Borderlands psuje UT?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Pajda

2009-11-05 01:01:01

Po instalacji Borderlands (unreal engine 3) przestalo mi dzialac UT. Moge uruchomic gre i wejsc na server, ale rwie ona jakby to byly 2fps (wedlug pomiaru skacze pomiedzy 7 i 70).

Co ciekawe dotyczy to tylko UT, natomiast 2k4 i UT 3 dzialaja normalnie. Jest to o tyle dziwne, ze UT nie trzyma plikow poza katalogiem z gra, a nawet wpisy do rejestru sluza tylko do kojarzenia rozszerzen plikow i deinstalacji. Przenioslem katalog z gra na inny komputer i wszystko dzialalo, wiec musi to byc poza nia. Pliki konfiguracyjne i API nie maja tez wplywu, nawet jak odpalilem na sofcie to bylo tak samo.

Interesuje mnie wiec czy moze ktos tutaj, kto zainstalowal Borderlands, a ma na dysku UT, spotkal sie z podobnym problemem? A moze ktos grajacy w Borderlands ma plytke z UT i moglby sprawdzic czy po instalacji gra bedzie poprawnie dzialac?

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-05 10:13:28

Nie wiem czy cokolwiek może mieć na to wpływ z Borderlands.. Może nvidia physix? Spróbuj tylko to odinstalować i zobacz czy ut dziala Ci normalnie

__

VIP
Pajda

2009-11-05 14:12:58

Tylko, ze nie dalem instalacji Borderlands reinstaowac physxa jak tego chciala, wiec pod tym wzgledem jest tak jak bylo przed. W dodatku ani UT z niego nie korzysta, ani technicznie nie ma zwiazku z odpaleniem gry powiedzmy na sofcie.

No, ale dzis akurat troche sie bede bawil pod katem sterow to przy okazji moze i to rusze dla spokoju.

__

Użytkownik
FATxB

2009-11-05 20:33:03

ja tylko strzelałem:)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1200 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie