*** Święta ***

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
nedlader

2006-04-15 12:23:23

*Każdemu z Was, zwykłym użytkownikom, gościom, redaktorom życzę niesamowitych Świąt przepełnionych szczęściem i radością, nowych doznać w czasie grania w et, każdemu z Was życzę nowej myszki mx518, lepszego monitora (najlepej Lcd) i karty, niech wszyscy staną się lepsi, niech nadchodząca wiosna uczyni nas jeszcze weselszym i radośniejszym. Trwajmy w szczęściu i nadzieji, że jutro będzie lepiej, Wesołych Świąt Wielkanocnych 2006, Alleluja :)

__

Użytkownik
icee

2006-04-15 12:24:48

wolałbym copperheada.
ale oczywiście dołączam się do życzeń, wszystkie najlepszego, zdrowia, szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności :D

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2006-04-15 12:40:15

poświęciłem dzisiaj w koszyku żelki

__

Użytkownik
no1se

2006-04-15 12:43:04

Imo nie ma sie czym chwalic.

__

Użytkownik
icee

2006-04-15 12:44:30

ja nie wiem co u mnie poświęcili, bo zwlokłem się z wyra jak już poszli ;asd

__

Użytkownik
caNel

2006-04-15 12:44:48

Ciekaw jestem czy i w tym roku będę słyszał obok odbijające się od siebie butelki z piwem. Ostatnim razem mało nie wybuchnąłem śmiechem. Kolo z browarami do święconki poszedł xD

__

Użytkownik
kris90

2006-04-15 12:49:41

Ja też dołanczam sie do życzeń. Wesołych Świąt

__

Użytkownik
TRETTER

2006-04-15 12:57:49

No wszystkiego najlepszego wszystkim z esports.pl :] Jajecznych świąt !!! I sukcesów w esportach w przyszłości :D

__

Użytkownik
Tymek

2006-04-15 13:01:33

lcd nie nadaje się do grania :asd :D tia... niskich pingów i wysokiego skilla życzę wam ;-)

__

Użytkownik
nox.

2006-04-15 13:13:12

ja znam goscia ktory poszedl do swieconki z blantem :]

__

Użytkownik
caNel

2006-04-15 13:22:37

Winien się wtedy podzielić blantem z całą rodzinką :D

__

VIP
blacktyger

2006-04-15 13:26:08

Czego sobie zyczycie!

__

Użytkownik
nedlader

2006-04-15 13:30:25

Lcd nadaje się do grania, wierz mi. mam samsunga 730bf i powiem, że nie ma do czego się przyczepić, dobra jakość obrazu itp. rewelacja :) Dzisiaj nikomu nie chciało się iść do kościoła więc ja musiałem iść. eee, przynajmniej śmiechy były :)

__

Użytkownik
kris90

2006-04-15 13:31:23

U mnie w kościele straż przy grobie trzymał w pewnym momencie gośc który był tak zajebany że nie mógł stać więc sobie usiadł a halabarde położył koło siebie

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-15 14:06:22

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, mokrego dyngusa i te sery:P

__

VIP
-=eXe=-

2006-04-15 14:06:38

wszystkiego naj, naj, naj...

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

Użytkownik
Akhor

2006-04-15 14:16:22

LCD nadaje sie do grania, sam na nim gram, ze wzgledu malej ilosc na biurku na CRT. Dobre LCD nadaja sie do grania, LCD tanie nie ;p

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-15 14:37:01

a czym sie rozni drogi LCD od taniego? przekatna ekranu, marką, jakimis dodatkowymi drobnymi opcjami i innymi pierdolami, wygladem, tworzywem z jakiego jest zrobiony itp. ale zasada dzialania jest identyczna, czyli gorsza od CRT:D. mam LCD 19" Samsunga 913n. nie narzekam, ale płaski CRT 19" mimo, ze to kloc, bylby najlepszy. i tanszy

__

Użytkownik
Akhor

2006-04-15 14:42:10

a ms ? w moim LCD nie podoba mi sie tylko to, że max. odswiezanie to 75Hz

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-15 15:11:42

a mi to nie przeszkadza:P

__

VIP
lab

2006-04-15 15:15:05

wszystkiego najlepszego dla wszystkich, tylko zastanawiam sie czemu kategoria ET?

__

Użytkownik
nedlader

2006-04-15 15:55:03

Wiesz lab, mam włączoną funkcję wyświetlania na esp.pl tylko tego co ma związek z et, i tylko również w tym dziale się obracam, że tak to ujmę. Stąd też moja decyzja o podjęciu takiego tematu w kategorii et :) Pozdrawiam serdecznie.
Ach, co do lcd słowo: ważne jest to jaki jest czas reakcji. Im szybszy tym lepiej oczywiście. Mój przykładowo ma 4ms co jest dość dobrą wartością do grania.

__

Użytkownik
icee

2006-04-15 16:07:01

tyle, że tego czasu nie ma co nawet porównywać do crt ;] ja mam lcd i jestem zadowolony ;d

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-15 16:15:01

poczekamy zobaczymy. moze dozyjemy czasow plaskich CRT:P

__

Użytkownik
nedlader

2006-04-16 21:37:22

Ej, to miał być topic o świętach a nie o monitorach :) Także życzę Wam mokrego poniedziałku!!

__

VIP
priAm

2006-04-16 23:34:45

i zastanawiam się, czemu życzy nową myszkę zamiast mokrego dyngusa, albo nowych doznań z ET zamiast nowych doznań z koleżanką. Może za pare lat będziemy sobie życzyli np. życzę Ci, abyś pisał na klawiaturze z prędkością światła, bo to jest najważniejsze ! Sto lat ;s

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-04-16 23:53:28

Nowa generacja, co poradzisz :SADSAF

__

VIP
priAm

2006-04-16 23:55:51

sam ma 16 lat, no ale mam jakieś swoje wartości w życiu, które stanowią prioryter. Komputer na pewno nie znajduje się w pierwszej trójce, także życzenia typu WIELU FRAGÓW są lekko ... nietrafione ;s

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-04-17 00:07:01

Spoko, rozumiem Cię :) Sam wolę spotkać się ze znajomymi or sth niż siedzieć przed kompem i grać w coś. A takie życzenia wynikają pewnie tylko z charakteru tej strony ;) Gdyby to był serwis wędkarski to pewnie były by życzenia "dużego karpia" czy cuś ; DDD

__

VIP
priAm

2006-04-17 00:10:10

ta z pewnością, ale mimo wszystko święta to są święta, i w ogole nie powinienem spędzać ani chwili wówczas przy komputerze, no ale obowiązki :P

__

Użytkownik
nedlader

2006-04-17 00:31:23

Otóż kolego, napisałem w topicu, że "życzę niesamowitych Świąt przepełnionych szczęściem i radością," co znaczy, że moje życzenia stanowią o wartościach najważniejszych - przynajmniej jak dla mnie - to bardziej jak pewne. Dodatkowo, jako że jest to serwis poświęcony esportowi, dla żartu i jednocześnie jako wyraz sympati życzyłem/życzę nadal Wam nowego sprzętu - chociażby w postaci myszki - bo wiem, że wielu graczy narzeka na brak profesjonalenego sprzętu do grania. Jak sądzę jest to stosowne miejce, zwłaszcza czas by tego właśnie Wam życzyć. Ad2, cieszę się rownież na wieść, że komputer nie stanowi największej wartości Twojego życia, to dobra wiadomość - w dzisiejszych czasach komputer dla wielu ludzi jest już narzędziem nie pracy, rozrywki, ale stanowi już coś w rodzaju "wirtualnego partnera", który niesamowicie potrafi zająć nasz czas, że zapominamy o całym świecie realnym, co - jak sądzę - w bardzo dalekiej przyszłości może doprowadzić do załamania naszego gatunku lub przynajmniej znacznego jego wyłamu. Dlatego, gloryfikując i wznosząc pod niebiosa gaming, jego dokonania, jego ciekawy bądź co bądź charakter i możliwości, dokonania własne na tejże arenie, udzielając się sobą i swoimi możliwościami w tej dyscyplinie starajmy się jednocześnie do tego co robimy choć czasem zdynstansować - powiedzieć sobie "nie", "ileż można", zadać pytanie "czy nazbyt dużo czasu mi to wszystko nie pochłania?" I nawet dalej, czy nie staje się to naszą drugą - lub w najgorszym przypadku - pierwszą rzeczywistością, poza ktorą niczego innego nie dostrzegamy? Jeśli tak się dzieje, jeśli rzeczywiście nasza uwaga kieruje się tylko w tę stronę, stronę wirtualnego życia przepełnionego niemal wszystkim czego dotknąc nie możemy, co stwarza się na nasze życzenie przed nami na monitorze - wówczas chyba należy się nad sobą głeboko zastanowić, przemyśleć i wyciągnąć wnioski - wnioski, z których zbudujemy plan naprawy siebie i swojego postępowania.
Także w radości, nadzieji - szczęściem przepełniony, mając dobre intencje życzę, by i Tobie i Wam wszystkim (mi również) ze strony zbyt czestego przebywania (kontrolowanego) w sieci nic nie groziło, by wszystko to co czynimi było zupełnie trzeźwe i racjonalne. W tych okoliczności dodam, jak już na świąteczny - niebawem poświąteczny czas przystało, życzę mokrego poniedziałku, suchego wtorku, a na środę życzę miłej i owocnej przygody z nauką. Z mojej strony, na tę chwilę, chwilę dość miłą i piękną to wszystko, także - jak to powiadali niegdyś przed laty księża - Jezus zmartwychwstał !! - co stanowiło przywitanie i pożegnanie wielkanocne.

__

VIP
priAm

2006-04-17 00:44:38

i dlatego wlasnie zamiast zyczyc dobrego sprzetu, powinienes zyczyc rozwagi i umiejetnego korzystania z dobr i innych rozrywek, na przyklad komputera. W kazdym razie mokrego poniedzialku, bo jajko juz zjadlem ;o

__

Użytkownik
nedlader

2006-04-17 00:55:55

Wciaż nie widzisz, że tego właśnie życzę ??

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7757 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie