Jak założyć "honor-server"?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
DPeak

2006-03-12 12:11:32

Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat możliwości założenia serwera w AA? Chodzi mi mięndzy innymi o:
- gdzie ten serwer będzie się mieścił (mogę postawić sprzęt aby na nim chodził czy muszę wynająć jakis?)
- jak jest z kosztami?
- jakie trzeba spełniać warunki aby był to taki serwer, na którym będzie można zbierać doświadczenie
- itp.

Chętnie widziane są wszelkie linki na ten temat. Z góry dzieks.

__

Użytkownik
destie

2006-03-12 12:18:10

Serwer do gry możesz wykupić:
www.gamesnet.pl
www.frag.pl

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-12 14:41:11

http://www.aahonor.com/ tu sie dowiesz wszystkiego, jezeli dalej bedziesz potrzebowal pomocy wal smialo :)

generalnie w army mamy 3 rodzaje serverow
-privat (znasz z innych gier-server zawszezahaslowany na mecze koszta z reguly50% taniej niz public)) ktory mozna wynajac najtaniej pod linkami ktorymi podal koelga wyzej
-public (tez znasz-server publiczny) rowniez polecam linki ktore podal kolega wyzej
-honor server server zliczajacy honor tzw. leased (link podalem wczesniej) generalnie musialbys sie zapoznac z oferta z kazdych zagranicznych firm, bo neistety US Army nie wydalo licencji zadnej polskiej firmie na hosting serverow naliczajacych honor ale..

...wszystko mozna jakos zalatwic... mozna wykupic polski server i do niego wykupic osobno licencje na zliczanie honoru to tez wszystko jest [url=http://www.aahonor.com/]tutaj[/url] ceny itd, jak cos to napisz chetnie pomoge

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-12 14:43:15

http://www.aahonor.com/ tu sie dowiesz wszystkiego, jezeli dalej bedziesz potrzebowal pomocy wal smialo :)

generalnie w army mamy 3 rodzaje serverow
-private: (znasz z innych gier-server zawszezahaslowany na mecze koszta z reguly50% taniej niz public)) ktory mozna wynajac najtaniej pod linkami ktorymi podal koelga wyzej

-public: (tez znasz-server publiczny) rowniez polecam linki ktore podal kolega wyzej

-honor server: server zliczajacy honor tzw. leased (link podalem wczesniej) generalnie musialbys sie zapoznac z oferta z kazdych zagranicznych firm, bo neistety US Army nie wydalo licencji zadnej polskiej firmie na hosting serverow naliczajacych honor, holenderskie servery sa dobre bardzo, najblizej nas sa niemieckie, brytyjskie z racji na polskie warunki sieciowe odradzam, wloskie tez jakies dziwne chociaz ostatnio fajnie smigaja w sumie... ale..

...wszystko mozna jakos zalatwic tak aby server zliczajacy honor mogl byc w polsce... mozna wykupic polski server public i do niego wykupic osobno licencje na zliczanie honoru to tez wszystko jest [url=http://www.aahonor.com/]tutaj[/url] ceny itd, jak cos to napisz chetnie pomoge. Zeby zalozyc samemu server lub z kumplami razem gdzies w sieci, czy u kogos, potrzebne wam jest 512kbit na 4 sloty, komputer z minimum! 512ram (1GB wg mnie to minimum dzisiaj takie lajtowe :D)

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-12 15:02:42

zapomnialem dodac ze do gry dolaczony jest AAserver menager, na ktorym mozesz postawic server u siebie lub u kogos, np na lanie, zeby pograc z kumplami :) osobiscie polecam na poczatek server prywatny i zapisanie sie np do www.teamwarfare.com do jakies drabinki i zdobycie doswiadczenia w grze, potem baw sie w servery honor jak cie bedzie stac

__

Użytkownik
Cappo

2006-03-13 18:32:44

czyli nawet jak mam możliowść (komp ,łącze itp itd) nie ma możliowści żebym postawił honor server bez żadnych opłat??

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-13 18:37:07

bez oplat honor servera nie postawisz niestety... na to trzeba wykupic licencje albo na jenden/swój server co jest kosztowne ale nie poza zasiegiem klanu ($40 miesięcznie), albo byc firma hostingowa i dostac licencje na hosting server honor ze stanow :p

innej mozliwosci niestety nie ma, generalnie olpaca sie chyba bardziej brac servery juz od razu z honorem niz dokupywanie honoru do serverow ktore sie ma... bo po zsumowaniu oplat jest wiecej no ale ping lepszy to fakt :)

Server stojący w polsce i naliczajacy honor jest chyba tylko jeden Riznet-Server klanu GROM... inne polskie sa wykupione na zachodzie europy pingi w zaleznosci od lacza ma sie tam 50-90 ja na 200kbit po przeczekaniu traffic mam pomiedzy 60-80 utraconych pakietow nie mam tez po przebrnieciu prze trafic-hour w sieci :D

__

Użytkownik
Cappo

2006-03-13 18:43:57

ja widze dwa a mam w EYE zaznaczone oficial servers
S/Y SZKUNER|112ms|195.117.71.194:1716
-ACI- ˙˙˙Chicken's Farm - ˙Public Server -CFC-|118ms|156.17.232.3:1716

dzięki za pomoc [+]

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-13 18:58:47

no byc moze jeszcze CFC maja server w polsce z wykupionym dodatkowo honorem, jednak ta czesc polskich klanow, ktora chce miec server honor, decyduje sie na wykupienie servera zagranica, bo jest poprostu taniej. Wtedy taki server w EYE jest widoczny jako Holenderski, Niemiecki, Wloski wiec nei jestes w stanie go wychwycic

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7761 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie