Tani komputer

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Alpha`

2009-06-21 22:57:26

ecko > all niestety w Polsce nie można dostać.

__

ex-Redaktor
exilek

2009-06-21 23:58:12

co w tej bluzie zajebistego? bluza jak każda inna typowego dresa

__

Użytkownik
xar!on

2009-06-22 00:03:53

koszulki “chodz na hotel” sa fajne ;p :D alpha przyjezdzasz do poznania na firme? D: btw nie wiem jak mozna tego sluchac :D

__

Użytkownik
reurion

2009-06-22 07:57:27

@ diGi
big star silvermine cord normlane spodnie :)

__

Użytkownik
diGi

2009-06-22 09:04:01

bluza jak każda inna typowego dresa


o_O

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-06-22 09:04:49

Kiedys probowalem wlozyc rurki i nawet sie udalo, ale przyznam, ze po pieciu minutach ich sciagania przebiegla przez moja glowe mysl aby poprosic pania sprzedawczynie o pomoc =]

__

Użytkownik
bemolFTW

2009-06-22 09:14:13

co w tej bluzie zajebistego? bluza jak każda inna typowego dresa

FAIL? o ku8wa od kiedy new era robi ciuchy dla dresow?
wyjechales z tym tekstem tak jakby lacoste robil sweterki dla skate’ow

@alpha

w poznaniu bez problemu znajdziesz ciuchy ecko :) nawet w jednym centrum handlowym jest sklep z ciuchami ecko :D

__

Użytkownik
Alpha`

2009-06-22 12:03:54

@xar

wczoraj w lublinie bylem na firmie ;)

@bemol
o to zajebiście na pewno odwiedze

__

Użytkownik
one

2009-06-22 18:12:29

poprostu nie znacie sie na modzie , najlepiej zalozyc dres, napic sie piwa i bic kazdego. ja chodze teraz w rurkach, mam rozowy sweterek tommy’ego i biale buty lacosty. jakos dziewczyny nie mowia ze wygladam jak pedal tylko leca na to.

__

Użytkownik
giecik

2009-06-22 19:11:22

PROSTO-> polskie ubrania szyte w Polsce:) eot

__

Użytkownik
kermitzor

2009-06-22 20:05:42

@one, no wlasnie nie czytasz dokladnie. DO tego zmierzamy, ze panuje teraz powszechna moda na metroseksualnych chlopcow, w waskich spodniach, oczoj*bnych, przymalych koszulkach, z wloskami na zel. Stad tez, przynajmniej ja, narzekam na brak normalnych rzeczy w sklepach, w ktorych do niedawna kupowalem ciuchy.

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-22 20:16:10

Przypomniał mi się odcinek z southparka, właśnie też wszyscy pseudo pedałki widać moda z USA na Polskę jak zwykle przeszła. Popularne są jeszcze ciuchy DC, scotch & soda itd wśród ludzi którzy z deską/bmx itp. wspólnego mają tyle co nic. Jednak ich spodnie i buty są najwygodniejsze, więc sam kilka mam :)

__

Użytkownik
Pite

2009-06-22 20:55:36

I niedługo każdy będzie nosił deskę pod pachą (chociaż moda na nią podobno minęła).
Co z tego, że będą potrafili się na niej tylko odepchnąć.

W ciuchach PROSTO wstydziłbym się chodzić.

A co do wygody butów do deski - równać się z nimi mogą tylko buty do koszykówki lub joggingu.

__

ex-Redaktor
exilek

2009-06-22 21:05:18

FAIL? o ku8wa od kiedy new era robi ciuchy dla dresow?
wyjechales z tym tekstem tak jakby lacoste robil sweterki dla skate’ow

bo ta bluza tak wygląda... to że to jakieś new era, nie znaczy że jest od razu zajebista. zwykła bluza w kolorze niebieskim... metka nie sprawia, że jest zajebista

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-22 21:17:40

@exilek, ale żeby dla dresów była to nie powiedział bym. Też nic szczególnego w niej nie widzę.

__

Zbanowany
esportfan

2009-06-22 21:19:43

Bardzo przepraszam że sprowokowałem tą dyskusję na temat ubioru.


Powiem tak tobie się nie podobają rurki, a mi Twoje ciuchy, powiesz że ubieram się jak pedał, a ja powiem ze w szerokich spodniach chodzą pedofile, i tak w kółko bo o gustach się nie rozmawia, owszem możesz powiedzieć “to mi się nie podoba” ale żeby od razu wyzywać od pedała ?

Ktoś powie że jestem brzydki ? Bo nie chodzę w ubraniach z targu, ale ja po prostu bym takich nie ubrał nie wiem czemu, zależy co chce się osiągnąć swoim ubiorem, czy chcesz się wyróżniać od innych czy np. podobać się laską z wyglądu i ogólnego stylu, bądź też po prostu czuć się sobą.


Dla jasności sam uważam że obcisłe rurki są pedalskie : D

Co do marek ubieram się w

jack & jones, House, div, selected homme, smog, c&a, cubus, H&M, Diesel, mam też kilka ciuchów od versace np. marynarkę

__

Użytkownik
reurion

2009-06-22 21:38:44

ja pierdziele ludzie co z wami??????????? czy wy na poważanie uważacie że facet w rurkach i różowej obcisłej koszulce albo innej oczojebnej to normalne ?

@ one dzwine te “twoje” dziewczyny
szkoda że pewnie połowa ludzi pewnie się smieje z ciebie

jakiego koloru masz wibrator jeśli można spytać ?

__

Zbanowany
esportfan

2009-06-22 21:45:05

Fakt nigdy bym nie założył różowej/łososiowej bluzki, mam jedną ale to jest koszula do garnituru

__

Użytkownik
reurion

2009-06-22 22:01:45

r-evolve
ale ja tu mówię o sweterkach, t-shirtach a nie koszulach do garniturów

__

Użytkownik
bemolFTW

2009-06-22 22:06:41

@Pite
czemu mowisz ze wstydzilbys sie zalozyc ciucha od PROSTO?

@ one dzwine te “twoje” dziewczyny
szkoda że pewnie połowa ludzi pewnie się smieje z ciebie

jakiego koloru masz wibrator jeśli można spytać ?

OWNED :D


czy buty do deski sa super wygodne? mialem dc ale wygodniejsze do chodzenia sa nike dunki takie moje zdanie

__

Użytkownik
Pite

2009-06-22 22:46:44

Nie podoba mi się ich zbyt krzyczące wzornictwo, często z eksponowanym logotypem firmy. W niektórych ciuchach czułbym się jak chodząca reklama.
Marka prosto kojarzy się z wykonawcami wytwórni, których dokonań nigdy nie podziwiałem. Nie chcę nosić się w ciuchach, które kojarzyłyby mnie z inną polską wytwórnią rapu niż asfalt records. Nie czuję się ziomem, nie chcę tego pokazywać na zewnątrz.

Zakładając ciuchy tej firmy po prostu byłbym pozerem.

__

Użytkownik
kermitzor

2009-06-22 22:58:38

@.reru, niestety, takie spoleczestwo. Na 'krystyne ronaldo' laski leca, to panowie, zaczeli upodabniac sie do niego wygladem. Pozdrawiam.

__

Użytkownik
doubleyes

2009-06-23 01:46:54

Pierdolicie kurwa duperele takie, ze az smiac mi sie chce. Kazdy ma wlasny styl i ubiera sie jak mu sie podoba, sami pewnie popierdalacie w ciuchach na wage i zazdroscicie przystojniakom z miasta (ffs). Kurwa znaFcy mody sie znalezli :S. To ze gosc chodzi w rozowej koszulce i rurkach to jego sprawa. Nie musicie na ludzi tego pokroju patrzec chuj wam do tego, zajmijcie sie soba, ogolcie brode i japa zomg

__
123

VIP
j3sh

2009-06-23 08:24:14

przeszliscie od kompow do cichow :D a co do rozowych koszulek to popieram kermit_X i rera

__

Użytkownik
reurion

2009-06-23 09:03:03

@ Dzium wybacz mi że uraziłem twoją dumę bo chodzisz w ciuchach na wagę?
nie nieguje tego ale weź się do pracy to nie będziesz musiał popier... w ciuchach z ładnie nazwijmy second hand
mówisz ze nie znamy się na modzie Panie projektancie ok nie ma problemu ale jak mam się K.... nie patrzeć na tego typu “modnych meSZCZYZN” jak tych pedałów jest coraz więcej i ich oczojebne koszulki rażą mnie w oczy oraz te spodnie to mi się kosa w kieszeni rozklada

a co do mojego ubioru to powiem ci że niestety ale ciebie na niego nie stać po twojej wypowiedzi dochodzę do wniosku że odragowujesz stres jak zobaczyłeś koszule za 300 i spodnie za 250 ale OK że twoi rodzice pracuja za 1200 netto a sam domyślam się że nie pracujesz (wieku w profilu) to już nie moja wina i nie wyżywaj się na ludziach których “stać" na ubrania

__

VIP
samolot

2009-06-23 09:27:22

widzę, że niektórzy tutaj zeszli do rynsztokowego poziomu :D

co z tego, że ktoś kupuje ciuchy na wagę? mi to nie przeszkadza, poza tym nawet wydając kupe kasy wcale nie musisz dobrze wyglądać i vice versa

__

Zbanowany
esportfan

2009-06-23 09:34:51

No to Was zdziwię bo znajomy mojego taty ma firmę z ploterami laserowymi zresztą mniejsza o to, wystarczy że powiem że owy pan posiada 5 aut z czego 1 to cadillac sprowadzany z usa od jakiegoś aktora, a teraz najlepesze, sami się ubierają w lumpie, nie wierzysz ? trudno

Wspomniałem o tych autach żeby mniej więcej wyobrazić Wam ile ten koleś ma kasy

__

Użytkownik
kermitzor

2009-06-23 09:50:26

@dzium wyluzuj, wyrazamy tylko swoje zdanie, ze coraz wiecej modnisiow na ulicach, a do bardzo niedawna tego nie bylo, albo bylo w promilowych ilosciach.

@jesh, wystarczy samo 'kermit' ;P

__

ex-Redaktor
exilek

2009-06-23 10:42:02

akurat w sklepach z używaną odzieżą można często dostać zajebiste ciuchy. Sam osobiście mam z 10 koszul za które dałem może łącznie ze 100 zł, a na pewno tak fajnych bym nie dostał w żadnym sklepie :)
to że ktoś chodzi w ciuchach za ileś tam, jak to reru się chwali, wcale nie znaczy ze jest zajebisty. Ciuch ma by ładny, a nie drogi. Co z tego że reru ma koszulę za 300 zł, jak może być to najbrzydsza koszula jaką widziałem? Powtarzam jeszcze raz, ciuch ma być ŁADNY, a to czy jest to jakaś konkretna marka to już sprawa drugorzędną.
więc reru, jakby co, nie jesteś zajebisty ani trochę, IMO oczywiście, bo może ktoś cię na tym forum podziwia...
BTW. zaczyna się tu robić kobieco... niby taki i taki ciuch to pedalstwo, a co do czego to każdy się chwali w jakich to markach chodzi itd. Zawsze myślałem, że takie dyskusje to domena kobiet, widać się myliłem ;)

__

Zbanowany
esportfan

2009-06-23 10:44:15

http://cache.daylife.com/imageserve/07Yrbkkbo5cCN/340x.jpg

Mam taką bluzke i spodnie też pedalskie bo białe ? : D

__

Zbanowany
spokojnynec

2009-06-23 10:59:12

Ludzie temat nazywa się tani komputer ... a nie moda ...

__

VIP
Mateck

2009-06-23 15:31:55

wie ktos gdzie znajde sklep (najlepiej na slasku albo jeszcze lepiej - internetowy) z butami o duzych rozmiarach (47, 48, 49 - zalezy od marki) ktore sa w tym stylu:

http://www.tribesmart.com/products/large/adidas-goodyear-race-fs-animal-sports-shoes_www.laredoute.co.uk_85a07eb9ec88dec118f81e369056e3c2.jpg

dlugosc wkladki to 30-31 cm. chodzi mi o wygodne, do codziennego uzytku buty. przy ostatnim zakupie butow w silesi znalalazlem tylko trzy pary butow ktore mnie interesowaly. reszta nie bylo moich rozmiarów. w warszawie w zlotych tarasach widzialem ze bylo dosc sporo moich rozmiarowek, no ale wlasnie, w warszawie. znacie jakies sklepy blizej?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-06-23 16:03:39

@mateck
Ja mam 33cm wkładkę i to są duże buty :D. Podpatrz na allegro, tam da się określić jaki rozmiar ma być wkładka w cm.

__

VIP
Mateck

2009-06-23 17:19:17

@zippi

no to prze**ane totalnie ;o na allegro nic ciekawego jak dla mnie ;x bardziej mnie interesuja sklepy internetowe jak http://sizeer.com/

__

Użytkownik
MvP

2009-06-23 19:32:54

megabuty.pl zamawiałem buty szybka wysyłka, przystępne ceny naprawdę spoko sklep

__

Użytkownik
mefistomek

2009-06-23 19:41:41

mateck & zippi

ile macie wzrostu że takie rozmiary?

__

Użytkownik
xar!on

2009-06-23 19:48:58

moze zmienimy nazwe tematu na moda?: d

__

Zbanowany
esportfan

2009-06-23 20:33:44

To moja wina soz

__

Użytkownik
doubleyes

2009-06-23 20:46:26

reru wracaj do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem
nie, co ja ci musze cos udowadniac 20 letni prawiczku ile moi rodzice zarabiaja lub ile wydaje na ciuchy :)?

__
123

VIP
Mateck

2009-06-23 21:19:52

@MvP
dzięki wielkie. sporo ciekawych butow. moje ktore mam obecnie kupie tam za 240zl a w firmowym sklepie w katowicach zaplacilem 400;x z wymiana w razie zlego rozmiaru nie ma problemow?

@mefisto
186cm.

__


Warning: getimagesize(http://cache.daylife.com/imageserve/07Yrbkkbo5cCN/340x.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

696 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie