemy na PC! :D

__

VIP
Pajda

2009-11-13 16:01:24

Mysle, ze podobienstwa do 2 nie trzeba wskazywac, wyglada na to ze nawet trafia sie tak samo. Bedzie nieco mniejsza skala rozgrywki, ale dzieki temu moze tez lepiej pod infantry pasowac. Skoro trzymaja sie tej samej mechaniki caly czas to nie sadze, by cos bardzo zepsuli, a wiec bedzie w co pograc.

__

Użytkownik
stan

2009-11-13 17:04:12

@Pajda
Hitboxy w BF2 to najslabsza strona tej gry, na szczescie w BC2 bedzie nowy silnik ;)
Pewnie tryb “Rush” bedzie teraz bardziej popularny od CQ.

__
blub

VIP
fronki

2009-11-13 18:24:05

Rea, nie jest to wykluczone :) brakuje mi myszkowych fpsow

__

Użytkownik
napzord

2009-11-13 18:32:08

Mysle tak samo jak reaktiv. DICe chce abysmy wpadli w ich ramiona i poplakali sie bo nasza dziewczyna (MW2) jest chu**we jak ja pier**le. DICE to moja nowa dupa :D

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Użytkownik
Dziubasek

2009-11-13 20:46:43

Hehehehe ostatni komentarz jest mistrzowski :D

__

Użytkownik
kropekkk

2009-11-13 20:55:39

BC2 a BF2 to całkiem inna bajka, głównymi trybami gry będą Conquest i Infantry (ew. GoldRush, ale ręki nie daję), oba opierają się na zdobywaniu/przejmowaniu flag i zwycięstwo w jak najlepszym ratio ticketów, tudzież wyzerowanie przeciwnika przejmując jak najwięcej/wszystkie flagi. Różnica pomiędzy dwoma trybami to pojazdy, inf jest nastawione na grę piechotą jak sama nazwa wskazuje, w CQ są dostępne inne pojazdy. Jeżeli mam być szczery, jest to tryb i lepszy i nie od SD, w BF2 zmorą było to że większość graczy nie myślała, idziesz do przodu ze strzałem i zabijasz, drugą sprawą były hitboxy - one są na szczęście poprawione (Frost engine czy tak jakoś), w BC na x0 były już ok, kod sieciowy tym bardziej.

Co do realizmu, będzie to najlepsza gra pod względem realizmu, która nadaje się do grania turniejowego.

__

ex-Redaktor
exilek

2009-11-13 23:11:58

kropekkk nie wiem po co ten wywód na temat inf i cq :P
Osobiście uważam, że nie ma lepszej gry na rynku, która daje takie możliwości pod względem taktycznym i strategicznym. I jak ktoś wyżej napisał, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeden postrzela, drugi pojeździ czołgiem a jeszcze inny polata samolotem.

BTW. Bedzie komendant w BC?

__

Użytkownik
stan

2009-11-14 01:45:49

@Exil

Nie, dlatego B4k3r dalej w WOWa napie** ;)
Ma byc “arty”, jak w wym trailerze

__
blub

Użytkownik
makeer

2009-11-14 12:09:47

Zgadzam sie z pierwsza wypowiedzia reaktiva i dodam tylko zebyscie nie zapominali ze dice to ea czyli pierwsza firma w rankingu lecaca na kase... ;E wystarczy popatrzec na serie nfs... kto gral ten wie o co chodzi.

__

Użytkownik
napzord

2009-11-14 17:29:35

Activision tuz zaraz za EA :c chciwe sepy.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

VIP
reaktiv

2009-11-15 10:18:56

http://pimelteror.de/home/index.php?option=com_content&view=article&id=351:battlefield-bad-company-2-beta-video&catid=1:aktuelle-nachrichten#yvComment351

Tutaj macie 2 filmiki z BETY na PS3.

Ogolnie gra super, bedzie zarabista zabawa. Mozliwosc wywiercenia dziury w scianie by sobie zrobic miejsce “snajperskie” poprostu niszczy :D takie cos mi sie podoba, dobra sprawa.

Ogolnie fajna interakcja, niszczace sie podloze od granatow/pociskow/bomb. Wydaje mi sie, ze nawet na tej konsoli jest jako taki recoil, wiec nie powinno byc zle.

Btw. na 1 filmiku, rodzaj rozgrywki, to nie jest przejmowanie punktow jak w BF2, to mi bardziej wyglada na cos ala SD. To ten nowy tryb Rush ?

__

Użytkownik
SqNNN

2009-11-15 10:52:12

Gra bardzo ogarnięta. Tylko jakoś nie wyobrażam sobie np BF2 z trybem SD, rozpoczynanie rundy od nowa bez totalnej rozwałki pojazdami itd :) BC2 będzie ogarnietą grą, czekam na nią!! :D

__

VIP
fronki

2009-11-15 15:42:50

@Rea

tak, to jest Rush. Masz dwa miejsca na mapie które musisz zniszczyć dwa punkty (granatami, rakietami albo po prostu podlozyc C4 jak w csie) druga druzyna broni (mozena rozbroić c4), jak zniszczysz mapa sie przesuwa i masz kolejne dwa punkty do ataku/obrony.

bardzo fajne - choć dużo zalezy od mapy :)

__

Użytkownik
un|T|ra

2009-11-15 16:25:57

http://www.cdaction.pl/news-9747/battlefield-bad-company-2--zapowiedz-swietne-multi-prosto-z-chile-beta-ps3---niedlugo-beta-pc---w-grudniu-wideo.html

Zapowiedz BC2 z cda, wg mnie świetna gra oby tylko nie przesadzili z tymi perkami i innymi gównami.

__

Użytkownik
Dziubasek

2009-11-15 21:43:50

Już jest pre order

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9QzlH,7

Ja zamówiłem :)

__

Użytkownik
GLoo

2009-11-15 22:29:37

Ja narazie sie wstrzymam dopóki, dopóty nie podadzą wymagań ;D

__

Użytkownik
un|T|ra

2009-11-15 22:48:59

No na pewno zalecane wymagania to i7 i hd58xx po dx11.

__

Użytkownik
Dziubasek

2009-11-16 00:01:09

Ja czytałem na forum EA, że gra będzie miała podobne wymagania co COD MW2 wiec nie ma się co martwić na zapas.

__

Użytkownik
klawisz

2009-11-16 16:48:06

Przyganiał kocioł garnkowi.

Battlefield 1943 będzie portem z konsoli.

__

Użytkownik
SharPozouR

2009-11-16 17:31:49

Czuje ,ze bc2 bedzie hiciorem.Na pewno kupie;]Do tej pory kazda wersja bf byla super.

__

Użytkownik
stan

2009-11-17 15:15:17

Na BFzone.pl rozdajemy keye do bety na PS3 :) - LINK

__
blub

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3274 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie