Powitanko!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Garet Jax

2003-12-05 18:57:35

Witam wszystkich na nowopowstalym forum bf1942 w esports.pl!
Pytajcie, piszcie a ja postaram sie rozwiewac wasze watpliwosci i tlumaczyc dlaczego trzeba grac w ta gierke i jak otwiera sie klape w barce desantowej ;-)
Niedlugo postaram sie napisac wam jakis artykul opisujacy pokrotce sama gre i rozgrywke na klanowkach.
Pozdrowienia i “see you on the battlefield!"

__

Użytkownik
yareq

2003-12-05 19:05:13

Witam. no to ja mam pierwsze pytanie: jak tam jest z respawnem ? czekasz do konca rundy respawnujesz sie odrazu czy jak ??

(nie bede zakladal oddzielnego topiku na takie glupie pytanie)

a tak wogole to good luck :] i have fun :P

__

Użytkownik
guhard

2003-12-05 19:13:14

i taq sie nie dowiesz :P

__

VIP
mat1x

2003-12-05 19:15:54

ile plytek zajmuje iso i czy jak sie nie ma oryginala mozna grac na necie? :D

__

Użytkownik
lysy24

2003-12-05 19:33:57

jak otwiera sie klape w barce desantowej ;-)

whow ?

__

VIP
Pajda

2003-12-05 22:29:16

Gra jest 2 plytowa, cdkey, piraty zostaly zablokowane bodajze w wersji 1.3 czy cos kolo tego (typowe zagranie marketingowe - wpuszczamy wszystkich, a pozniej odcinamy i kazemy kupic org.). Czy od tego czasu sie cos zmienilo niestety nie wiem.

__

VIP
Pajda

2003-12-05 22:32:05

Respawny falowe. Co okreslona ilosc czasu wszyscy polegli danej strony sie respawnuja razem. Podobnie jak w rtcw czy infiltration 2.9.
Kazda smierc = odjecie ticketa (runda sie konczy gdy jednej ze stron spadna do zera - kontrolujac flagi na mapie przeciwnikowi schodza tez tickety).

__

VIP
Pajda

2003-12-05 22:32:37

Respawny falowe. Co okreslona ilosc czasu wszyscy polegli danej strony sie respawnuja razem. Podobnie jak w rtcw czy infiltration 2.9.
Kazda smierc = odjecie ticketa (runda sie konczy gdy jednej ze stron spadna do zera - kontrolujac flagi na mapie przeciwnikowi schodza tez tickety).

__

Użytkownik
yareq

2003-12-05 22:45:49

sacunek :P thx za odpowiedz

__

Użytkownik
Garet Jax

2003-12-05 23:17:54

Piraty stanowczo niet...
Nie pograsz sobie mimo ze wielu ludzi probuje...
Tzn pograc pograsz ale jakosc gry...straszna. Ludzie na scrackowanych serverach graja tylko na fragi i strasznie cienia..bylem na takim z miesiac temu...zenada...
Teraz wyszla wersja za 120 zl bodajze BF1942 + Road To Rome dodatek...to wcale nie duzo...
klape w barce desantowej otwiera sie za pomoca strzalek w gore i w dol...
Dalem to jako przyklad pytania ktore zadaje wiekszosc nowych.

__

Użytkownik
K4r3n1n

2003-12-06 01:24:58

Gralem w demko tej gry i stwierdzilem jedno: aby se pograc musi byc conajmniej 8 na 8 :D
A pozatym gra jest fajna. Na filmikach widzialem wykorzystywanie fizyki tej gry do niezlych skokow ,lotow nie wiem jak to nazwac moze c4 jumpy :D no i tu zmierzam do pytania. Czy nadal mozna tak robic ale zapewne ze skutkiem smiertelnym :D

__

Użytkownik
Garet Jax

2003-12-06 02:13:26

nadal mozna ale po wlaczeniu odpowiednich parametrow fizyki gry na serverze.
Istnieja specjalne servery ktore zazwyczaj maja w nazwie "Stunt" albo podobnie, na ktorych rozgrywka nie opiera sie na fragach i ticketach tylko na skokach na dynamici i takich tam...

__

VIP
Shiro_4

2003-12-06 13:06:05

Gra jest przeprze, a najsmieszniejsze jest to ze mojemu kolesiowi jakis 13 latek dal oryginalny sidiekej (nie masz moze takiego numerka co na plycie jest, bo mi sie kawa zachlapal :D). Potem widzielismy tylko topic na forum co to znaczy "cd key in use" :D.

__

Użytkownik
Garet Jax

2003-12-07 14:54:13

Hehe pelno jest takich loli...
My na nich mowimy "trolle"...
Nekanie na GG w stylu "koles daj mi oryginalnego cdkeya" ma wlasny dosc rozbudowany topic u nas na forum...
Kupa smiechu ;-)

__

Użytkownik
lysy24

2004-02-15 18:39:09

Jaka jest komenda na zmiejszenie time repsawnu, wiem ze jak daje na creat game to tam moge zmienic ale wtedy nie ma botow. A ja chcem pograc z botami wiec daje instat i wybieram mapke itp. a czekanie 20sekund... troszke za duzo :P wiec chyba jedynie mnie ratuje komenda w konsoli na zmiejszenie time respawnu. A wiec jaka jest na to komenda albo jak sie dodaje boty?

__

VIP
Nor

2004-02-22 22:40:33

Na poczatku masz jeden punkt w ktorym mozesz sie pojawic ale jak bedziesz przejmowal kolejne flagi to zarazem dostajes z"nowego respa" a jak tracisz flage to masz tylko ten pierwszy startowy resp. :>

__

Użytkownik
lysy24

2004-02-27 20:24:41

Jesli to jest do mnie to nie o to mi chodzi :P. Chodzi mi o to ze np. w q3, ut po zabicu Cie/mnie, pojawiasz sie odrazu po nacisnieciu attack1(strzal). Natomiast w BF jesli Cie/mnie zabija musisz czekac az 20sekund i wlasnie jak moge to zmienic np. na trzy sekundy dlugosc czekania po zabicu?

__

VIP
Nor

2004-03-03 20:56:33

Jax ty tu :) Niespodziewalem sie ciebie tu spotkac. :)

__

VIP
Krypton

2004-03-03 20:58:36

Nie ma to jak zorientowanie :P

Swiat jest pelen niespodzianek.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2895 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie