pomocy!

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
mavv

2006-01-28 17:46:48

Witam serdecznie kazdego:) Mam problem, chcialem sobie obejrzec pare demek w wykonaniu collera i reszty w q4. Zaistalowalem sobie te "piekna gre", nastepnie sciagnelem najnowsza wersje q4max, wszytko pieknie i ladnie, wrzucam do demos w folderze q4max demka, wchodze do gry, odpalam zakladke mods, wybietam q4max, w konsoli pisze playNetDemo nazwa dema i dupa:) wywla mnie do windowsa. Dodam ze posiadam mapki na kotrych jest nagrane demko. Prosze o pomoc!

__

Użytkownik
M0RPH-x

2006-01-28 19:34:10

To jedziemy zalezy na jakiej versji q4max bylo nagrywane demko jesli na 0.70 to musisz sciagnac starsza versje i dograc ze stronki q4max 2 paki v0.7 for media i v0.7 for windows . Ogolnie to dziwne ze Cie wyrzuca do windowsa bo powinina wyskoczyc konsola i jakies error blablabla cos tma cos tam enties :)

__

VIP
mavv

2006-01-28 20:16:41

mam wersje 0.71, ok zessam 0.70 i zoabcze jak bedzie dzialac:>

__

Użytkownik
qaukeowiec

2006-03-17 15:18:08

HELP!!! Mam problem ;(
po instalacjii wszystko pieknie, ale gdy wlaczam gre pisze ze mam wpisac cd-keya. A wiec wpisuje i......... nic. Pisze ze jest w uzyciu czy co! Co mam robic???????

__

VIP
bizzare

2006-03-17 15:21:03

wpisywać do skutku.

__

Użytkownik
yareq

2006-03-17 15:50:11

Z tego co pamietam tam trzeba wpisac key bez myslnikow.

__

Użytkownik
xzan

2006-03-17 16:00:06

mavv polecam demka fookiego z pca (najnowsza wersja max'a wiec dziala bez problemu, przynajmniej u mnie). poczatkowo nie mogłem scierpiec zadnego demka z q4, poprostu nudziły mnie:p jednak ogladanie gry w wykonaniu fookiego to inna bajka, opanowanie crouch jumpingu, spawarka, taktyka - just must see!

__

Moderator
mefikh

2006-03-17 16:17:52

Ano, fooKiego demka z PCA (zwlaszcza przeciwko tak dobremu graczowi, jak winz) to istna esencja Q4, gra niemal idealna. I juz niebylbym pewien wygranej Coollera na lanie, przeciwko fooKiemu, jesli bylby w takiej formie, jak podczas tego turnieju :P fooKi by go zlal pewnie :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2089 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie