artykuly ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Shenlong

2006-02-05 13:45:42

Byly juz artykuly o CMS, tworzeniu strony itp.. moze by ktos cos napisal na temat OS, FW oraz Antyvirusach ?? Napewno sie kazdemu przyda.

__

VIP
forest

2006-02-05 14:42:38

mavv zaliczyl juz wszystkie egzaminy, wiec pewnie w najblizszym czasie pojawia sie nowe arty z dzialu sw/hw :)

__

Użytkownik
SpOoN_Frager

2006-02-05 23:08:59

Jesli kogos bedzie interesowac to mam prawie gotowy material na artykul typu przesiadka z windy na linuxa - poradnik dla newbie :P

__

Użytkownik
Shenlong

2006-02-05 23:11:29

przyda sie. chcialem przezucic sie na lina, prubowalem juz Aurox'a i Suse :P

__

VIP
mavv

2006-02-06 09:08:51

na temat OS?:d moge napisac jak postawic serwer na linuxie, apache opessla, skonfigurowac dnsy, podpiac wlasna domene, skonfugurowac fw i tak dalej, ale czy ktos to przeczyta?:d tutaj cyba oprcz spoona sa sami windowsowi uzytkownicy, spoon, jak mozesz podeslij mi ten tekxcik:)

edit: na dniach, skoncze cos "ciekawego " -mam taka nadzieje:>

__

VIP
majcok

2006-02-06 11:52:51

przeczytac mozna :P a czy sie przyda to druga sprawa :D

__

Użytkownik
zEx

2006-02-06 18:12:49

Antyviry? ooo ja moge ;d

__

Użytkownik
Drops

2006-03-06 08:10:09

Panowie to jest servis eSportowy czy pomoc techniczna do waszych komputerów ?
Na necie jest tyle poradników , forum , stron wyżej na wyżej wymienione tematy że szkoda czasu na pisanie o takim czymś.
pozatym na na forum chipa lub komputer świat jest wszystko i opisuja to ludzie ktorzy sie znają a ile z was ma wykaształcenie w dziedzinie inforamtyki ?:>

__

Użytkownik
xewan

2006-03-06 08:38:56

stfu :F

eSp.pl to nie jest tylko strona dla fanatykow, ale tez srodowisko
graczy, ktorzy sobie pomagaja. Zaszkodzi ci jak bedzie taki artykul
przez pare dni ? Mi nie ! Z checia go przeczytam ! Wlasnie na eSp.pl
i w dodatku napisany przez jednego z naszych redaktorow ...

__

Użytkownik
e2

2006-03-06 09:41:59

Nie musisz mieć dyplomu informatyka by napisać taki artykuł. Ja nie mam dyplomu dziennikarza, a piszę tutaj. Zabronisz mi? To chyba dobrze, że esportowcy zajmują się czym innym, a nie tylko graniem.

__

Użytkownik
veste

2006-03-06 09:50:07

szkoda czasu na pisanie ? jak Ty nic nie piszesz to co Cie obchodzi kogos czas ?

__

Użytkownik
Drops

2006-03-06 16:48:25

Czy ja ci czegoś zabraniam ? Haha.
btw. Nie porównuj inforamtyka z dzienikarzem bo to dwa inne fachy.
Zajmowanie sie czymś innym niż eSport ? He troską o swój sprzęt , tak jak sportowiec troszczy się o swój. Piszta co chceta xD

__

Użytkownik
e2

2006-03-06 16:51:01

Zawód jest zawodem.

__

Użytkownik
veste

2006-03-06 16:52:40

skoro dla ciebie esport to tylko granie to gratuluje, jak bys nie widzial to bez kompa nie ma esportu no nie ?

__

Użytkownik
Drops

2006-03-06 17:16:00

Bez kompa nie ma eSportu ? Jeśli dla ciebie komp to tylko PC to masz racje :P
Ale zapomnialeś o Gameboy 1989 ' tetris ? to tez byl esport.
Jeśli nie graleś w tamtych czasach na gamboy z kumple ktory tez go mial (pozostaw fakt zdobycia kabla a kiedys bylo o niego ciężko ciężko :] ) to możesz uznać że newbie w tej kategori.
A autoaty do gier to też był i jest eSport , też były na nich turnieje .
Chłoszczą mnie ludzie którzy mowią ze eSport ma kilka lat i powstał wraz z q3 i cs'em
To co teraz widzisz to poprostu wielka komercja , wcześniej tam gdzie nie było kasy to był esport , teraz dla niektorych liczy sie tylko kasa , sponsoring , sprzedać

ten servis ma 3 lata i 3 dni a eSport już prawie 20 lat albo i więcej i w sumie to gówno wiecie o eSporcie

__

Użytkownik
veste

2006-03-06 17:32:23

zaczynalem od Atari 800XL :O

__

Użytkownik
Akhor

2006-03-06 17:32:27



esport to nie tylko granie, zgarnianie nagród, esport to dla niektórych zawód(chociażby fatal1ty), a dla użytkowników tego portalu esport to fun, my(w sensie użytkownicy esports.pl) nie jesteśmy fanatykami gier itp. po prostu jesteśmy grupką ludzi, która sobie pomaga i wspólnie gra

a skoro masz pier.... takie głupstwa to lepiej nie pisz, szkoda klawiatury

podałeś jeden przykład o tetrist, który za pewne przeczytałeś w gazecie i myślisz, że jesteś fajny ? to Ty gówno wiesz o esporcie, gdybyś coś na prawde wiedział to byś na pisał o początkach grania w wolfensteina 3d, q1, d1, d2, o wygrywającym wszystko ówcześnie Treshu, o tym ze zgarnął zajebistą fure, a Ty piszesz mi o tetrisie :| tak samo ja moge powiedzieć, że jestem pionieerem w esport bo w 96 roku na windowsie 95 zagrałem pierwszy raz w pasjansa, ZASTANÓW SIĘ CO TY PISZESZ

A to, że twierdzisz, że teraz jest wielka komercja to jest głupota. Ty uważasz się za oldschoolowca co w latach 90' grał z kumplami z podwórka w Mario, Contrę itp. i Ty to nazywasz esportem ? Grubo się mylisz, moim zdaniem esports jest teraz w najlepszej fazie rozwoju, sponsorzy, turnieje na światową skalę itp. itd.

O_o Ale namieszałem, jeżeli ktoś zrozumiał ten chaotyczny post to gratuluje

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3388 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie