beta esports.pl neverending story

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
conish

2009-11-09 19:22:05

Witam

tylko krotko i zgryzliwe.

strona esports.pl od prawie roku jest w wersji beta. Beta, ktora zdaje sie, procz ficzera w postaci dodatkowej skorki, nie doczekala sie jakichkolwiek nowych rozwiazan, a przynajmniej dla uzytkownikow czytajacych.

Jednak dzisiejszy spam reklamami doprawil mnie o zawrot glowy. O ile pojmuje potrzebe ich wywieszania na stronie, o tyle nie pojme nigdy zachowania webmastera, ktory wpieprzyl div na szerokosc calej strony, na ktorym wyswietlany jest banerek. Akuratnie tak szczesliwe, ze zaslania polowe pola dema, hot i artykulu.

Brawo, panie i panowie. Oby tak dalej, w koncu html nie jezyk obcy, znac nie wypada.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
MASTER-K

2009-11-09 19:34:48

Myślę ,że chciałeś napisać pre-alpha :D wow pierwszy temat na forum przez który ,aż się zalogowałem.Oby tak dalej :)

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 19:36:57

strona 1 rok jest beta + reklamy na srodku strony, to sie nazywa espp ... a i mam cos dla was
Cwirek aka FOMFNY wiec polecam ogarniecie tej strony ...

__

Użytkownik
qwe

2009-11-09 21:44:47

heheh, to juz rok, ale ten czas leci :)
Ja wciaz nie moge sie doczekac drzewek odpowiedzi na forum.

Newsy do tej pory nie wygladaja tak fajnie jak przed zmianami na gorsze.

Gdyby esp zrobilo zmiany choc w polowie takie jak Headshot TV to bylo by niezle.

__

Zbanowany
necowow

2009-11-09 21:49:49

qwe congratulation 1 twoj post w ktorym nie musze przesuwac pasek boczny w przegladarce :)

__

Użytkownik
hornet

2009-11-09 22:07:35

widać ten temat to taka puszka pandory, każdy znajduje coś dziwnego ;D

__

VIP
samolot

2009-11-10 09:05:32

i co, myślicie, że cwirek ma na to jakiś wpływ albo robi to żeby starczyło mu na wakacje pod palmami ?:)

__

VIP
cwir3k`

2009-11-10 11:28:27

j.w. - zbieram na Malediwy ;-) A serio, to reklamy muszą być, na czymś strona musi zarabiać. Kiedyś nie było reklam, ale i redakcja nie dostawała jakichkolwiek honorariów a serwery ciągle się wieszały. Teraz mamy stabilny hosting i wynagrodzenie... Od reklam nie uciekniemy, wydawca zapewnił mnie, że będzie ich więcej. Ja nie narzekam, w TV reklamy są bardziej agresywne i nie można ich wyłączyć...

__

VIP
joCkero

2009-11-10 11:52:50

cwirek jesli esports chce zarabiac, to proponuje oplaty sms za zamian za zniknecie reklam na okreslony czas. Chyba oplaca wyslac sms’a o wartosci 1,22zl czy 2,44zl raz na miesiac w zamian za znikniecie reklam. Same Adblocki czy inne bajery zawodza, bo reklamy sie zmieniaja wiec za kazdym razem muszisz blokowac nowa reklame.

Moge przedstawic komus kilka rozwiazan, ktore wg. mnie na esp by idealnie pasowaly.

__

VIP
conish

2009-11-10 12:07:57

@cwirek

jak pisalem, nie chodzi o same reklamy, tylko o jej pozycjonowanie.

@jocker

blockuj adblockiem divy, nie reklamy. Ja juz sobie doprawdzilem do wygladu sprzed “bety"

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
joCkero

2009-11-10 12:15:13

conish a nie pomyslalem o tym :) sledzika zablokowalem, o esports juz to juz zapomnialem. Dzieki za przypomnienie.

Mimo wszystko oplata sms byloby dobrym rozwiazaniem, bo wciaz(jak widac) pelno osob boryka sie z reklamami.

__

VIP
samolot

2009-11-10 13:07:59

wiesz ile operator odciąga od takiego smsa?:)

__

ex-Redaktor
exilek

2009-11-10 13:10:30

50% :P
ale jeśli drugie 50% trafi do esp, a wyśle te sms 100-200 osób to już będzie kasa, żeby jeden redaktor mógł pojechać na jakiś turniej więcej w roku :)

__

VIP
Van Helsing

2009-11-10 14:32:19

Prawda jest taka że jakby ćwirek mógł wpływać na wygląd strony to inaczej by to wyglądało.

Problem jedynie w tym, że właścicielom nie zależy bardzo na opłacaniu redakcji tylko jak najwięcej do kieszeni. Proste i dziw nie bierze.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2615 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie