Idole, Debiuty i inne fiu....

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
R00ster

2003-03-04 10:20:12

Co myślicie o tych wszystkich programach???
Ja mysle że ludzie wystepujacy w takim Debiucie tylko sie ośmieszają. Taki zwyciesca idola czy debiuta nigdy nie zostanie prawdziwym wokalistą/ką czy aktorem/ką.
Chociaż w przypadku idola jest to blizsze rzeczywistości.
A taki debiutant dostanie z 2 odcinki w "samym szyciu"
a potem wyjee...rzucą go do jakiegos marnego teatru albo cuś=]

PS A Jeremy w wykonaniu tego "Zalewy" wcale mi sie nie podobało a Pearl Jam ubustwiam.

__

Użytkownik
eloszka

2003-03-04 18:09:26

Moim idolem jest jedaj ;).

__

Użytkownik
jedaj

2003-03-04 18:13:36

yeah :D

rzeczywiscie te programy sa z deka niepowazne, IDOLA moze jeszcze dalo sie poogladac ale ten debiut to total porazka, ludziska sie wydurniaja a nagroda taka chalowata
jury tez tam jest jakies glupie, wyznaja zasade: im wiekszego z siebie zrobisz debila tym szybciej cie przyjmiemy zeby sie posmiac w innych odcinkach
n/c

__

Użytkownik
eloszka

2003-03-04 18:14:37

Teoretycznie powinieneś zrobić z siebie idiotę, bo jak będziesz poważny to raczej masz nikłe szansę na wygraną... a i tak Ci ludzie raczej nie zostaną żadnymi aktorami :(.

__

Użytkownik
martwa

2003-03-04 18:37:40

..programy dla znudzonych mas, idol, debiut, żenada, myślałam jednak, że nic nie pobije głupoty powszechnie znanej jako big brother, aż tu dziś rano natknęłam się na nowe dziecko tvn - jestem jaki jestem, or sth like that, czyli podglądanie codziennosci wiśniewskiego, lidera ich troje, tfu tfu.. o_O chyba wzorowali sie na the osbournes, które nie wiedzieć czemu przypadło mi do gustu, chyba z sympatii do ozzyego, ale ich troje? mamma mia.. -_-

__

VIP
c35

2003-03-04 18:55:16

lubie ogladac debiut, co prawda nie czesto to robie, ale warto.. takiej dawki smiechu w zadnym innym programie nie ma :)

tzn .. w zadnym innym programie ludzie nie robia z siebie AZ TAKICH debili jak w tym :)

__

Użytkownik
R00ster

2003-03-04 19:45:33

Ozzyego tez lubie ogladac ale wiśniewski bleh
dla mnie kolejny program dla dzieci których wiek nie przekroczył 13 lat

__

VIP
coshee

2003-03-04 19:52:13

Mnie tez nie interesuja programy typu reality show, debiut, idol itd. w ogole ostatnio nie ogladam TV. Wnerwia mnie zachowanie jurow i ta cala blazenada.
Ludzie tylko kasiore na tym bija. Ostatnio w moim miescie mial wystapic Kuba Wojewodzki. Jakich mechanik z pobliskiej wsi porozwieszal plakaty i nawet zaczeto kupowac bilety. Oczywiscie gosc pozniej zniknal, a sam Kubus nie wiedzial o zadnej imprezie. Gratulacje dla tego mechanika =]

__

Użytkownik
s!wy

2003-03-04 20:21:28

ja za to nie lubie ogladac zadnych z tych programow dopiero w ostatecznosci gdy juz nic ciekawego nie leci pogaladam troche debilu , ups debiutu ;-q

__

Użytkownik
aiken

2003-03-04 20:52:22

ta, nazwie debiut powinni zmienic na debil :)
rowniez jestem calkowitym przeciwnikiem reality tv i programu debiut a dlatego wlasnie ze on wcale nie wyloni dobrych aktorow. Komisja sux!
Ale od IDOL'a sie odpieprzcie. Poza tym ze to wielka komercha jest to swietny program. Bardziej pozyteczny niz wszystkie inne razem wziete. Druga edycja byla juz w sumie mniej klimatyczna od pierwszej, ale uroku dodal jej pan Krzysztow Zalewski. Gosc jest swietny! 100% idol. Umie madrze (bardzo!) mowic, upodobania muzyczne ma swietne ;). A plyta jego Lochness bedzie pierwsza oryginalna jaka zakupie! Chocby kosztowala 50 zloty (ja biedny jeestem jakby komus wydawalo to sie smieszne).

Nie wiem jak tobie R00ster mogl sie Jeremy nie podobac w jego wykonaniu, moze troszke ustepowal oryginalowi, ale i tak swietnie wypadl. A piosenke rowniez ubustwiam!

__

Użytkownik
dave

2003-03-04 21:12:39

hehe no ja sie nie znam na rokowo-metalowych utworach, ale sa ludzie warci podziwu m.in. Zalewski (otwarty, madry, ulozony chodz mlody, sympatyczny itp) Janosz (dziewczyna ma moc w glosie =b, mala gigantka, szczera, usmiech od ucha do ucha itp)- pewnie i tak by sie wybili, predzej czy pozniej ze swoimi zdolnosciami, ale Idol im w tym pomogl, chociaz nie przepadam za tak komercyjnie rozpowszechniana sztuke, jaka jest muzyka i spiewanie.
Debiutu nigdy nie widzialem i nie mam zamiaru, a BB to juz przesada, podobnie Bar#2 (murzyn na czele, ehh)
Taka przyszla era, ze biznes utrzymuje sie z frajera- chocby sie tego nie chcialo to i tak bedzie, ale okreslic to mozna i miec swoje zdanie.

__

VIP
Krypton

2003-03-04 21:15:47

Idol to taki program, ktory mi sie bardzo podoba. Wojewodzki daje czadu, troche sie reklamuje, ale ogolnie fajne teksty czasami wali.

Debiut to taka kopia Idola, ten sam system wylaniania ludziskow, tylko szukaja kogos do filmu, a nie do nagrywania muzyki.

__

Użytkownik
fabo

2003-03-05 02:13:59

ej tak wogule to o czym wy gadacie:D??

__

PRO
igor

2003-03-05 03:09:08

Ja za bardzo sie nie orientuje co tam u Was leci w TV, ale amerykanska edycja idola rox ! :D

__

Użytkownik
R00ster

2003-03-05 11:50:45

NIe podobało mi sie dlatego, ze w paru miejcsach chłopak sie kompletnie pogubił
i nie podoba mi sie ze zalew robi sie na Bruce'a Dick(insona)

__

VIP
Lipas

2003-03-05 14:08:25

a moim debiutem jest - eSp :o

a co do programow TV, to teraz leci cosik chyba o tym z Ich troje, no Michale W. :))

__

Użytkownik
aiken

2003-03-05 15:24:25

ta, wojewodzki rox!

__

Użytkownik
wino

2003-03-05 20:50:13

Wg mnie te programy beda sie cieszyc tak dlugo popularnoscia jak ludzie beda zainteresowani pokazaniem sie w telewizji. Prawdopodobnie 60% ludzie jedzie tam tylko po to zeby zobaczyc sie w telewizji, przy okazji ludzac sie szansa na wielka kariere. Co do poziomu tych programow... Jest w nich garsta ludzi ktorzy maja talent/moga cos osiagnac, po to wlasnie sa te programy aby ich wylawiac i pozwolic im wyplynac na szerokie wody. A to co jest pokazywane w telewizji to tylko fragmenty ktore ciesza sie "uznaniem" publicznosci, poprostu ludzie lubia sie smiac z gaf/nieumiejetnosci innych...
A bardzio ciekawym programem jest talkshow Pana Kuby, dla mnie rewelacja.
Coz, samo zycie - nie kojazyc z tym serialem! :P

__

Użytkownik
M4STER

2003-03-06 23:39:09

tego typu programy.. np idol czy big brother to czysta komercja nie ogladajcie tego!!! ja np idola nie widzialem nigdy nawet 5 min =]] max 1-2min =]]]]

__

Użytkownik
aiken

2003-03-07 00:26:08

skad mozesz wiedziec ze idol to czysta komercja skoro nigdy nie ogladales wiecej niz 1-2min? to prawda idol zarabia ogromne pieniadze ale przy okazji robi wiele wiele dobrego.
Big Brother to faktycznie jest czysciutka komercha (chodz nie jestem pewien czy to okreslenie jest odpowiednie, ale sens podobny). Ja np. nie ogladalem tego nigdy wiecej niz 1-2min =]]]]

__

Użytkownik
cannabis

2003-03-07 07:37:45

;]

__

VIP
Krypton

2003-03-07 15:28:15

no ja go bardzo lubie, bardzo duzo wprowadzil do tego programu. Bez niego to by bylo bez sensu w ogole, sluchalibysmy tylko poezji Cygana, madrych tekstow Zapendowskiej i sucha krytyke Leszczynskiego.

__

VIP
Krypton

2003-03-07 15:29:09

Serwis esports.pl pragnalby podziekowac z najbardziej dlugiego i wyrozniajacego sie posta w historii serwisu.

Dziekujemy...

:)

__

Użytkownik
M4STER

2003-03-07 17:43:58

ja to wiem :DD wogole telewizja to czysta komercja.. ;p (hyhy pewnie daltego nie ogladam tv.. :> czas wolny ktory spedzam w domu to tlyko PC.. :>

__

Użytkownik
aiken

2003-03-07 23:10:40

to calkiem jak ja tylko nie rozumiem dlaczego nalog komputerowy jest traktowany jako 1469262razy gorszy od telewizyjnego. Przyecieez telewizje tylko sie oglada i fPyCha pierdołóaw do łeba, a na komputerze mozna cos w quada aĆ, nie? Mozna graci robici strony grafike rozmawiac pisac durne posty na es******pl, i rozmawiac na czacie dla geyuf, prawdaa?/??//???/?

__

Użytkownik
M4STER

2003-03-09 23:35:21

pc pozyteczniejsze od tv.. wiadomo

__

VIP
Lipas

2003-03-12 02:09:28

Poniewaz poziom programow telewizyjnych nieustannie sie obniza (za wyjatkiem publicystyki), to zapotrzebowanie na tego typu chale rosnie ;/

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-04 23:25:42

odswiezam xDxDxD

__

Użytkownik
Tooros

2005-07-05 14:40:13

E CHAŁA :|

__

Użytkownik
ICARIUM

2005-07-05 18:21:20

Telewizja jest bezwartościowa i śmierdzi psim kałem. Programy typu Idol, Bar, Big Brother to dno dna, syf, którego nie warto ruszać nawet kijem.

__

Użytkownik
e2

2005-07-05 18:42:27

mówcie co chcecie, ale i tak 90% z Was to oglądała. Gadać, że to chała potrafi każdy. Nie oglądałem debiutu i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że takie coś było. Idola oglądałem ze względu na Kubę i tylko przez to. Wyjątkowo inteligentny facer, który umie pokazać innym ich wady.

__

Użytkownik
verd1

2005-07-06 17:37:57

Jak was nużą takie programy to oglądajcie "śmiechu warte" xD Tu się do niczego nie można przyczepić:)

__

Użytkownik
xob

2005-07-06 23:15:41

ja tylko czekam aż na antenę wrócą moje ukochane MUMINKI (najlepsza bajka ever =P)

__

VIP
grzEs

2005-07-07 00:18:50

muminki dobre, chociaz bardziej ciesze sie z powrotu smerfów na antene :-)

__

Użytkownik
xob

2005-07-07 01:46:28

smerfy są dobre dla dzieci Grzesiu =) muminki mialy swój klimat i czasami coś z horroru ( BUKA ) i to dzięki nim lubie teraz oglądać horrory... a smerfy są troche jak Macgyver - co by nie zrobiły zawsze wygrywają...

__

VIP
grzEs

2005-07-07 01:52:34

haha, no pamietam, ze muminki mialy troche mrocznego klimatu :DDDD

__

Użytkownik
xob

2005-07-07 02:04:31

mrocznego ?? Człowieku... przez tę bajkę można było mieć niejeden koszmar... ja się nie bałem (noooo... może raz :P)

__

VIP
Preak

2005-07-07 02:56:19

ciekawy temat :(
ja po ogladaniu reality show mam czasami dziwne przeczucie ze ktos mnie obserwuje...

__

Użytkownik
xob

2005-07-07 14:36:37

hehe to nie otwieraj okna jak się kąpiesz =P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2859 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie