Another one B(usted)ites the dust?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
j4nek

2006-06-03 15:19:12

Chyba wiesiek grajac na lanie udowodnil wszystkim ze jest czysty. Jakos nie bardzo mi sie chce wierzyc ze ktos kto gra na takim poziomie mialby jeszcze siegac po czity.

__

Użytkownik
UnnAmed/Johny

2006-06-03 16:00:43

Ahahaha nie mogłem opszeć się żeby skomentować to "COŚ"... To jest poprostu kpina, na tej żałosnej scenie zawsze znajdzie się taki "BURAK" który myśli że jest Bogiem, a gdy ktoś okaże się lepszym to odrazu żal mu dupe ściska i zaczyna się "FLEJM" (btw. Pozdrowienia dla frajerów ktorzy posądzali mnie o cheaty... I tak zawsze byłem od was lepszy XD). Powracając do tematu, Wiesiek to mój sąsiad i poręcze wlasną dłonią ze nie widziałem na jego komputerze jakich kolwiek "WSPOMAGACZY", więc dajcie sobie juz siana i zajmijcie sie własnym życiem.

"PRAWDZIWY ŚWIAT NIE JEST TAK KOLOROWY JAK WIRTUALNY..."

__

Użytkownik
Palemki

2006-06-03 16:28:44

Hmm grałem z wieśkiem w klanie, wiele mixów i na ffa. Moge szczerze powiedzieć, że wiesiek jest dobrym graczem, wspaniałym przyjacielem oraz osobą wyróżniającą się kulturą osobistą. Jeśli chodzi o cheatowanie to uważam, że wiesiek nie ma nic z tym wspólnego. Poprostu przykłada sie do gry a to, że gra dla funu, podwyższa Jego skilla :o :)

__

Użytkownik
Blademaster

2006-06-03 16:52:44

Ta, ja gralem z wieskiem rowne 3 mixy i jak spectowalem to bylo widac ze wiesiek rowno bije wszystkich. Tak jak palemki powiedzial - kulturalny tez jest (przynajmniej z tego co ja wiem) i nie whinuje ^_^! .

__

Użytkownik
pius

2006-06-04 13:08:51

hmm do tego ze nie whinuje hmm szkoda ze bnie byles na ts'ie za czasow armii ^^

__

Użytkownik
pius

2006-06-04 13:19:02

Thr po pierwsze widac ze chester biegl to kazdy glupi powinien wiedziec po 2 masz racje z tym wszystkim . Sam tam kampie i wiem jak to jest jak mi mówią że wh bo gośc sobie biegnie w yunelu ja go słyszę wychylam się i go bije i odrazy "nice WH" a na braundorfie jest to tak smieszne ze szok wylaczcie sobie glos ( bo trszoe zle on jest moze tylko u mnie ) i widac jak gosc sobie skacze a wiesiek chwilke pozniej laduje mu czapki Hmm znam wieska on by sie nie dopuscil do tego gralem wczoraj z nim 3on3 i palemkim (pozdrawiam) i nie moge sadzic ze on ma wh to widac ze gosc jest skillowy to wszystko odemnie ( pewnie troszke pozjadalem literek ale moja klawiatura > all nie miam czasu na sprawdzanie tego co zle napsilem)

__

Użytkownik
stuu

2006-06-04 14:11:33

nie rozumiem po co toczy się jeszcze ta dyskusja... raz, że każdy kto miał się wypowiedzieć z osób, które znają Wieśka osobiście, to potwierdził już jego nieskazitelność, szlachetność etc., dwa, wypowiedziały się osoby, które widziały demo w wesji - powiedziałbym - oryginalnej, co wiecej - były na tym meczu. trzy, podejrzenie powstało jedynie na podstawie filmiku, do którego link został umieszczony powyżej. a jak widać film jest słabej jakości, bez dźwięku na dodatek. stąd wyrosło zwyczajnie duże podejrzenie o nieczystość owego gracza.

__

Użytkownik
bytek

2006-06-04 14:59:51

Nie interesuje mnie ET (juz), nie znam wieska, ale moge powiedziec jedno, ze w CS zdarza sie, ze osoby, ktore wielokrotnie graly na lanach (w tym bradzo waznych jak WCG, PGA etc.) i graja w bardzo dobrych druzynach (top10) sa czasami lapane na czitach podczas rozgrywania mixow, gatherow, czy nawet ffa, z ludzmi, ktorzy nie mieli by z nimi najmniejszych szans gdyby oni grali czysto, a co dopiero mowic o czitach.
Internet =/= LAN tyle zrozumialem przez kilka lat gry w CS, bo to, ze ktos jest highskilled i wygrywa jakies LANy nie oznacza, ze nie moze grajac przez net uzyc haxow, chociazby z nudow.

__

Użytkownik
stuu

2006-06-04 16:31:08

popieram.

__

Użytkownik
UnnAmed/Johny

2006-06-04 23:10:55

By Tymek...
[ Hehe, chyba już się połapałeś, że raczej mnie z kimś pomyliłeś ;-) Na LPŚ nie miałem nawet przyjemności być, a szkoda... Nie znam Cię wcale, kilka razy spotkałem na serwerze - to wszystko. Moja opinia jest w 100% obiektywna. Jak dla mnie to walhack i tyle, chyba, że jesteś jasnowidzem. ]

Do tego niestety też się przyczepie na Twoje nieszczęście kolego. Domyślam się ze jesteś pr0 Gamerem z GROM.PL jak nijaki Europejczyk czy jak Mu tam lecz moge się mylić co prawde mówiac obchodzi mnie tyle co zeszłoroczne plony jedwabników i nie spotkałeś się z czymś takim jak "INFORMACJE" które są przesyłane przez kolegów z drużyny/teamu na TeamSpeak2 lub Ventrilo itd. (Programy do komunikowania się - dla niedoinformowanych)... Chociaż nie miałem okazji obejżeć tematu tego zbędnego "FLEJMU ; WHINU" etc., można się domyślić jak to wyglądało. Więc jak już wcześniej pisałem w innej nieco formie: "BURAKI, CHCECIE ZABŁYSNĄĆ ? TO WEŚCIE SIĘ DO ROBOTY I POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ CHOCIAŻBY W GRZE!".

EOT ....

__

Użytkownik
UnnAmed/Johny

2006-06-04 23:13:36

Apropo... Wiesiek, podpiszesz mi się na KLACIE ? XD

__

Użytkownik
Blademaster

2006-06-05 17:16:05

More whine ;-O .

__

Użytkownik
andy12

2006-06-05 17:41:39

Tymek opinia nie może byc obiektywna. Wszytskim tym którzy mówiją że wiesiek haxuje #care.!

__

Użytkownik
Tymek

2006-06-05 17:58:42

Przepraszam, a niby dlaczego opinia nie może być obiektywna? Obiektywizm jest przeciwieństwem subiektywizmu, a byłaby ona subiektywna, gdybym kierował się sympatą, bądź antypatią do wieśka. W momencie, kiedy nie znam tej osoby, poza kilkoma spotkaniami na serwerach moja opinia jest obiektywna, mylę się?

__

Użytkownik
Tymek

2006-06-05 18:06:19

Z żadnym GROMem nie mam nic wspólnego, a co do dalszej części twojego postu, wiem, że istnieje coś takiego jak programy służące do komunikacji między członkami klanu. Oczywiście mógł mu ktoś podać info, ale trochę podejrzany jest moment, w którym wiesiek przechodzi w stronę tunelu. Oczywiście może to być zwykły zbieg okoliczności, ale w tym wypadku jest tylko jeden sposób na przekonanie się o winie wieśka bądź jej braku. Trzeba prezejrzeć całe demko, ja niestety takiej możliwości nie mam. Skoro osoba, która je widziała (kilka postów wyżej), twierdzi, że była to jedyna akcja, która pachniała wallhackiem, mało tego, na demku wyraźnie było słychać osobę wychodzącą z tunelu, jestem skołonny zmienić zdanie, jeżeli tylko wszystko co napisał ten pan jest prawdą.

__

Użytkownik
wiesiek

2006-06-05 20:26:51

hmm nigdy nikomu nie utrudniałem dostępu do swoich dem . Wystarczyło by zapytać/poprosić.

dla zainteresowanych to jest te demo
http://rapidshare.de/files/22292904/2006-01-14-005936-supplydepot2.dm_84.html

__

Użytkownik
Tymek

2006-06-05 20:40:14

Wszystkim, którzy podejrzewają Wieśka na podstawie tych filmików, radzę przyjrzeć się jego demu, z którego została zagrana akcja na sd2. Nie dopatrzyłem się tam żadnych innych akcji, po których obejrzeniu możnaby podejrzewać Wieśka o cheatowanie, w dodatku na sd2 rzeczywiście wyraźnie słychać przeciwnika biegnącego tunelem. Jak na mój gust jest czysty, cofam to co powiedziałem po obejrzeniu samego filmiku...

__

Użytkownik
LaRgOo

2006-06-06 08:06:21

żal.... ktoś kto nie wie jak gra nie widział go nigdy w akcji i ocenia sytuacje którą widzi w wyżej pokazanych klipach. Zanim ktoś coś tu skomentuje to prosze weźcie sobie demka jakieś załatwcie i przeglądnijcie a potem oceniajcie czy jest cziterem czy nie ...

żałosne ....

__

Użytkownik
wiesiek

2006-06-15 14:01:49

:-)

__

Użytkownik
Blademaster

2006-06-15 14:55:44

:-O

__

Użytkownik
K3dzior

2006-06-15 17:17:52

:->

__

Użytkownik
shimzee

2006-06-15 18:56:58

Wiesiu czit? Nie!

Ale ludzie zawzze oskarżali, oskarżają i oskarżać będą...dzisiaj jak gralem w cod to jakis dzieciak powiedzial że, i tu cytat "mam k... czity na niewidzialnosc"...

__

Użytkownik
nox.

2006-06-15 20:23:57

\cg_invisibility 1 ;p

__

Użytkownik
Blademaster

2006-06-16 13:07:08

:-ppppppppp . Ta i /cg_god 1 ;] .

__

Użytkownik
K3dzior

2006-06-16 17:17:09

Oraz /exec czity.cfg :P

__

Użytkownik
Hazi

2006-07-26 08:35:34

co do wieska.. to trudno powiedzieć, jeżeli ktoś wie jak dobrze się "maskować z wh" to dojście do prawdy jest prawie niemożliwe. Moim zdaniem wiesiek nie ma wh, ponieważ po takiej nagonce na jego osobe napewno zostałoby to wykryte. Uważam, że jest to poprostu whine bitych przez wieśka. Poza tym teraz każdy patrzy, żeby znaleźć czita i pojawić się w podziękowaniach na jednej ze stron. Sam ostatnio na ICP byłem oskarżony o WH po pare razy usłyszałem kolesia, a później zlookałem miejsce typowej kampy i tam siedział.

__

Użytkownik
patryk1989spox

2006-07-28 00:56:59

mam pare pytan :D

wiesiek ile grasz w et ?

widziales juz moze ten filmik o tobie ?
http://www.maxior.pl/?p=index&id=25140&8

ty mieszkasz w gliwicach ?

wyslesz mi moze pare twoich demek?

czy to prawda ze wygrales 35 tysiecy zl ?

to wszystko chyba teraz czekam na szczere odp.

pozdro !

__

Użytkownik
Blademaster

2006-07-28 12:37:52

Tak, a jego mama jest ta zyta gilowska.

__

Użytkownik
Raptil

2006-07-28 15:28:34

Halogen ty byłeś lepszy ? Kiedy ? nie przypominam sobie bracie tego ; )

Pozdro

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6152 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie