Kultura w polskim Counter-Strike'u

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
opar

2003-12-26 01:22:25

Apropo Q3 to nie jest taka gra jak cs wchodzi na server takie dziecko co ma 10 - 12 lat i niezabije nic bo nei umie w to grac a w cs takie zeczy sa mozliwe wiec nei porównuj cs z q3 bo to zupelnie inny świat !!

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-12-26 01:50:34

Jak miło :]

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-12-26 01:53:17

O_o
W święta nie będę się denerwował...

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-12-26 01:59:35

Wole zozole :]

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-12-26 02:09:32

Fakt. Kiedyś jak byłem mały i usiadłem do Q3 to lamiłem niemiłosiernie. Zaraz. Ja nadal lamię w Q3 ;D. Nawet (choć podobno dobijam już do 20 lat - Boże jaki ja stary) niektórzy mówią, że mam mentalność 12 latka ^^, więc chyba coś jest w Twojej teorii. Za to w Starcrafta jakoś mi idzie :).

btw. Mały paradoks. Gram maniakalnie w SC, D2, FIFA, Jedi Knight, a piszę o CS. Żenada :]

__

Użytkownik
darek-krk

2003-12-27 14:27:37

A ja uwarzam, że I TAK NIE POPRAWICIE TEGO CO SIE NA SERVACH (karzdej gry) DZIEJE!! WIĘC PO CO CALA TA DYSKUSJA??
Nie wpłyniecie na tysiące lolów którzy nie potrafią się przyznać do tego, że zlamili akcje i cię wyzywają! TO BYŁO JEST I BĘDZIE!! (niestety)

__

VIP
overeq

2003-12-27 15:37:30

nic nie robmy dajmy sie olewac badzmy dla wszsytkich gownem... ja nie mam takiego sposobu na zycie.. jesli chcesz byc gownem dla nikogo nie waznym ta badz ja bede staral to zmienic... napewno nie wszsytko ale moze sie uda...

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-12-27 15:56:53

Over dobrze prawi. Na serwerach przytrafiają się niemiłe sytuację i generalnie bywa kiepsko, ale to nie oznacza, że mamy stać z założonymi rękami i przyglądać się zdziczeniu środowiska graczy.

Może nam (CS.PL) razem z ESP.PL uda się coś poprawić? Razem, czy oddzielnie spróbujemy :]

btw. Oby nie okazało się, że nadzieja jest matką głupich. Z drugiej strony, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.

__

Użytkownik
darek-krk

2003-12-27 16:05:08

Tak macie racje, ale czy takie zadanie nie przerasta naszych morzliwości??
Trzeba by było zrobić cos w stylu OSSIA (Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Serverów I Adminów) w którego skład wchodziły by servy na których jest kooltura, a "zli" gracze są banowani.
Jak uda się wam zrobic cos takiego to zapewniam, że serwy wchodzące w jego sqad będą odwiedzanie chętniej niz inne.

Ale czy to w ogóle morzliwe...

PS
Sorówka za błędy ale jak ktoś w ostatnich 36 godzinach spał tylko 6...

__

Użytkownik
booled

2003-12-27 18:23:56

biorac pod uwage, ze w polsce sa tak na prawde moze 3 dobre serwery to jakos slabo to widze. lepsi gracze i tak wola grac za granica a ci, ktorzy graja u nas, po prostu sie cofaja.
co do serwerow to niedawno dalem ogloszenia w roznych serwisach, ze poszukuje serwera za pieniadze (place co miesiac i moj klan ma wlasny serwer) - zero odzewu. dopoki w tym kraju nie bedzie dostepny net za uczciwe pieniadze, ta scena sie nigdy nie rozwinie.

__

Użytkownik
Kosmaty

2003-12-27 19:16:05

darek-krk napisał:

> Tak macie racje, ale czy takie zadanie nie przerasta naszych morzliwości??

Podobno Mount Everestu też nie dało się zdobyć. ;) Trzeba próbować.

> Trzeba by było zrobić cos w stylu OSSIA (Ogólnopolskiego Stowarzyszenia
> Serverów I Adminów) w którego skład wchodziły by servy na których jest
> kooltura, a "zli" gracze są banowani.

Teoretycznie jest to możliwe. Jeśli ktoś zgodzi się to zorganizować to nie widzę przeszkód.

> Jak uda się wam zrobic cos takiego to zapewniam, że serwy wchodzące w jego
> sqad będą odwiedzanie chętniej niz inne.

Tym argumentem można przekonać adminów. Z drugiej strony są osoby, które uważają, że np. takie ARCY (a raczej już ID) zachowuje się średnio. Banowanie najlepszego klanu nie ma sensu. Kółeczko się zamyka. No ale wszystko można załatwić ^^

bol0 napisał:

> w polsce sa tak na prawde moze 3 dobre serwery.

E tam. Przesadzasz.

> lepsi gracze i tak wola grac za granica a ci, ktorzy graja u nas, po prostu sie
> cofaja.

Taka inicjatywa mogłaby to zmienić.

> co do serwerow to niedawno dalem ogloszenia w roznych serwisach, ze
> poszukuje serwera za pieniadze (place co miesiac i moj klan ma wlasny serwer) -
> zero odzewu.

Nie oczekuj, że góra sama do Ciebie przyjdzie. Jeśli chcesz odnieść sukces to nie advertisuj się, tylko napisz bezpośrednio do Head Adminów serwerowych...

> dopoki w tym kraju nie bedzie dostepny net za uczciwe pieniadze, ta scena sie
> nigdy nie rozwinie.

Coś w tym jest. Można jednak próbować...


p.s.
Bawcie się dobrze w sylwestra. Ja zmykam abroad!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7535 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie