Nowy POL-Team ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
AvangarD

2006-03-04 00:22:47

Jak większość z was wie, albo i nie ;P nowy kapitan [flag=pl]Pol-Teamu Cyru wprowadza spore zmiany w reprezentacji taki jak np utworzenie www dla reprezentacji znalezienie sponsorow rozszerzenie o zaplecze organizacyjne itd.
Juz podzielil forum na NW na to co było + dzial o Pol-Teamie, oraz kompletuje ludzi do pomocy.
Co sądzicie o jego nowatorskich pomysłach, i stylu prowadzenia reprezentacji? Można smiało powiedziec nikt nawet Raven nie podejmowal sie nigdy takiego wielkiego zadania.

__

Użytkownik
e2

2006-03-04 07:31:22

Ja sądzę, że wie co robi i ludzie powinni mu pomagać ;)

__

VIP
vader

2006-03-05 00:28:01

Bardzo dobrze, zmiany i reorganizacja musza byc zawsze i wszedzie, a POL-Teamem od tej strony chyba nikt sie dawno nie zajmowal :D

__

VIP
AvangarD

2006-03-05 23:18:23

no raczej moim zdaniem to rowniez bardzo dobry pomysl podobno od nastepnego spotkania ma byc juz www Pol Teamu

__

Użytkownik
fantal

2006-03-12 00:50:15

No wlasnie swego czasu strona pol-teamu byla praktycznie nie prowadzona, a i tak dla wiekszosci istnienie jej kojazone jest z czarodziejskim wytworem graczy:P

__

VIP
FervenT

2006-03-12 12:45:28

Stronki POL-Teamu były już kiedyś tworzone. Były pierwsze layouty, próbki graficzne itd, ale nic nie wyszło. Cyru zna się na rzeczy i robi swoje przynajmniej bardzo dobrze.

A w sztabie jest czwroro ludzi...

__
^_*

VIP
FervenT

2006-03-12 12:46:30

I tak szczerze mówiąc, to 4 osoby wszystko robią...
Tzn, nie tylko one, ale głównie poza Piotrkiem to 3 głowy pracują...

__
^_*

Użytkownik
Sajrus

2006-03-12 17:25:58

Nice :)

__

VIP
FervenT

2006-03-12 20:22:08

Dokładnie :]

__
^_*

Użytkownik
Amateur_PL

2006-05-23 15:50:10

Wydaje sie że działa on tylko dla POL-teamu ale robiąc coś dla POL-teamu robi on to dla wszystkich. Potrzebny jest taki ktoś... bo mówta co chceta ale polska scena powoli sie sypie... coraz mniej klanów na NTC itd itp... wystarczy sie przyjżeć. Bezposrednią przyczyną tego wsiego jest brak organizacji i haos...

__

Użytkownik
marine2

2006-05-23 19:51:09

Nic sie nie sypie, zainteresowanie Starcraftem wciaz jest spore.

Jaka inna scena sama organizuje sobie Mistrzostwa Polski ?

A.. z esport się tego nie dowiesz (bo tu przecież nie pisza o krajowej scenie SC i W3) ale zajrzyj na www.netwars.pl

__

VIP
MerT

2006-05-23 19:56:46

Nie pisza, bo przez dlugi okres czasu na esp z mojej sekcji byla aktywna 1, gora 2 osoby. Teraz, juz po maturach wieksza czesc redakcji wrocila do aktywnego pisania i nikt im nie broni pisac akurat o krajowej scenie :). Chyba, ze Ty chcialbys wspomoc swoimi newsami krajowa scene? Jak cos, to zawsze jestem dostepny na gg :).

__

Użytkownik
3one

2006-07-24 14:00:56

Ja już się naczytałem całej batalii na Netwarsie na ten temat i mam dość wypowiadania się hehehe.... Wiem jedno jak dalej będą takie spiny w POL-1 to długo reprezentacja nienawygrywa się meczy...

P.S. Oczywiście że dobrze że zaplecze organizacyjne jest przerabiane, dodawani sponsorzy itp...

W każdym razie ciemne sprawy wyszły na wierzch ostatnio... jesli ktoś nie czytał niech leci na NW...

__

VIP
grzEs

2006-07-24 14:04:02

W każdym razie ciemne sprawy wyszły na wierzch ostatnio... jesli ktoś nie czytał niech leci na NW...

Daj linka, chetnie sie posmieje

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2555 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie