Weekendowy turniej TDM 4v4

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
forest

2005-07-23 12:57:15

Na pewno wielu z Was slyszalo o turniejach typu Europe Quakers lub naszych rodzimych F2F. Idea jest prosta - cale rozgrywki zamykaja sie w jednym -dwoch dniach. Jednak nie bylo chyba w Polsce jeszcze tego typu rozgrywek dla trybu 4v4 TDM...

Zastanawiam sie, czy w pewnien wakacyjny weekend zebralo by sie 16 czteroosobowych teamow, by powalczyc o zwyciestwo i slawe? Widze te rozgrywki mniej wiecej tak: 16 teamow (niekoniecznie klanow, po prostu grupa 4-6 osob) zostaje rozlosowanych do drabinki DE BO3 i rozgrywaja swoje spotkania w jeden dzien - po kilka spotkan na raz. Decydujace mecze (polfinaly, finaly) zostaja rozegrane byc moze drugiego dnia (w zaleznosci od ilosci czasu:)).

Czy uwazacie ze na wakacje zebralo by sie te min. 16 ekip? Osobiscie widzialem kilka zagranicznych turniejow tego typu, w ktorych graly naprawde czolowe klany, choc w nieco zmienionych skladach. Czy takie rozgrywki maja szanse powodzenia w naszym kraju?

[source=http://www.quake3.imro.pl/board/?action=post&fid=2&tid=17647]topic[/source]

__

VIP
fragmat1c

2005-07-23 01:16:33

forest, no przestan ;) wakacje sa, 16 teamow nie da rady, moze 8. 16 teamow by sie dalo moze zrobic jakby byly to picukpy jakies ale konkretne klany to nie ma szans. Pomysl jest swietny imho

__

VIP
forest

2005-07-23 01:38:47

No niestety, mamy wakacje ;-DDD Ale klany moga byc o mieszanych skladach, wiec w sumie to tak jak pickupy ;) Mam jeszcze w pamieci ten niemiecki turniej, w ktorego finale dollz z ANAKiNem w skladzie wygralo z Iron Fist... Ale nazwy niestety nie pamietam, moze to byl jakis btourney, z tym ze rozgrywany 4v4? Anyway, mysle ze przy dobrym rozreklamowaniu mozna by uzbierac te 16 teamow ;)

__

VIP
Nas1R

2005-07-23 01:44:17

hehe, no wiemy co to bedzie, tylk czy bedzie ? plany juz sa dalekie, ale czy znajda sie chetni ??

__

Użytkownik
pwsn

2005-07-23 14:00:48

Już było coś takiego na ESL stosunkowo niedawno. Było 16 teamów mieszanych. Niczego nowego nie wymyśliłeś :x Jeśli chciałbyś to zrobić tylko dla klanów z Polszy to szczerze wątpie aby się tyle drużyn uzbierało.

__

Użytkownik
AjS

2005-07-23 14:05:49

wnioskuje ze mowicie tutaj o vq3 tdm 4v4 tak ? :-)

__

VIP
forest

2005-07-23 14:27:07

Ja nie twierdze, ze wymyslilem cos nowego :] Chociaz na polskiej scenie to bdzie nowosc, bo jakos sobie nie przypominam podobnych rozgrywek... Poza tym nie wiem do konca, czy pozowlic na mieszane teamy, czy moze rozgrywki maja byc tylko dla klanow, ewentualnie dozwolone drobne rotacje w squadach. To ma byc cos nieco innego od pucharu ESL, choc oczywiscie na podobnych zasadach. Jesli drabinka bedzie DE32, to na pewno nie bedzie jednodniowych rozgrywek, w koncu granie tylu spotkac w systemie BO3 wymaga sporo czasu :)

__

VIP
forest

2005-07-23 14:28:41

Zaprawde powiadam Ci: Twe wnioski sa sluszne !

Nie pisalem juz, ze chodzi o vanille, bo powoluje sie na eQ.1v1 oraz btourney - czyli ligi tylko vq3, tak ze kazdy dosmyli sie co mam na mysli ;-)

__

Użytkownik
zmora

2005-07-25 22:06:30

i am lamer
[+]

__

VIP
aphex

2005-07-25 22:19:38

wypisujesz takie dziwne rzeczy na swoj temat zeby dostawc plusy? to smutne :/

__

VIP
forest

2005-07-26 09:17:49

Trurniej juz jest ;) www.ckl-q3.prv.pl - oficjalna stronka. Wiecej info na "zaprzyjaznionym serwisie", ktorego nazwy oczywiscie nie wymienie :p Jeszcze zostaly 2 miejsca, wiec radze sie spieszyc. Dla kazdego uczestnika przewidziano nagrody w postaci znizek w sklepie PROGAMER, trwaja negocjacje z pozostalymi sponsorami ;)

__

Użytkownik
zmora

2005-07-26 11:24:44

no coz smutne:(

__

VIP
forest

2005-07-26 19:23:45

[-]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4619 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie