WCG i arcy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
HegaR

2003-06-10 19:57:00

Jak kazdy wie polska scena counter-strika jest uboga w dobre klany, niestety taka prawda ale jednynym klanem ktory potrafil cos zawalczyc za granica jest arcy (arystocracy), na nasze nieszczescie nie pokazli zbyt wiele na ubieglo rocznych zawodach WCG, nawet t0mek im sie nie przydal (ktory wyjatkowo zle gral w korei). No ale tak zblizaja sie kolejne eliminacje do wcg (tym razem do 2003 :D) i pewnie znow w polsce arcy wygra. No wlasnie czy ktos ma szanse wygrac z tak mocno zgranym klanem jakim jest arcy, na finalach ligi pokazli ze sa najlepsi, ale wtedy nie bylo jeszcze spec.ster. Co o tym sadzicie myslicie ze spec.ster (neo,mirri,pitrek,TombStone Redrum (rr)) dadza pokonac arcy ? Z pewnoscia bedzie zacieta walka i wedlug mnie w tym meczu bedzie sie liczylo zgranie spec.steru bo skilla maja napewno wiekszego :)
Jest jeszcze trzeci klan ktory mogl by zawalczyc z arcy ale niesadze by tego dokonali z powodu braku zgrania chodzi mi o poaczony klan [0] i ^rozkminie (tak jak grali w arenie) czyli (mixer,saviola,bleee,sadam,soniq(shaft lub neck)).

__

Użytkownik
Bs0d

2003-06-10 20:19:05

Heh ja tam w cs'a nie gram, ale mam tylko nadzieje ze w tym roku nasi cs'owcy pokaza w Koreii swojego skila i wyjda z grupy chociaz :P No ale z drugiej strony nie ma co ukrywac ze w cs'ie i tak wszystko od farta zalezy =pp

__

Użytkownik
czaszek

2003-06-10 22:57:07

Skila to pokazali rok temu, gorzej bylo z teamplayem i taktami ;o

Jedyny klan jaki moze powalczyc z arcy to w moim mniemaniu spec.ster (chociaz tez watpie), mysle, ze w tym roku Arcy zajmie wyzsza note niz w roku ubieglym

P.S. Aristocracy - a nie Arystocracy

__

PRO
igor

2003-06-11 11:38:59

W jakim skladzie gra obecnie arcy ? Spider, luq, zibi, tomek i splash ? czy xts ?

__

Użytkownik
HegaR

2003-06-11 11:44:42

tomek od wcg juz nie gra, strasznie slabo gral w korei :( teraz graja : LUq,zibi,TaZ,spider,GhostDog (lub Furius) a splash nie wiem czy gra dalej :)
jak ktos chce obejrzec jedno z lepszych dem Taza (jak gra w arcy) to zapraszam
[url=http://www.sogamed.com/demos.php?id=9880]sogamed[/url]

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2003-06-16 22:14:48

nieważne w jakim squadzie, zawsz są i byli dobzi:Pale są lepsi:P nawet u nas w PL

__

Użytkownik
fpp|fr3zzer

2003-06-17 15:23:07

ale jak na polakow przystalo... nie sa zli... ale np. kultury im brakuje

__

Użytkownik
Kukun

2003-06-30 19:21:40

nikt z arcy nie ma szans, chociaz spec.ster jest dobre na lanie ~~ moze cyberNetic :]

__

VIP
mik

2003-06-30 22:51:42

Nie rozumiem ludzi ktorzy mowia "sa od nich lepsi u nas w polsce" kiedy jak dotad nikt nie byl. Dopuki ktos z nimi oficjalnie nie wygra takie judgementy lepiej zostawic dla siebie samego.
Wszyscy sa od nich lepsi tak naprawde, tylko oni maja lepsze zgranie, lepsze pingi, wiecej farta, lepsze kompy-niepotrzebne skreslic (a dla niektorych to pewnie wszystko, stymze pierwszy argument jest dla mnie szokujacy - oni wygrywaja bo maja lepsze zgranie ALE jakby klan X mial lepsze zgranie to by napewno z nimi wygral... lol mamy duzo wrozek i wrozow widze)

__

Użytkownik
HegaR

2003-07-01 16:43:22

spec.ster maja wiekszego skilla i to ich uratuje, bo jak sadze nie czuja sie jescze pwenie moze tylko mirri i pitrek ale reszta nie ma tak pelnego zaufania jak chlopaki z arcy

__

Użytkownik
SEKATOR

2003-07-01 20:14:44

odpowiedz na #3 &#4 ;) ... Spider juz nie gra w arcy za to Splash gra dalej.... obecny sklad to Luq, zibi, taz, splach, furious...informacja z wywiadu ze Splashem (cs.pl)

__

Użytkownik
Maniac

2003-07-11 12:29:29

Tylko im zyczyc sukcesow na WCG w korei bo wedlug mnie to oni tam pojada.

__

Użytkownik
Fugazi!

2003-07-14 12:04:11

arcy na 90% wygra polskie wcg i pojedzie do korei, jedna wygrana spec.steru mozna uznac za wypadek przy pracy...

__

VIP
xts

2003-07-18 09:46:39

chyba musze zaczac grac bo sperster sie wozi ehuehue

__

Użytkownik
lysy24

2003-07-19 16:51:13

Arcy nic dodac nic ujac!!!

__

Użytkownik
lysy24

2003-07-19 16:52:41

A tak wogole to nie jestem lysy24 tylko -=PiKaczU=- mozecie spotkac jak gram w cs na planet.opole.pl wpiscie connect planet.opole.pl i to wszystko.

__

VIP
bizzare

2003-07-19 17:07:37

fajnie :)

__

Użytkownik
enDriu Gagarin

2003-07-20 10:48:15

a splach ma zonka za granie na fake nicq w innym klanie...
http://www.aristocracy.pl/index.php?sub=news&nid=100

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3584 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie