Polskie sajty o et ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
majcok

2005-07-06 22:44:48

[hide=poszukiwania]http://img232.imageshack.us/img232/4430/przed6gt.gif[/hide]

[hide=po poszukiwaniach]http://img84.imageshack.us/img84/8108/po8bm.gif[/hide]

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-06 23:03:15

newsy -> wyswietlaj tylko enemy territory i jesli tam widzisz tylko jeden news to zapraszam do okulisty

__

VIP
majcok

2005-07-06 23:09:06

chodzi mi o to, ze ogolnie ich malo na dzien (chociaz podobnie jak na innych polskich serwisach)

__

VIP
majcok

2005-07-06 23:09:25

chodzi mi o to, ze ogolnie ich malo na dzien (chociaz podobnie jak na innych polskich serwisach)
i okulista mi raczej nie jest potrzebny, bo ja "szkoda ze jest ich tak malo" nie zmieniam na "jeden news o et"

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-06 23:17:09

omG :|
co ja mam kurde pisać o każdym meczu jaki się danego dnia rozegrał?! czego ty kurde chcesz?! dajże spokój, na scenie nie dzieje się tyle! piszemy o wszystkim o czym wiemy lub co jest ważne. jak chcesz info o każdym meczu przeglądaj CB.com ;x

__

VIP
majcok

2005-07-07 00:10:34

nie chodzi mi zeby o wszystkim (a ostatnio tych waznych wydarzen na scenie jest prawde mowiac jak na lekarstwo, wiec ok), ale jest o czym pisac, a jeden, dwa chocby najlepsze newsy na dzien to imo troche malo i wiadomo ze moge poczytac na zagranicznych stronach, ale nie o to mi chodzi :]

co ja mam kurde pisać o każdym meczu

czy ja gdzies napisalem ze ty malo piszesz ? :P NIE i do pierwszego postu moge podobnie odpowiedziec, czy ja gdzies napisalem ze jest jeden news o et :O NIE

i nie zebym sie rzucal na esp.pl tylko chcialem pokazac, ze malo newsow sie pojawia na glownych polskich stronach o et, chociaz faktycznie ostatnio jest nieco zastoj na scenie i nie ma za bardzo o czym pisac, jednak jak bylo to sytuacja duzo lepiej nie wygladala i to jest IMO, a chcialem przeczytac co wy na ten temat sadzicie :) a jesli kogos urazilem to przepraszam

__

Użytkownik
p4ul

2005-07-07 00:55:48

akurat poruszyłeś dość ciekawy temat, w którym moge powiedzieć co mi się (nie) podoba w innych serwisach :>
et.us - kiedyś zniechęcił mnie swoim poziomem, już tam nie zaglądam (a może powinienem)
et.pl - schodzi na bruk, poza soulem i evilem to newsmani nie dają rady, flejmy w komentach, czepianie się totalnie wszystkiego, dodatkowo "rozrzut" w powstawaniu newsów (albo raz na 3 dni, albo 3 na dzień), to wszystko sprawia, że odechciewa mi się tam przebywać
/esp_wazelina 1
esp.pl - powiem tak: jakość > ilość, faktycznie newsów mogłoby być więcej, ale:
po pierwsze - nie ma o czym pisać - chciałbyś czytać news o tym, że jakiśtam klan wygrał z innym w ladderze pif-paf liga okręgowa? bo ja nie
po drugie - wychodzę z założenia (do którego sam się nie stosuję, ale to inna bajka), że jak się coś robi to powinno się to robić porządnie - i tak jest na eSports

dodatkowo lubie poczytać trochę o innych scenach/gamingu itp więc esp jest w sam raz
/esp_wazelina 0
to tyle IMO :)

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-07 10:43:01

chcesz wiecej newsow? popros administracje zeby ci dali status redaktora i pisz :O

__

VIP
Van Helsing

2005-07-07 10:51:29

Miałem to powiedzieć już :D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Preak

2005-07-07 11:08:32

wlasnie niedawno byl nabor do sekcji ET...sprobuj, gl

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 11:12:14

Zawierając wszystkie opinie zawarte w tym poście można to skwitować tak : Esports trzyma sie na dość wysokim poziomie (w porownaniu do wielu innych serwisów et) ale mozna zażucic nieliczne wpadki zwiazane z pomylkami gramatycznymi w tekście ( soOfka twoje pisanie newsów po nocach do tego predysponuje dlatego zalecam pożadnie się wyspać i potem napisać, po co poprawiać co kilka razy :>) głównie są to błędy gramatyczne.
Aczkolwiek chyle czoła przed redakcją za trzymanie tak wysokiego poziomu i tak wielkiego zangażowania sie w życie strony (ja bym wysiadł po pierwszej nocy spendzonej na pisaniu newsów).

__

VIP
majcok

2005-07-07 11:22:26

do esp.p -l zeby nie bylo - nic nie mam, bo jak to napisal swirek - "nie bedziemy pisac o ligach podworkowych", a obecnie nic wiekszego sie nie dzieje na scenie, tak wiec te kilka newsow jako wazniejsze info powinno wystarczyc, ale nie koniecznie najciekwasze :P i jesli ktos szuka newsow albo chociaz info o nowych modach, programach, mapkach itp. to chyba tego nigdzie w polskiej wersji i bez bledow typu "wogole", "zkad", nie znajdzie (chociaz e-t.us ostatnio cos lepiej wyglada, ale jeszcze duzo brakuje do poziomu newsow zblizonego chocby do esp.pl)

btw. no i teoretycznie jest jeszcze netsports.pl, ale tam newsa o et nie ujzalem z pol roku

__

Użytkownik
no1se

2005-07-07 11:30:37

eSp faktycznie trzyma najwyższy poziom, do którego et.us i et.pl brakuje b. dużo i tak pewnie jeszcze pozostanie przez długi czas..mi newsów by nie brakowało, gdyby trochę więcej ludzie komentowali :P
a ns.pl to już padło chyba dawno temu :P

__

VIP
majcok

2005-07-07 11:40:22

fakt, komentow tez brakuje, ale jesli ktos ma napisac cos glupiego to niech lepiej nic nie pisze :]

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-07 12:08:50

proszę mi tu nie zarzucać złej ortografii, ponieważ błędu ortograficznego w newsie nie zrobiłem od dawna (jeśli w ogóle kiedyś na eSp.pl xP).
zaś faktycznie, przyznaję się bez bicia - zdarzają mi się wpadki stylistyczne (czyt. powtórzenia :/) i czasami proste błędy jak np. nie ta flaga :P ale to wynika ze wspomnianego przez Ciebie pisania po nocach, za co szczerze przepraszam i obiecuję poprawę xP

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-07 12:17:04

miło mi słyszeć takie opinie :) to właśnie dla nich aż chce się pisać :)
imo nie ma tutaj jakiegoś braku newsów... jak jest o czym napisać to piszemy, ale nie mamy zamiaru pisać np. o zwycięstwie w lidze pif-paf czy o meczu ósmej ligi OpenCupa :< aczkolwiek jeśli zauważacie jakiś braki, plz, iMsg to me, z pewnością poprawię / napiszę :)
Wasza opinia na temat małej ilości newsów może wynikać także z braku redaktorów... kilka miesięcy temu było nas trzech, potem ja musiałem się na chwilę zawiesić, Valkir mało pisał więc został sam cwir3k, później powrócił master so0fka (xP), niedawno doszedł WildCat, ale są wakacje - niedługo wyjeżdżam ja, a wracam pod koniec sierpnia, zaś WildCat wyjeżdża w połowie wspomnianego miesiąca. może być i tak, że przez ten czas w redakcji eSports.pl - Enemy Territory nie będzie żadnego redaktora do mojego powrotu, a potem zostaniemy we dwójkę... jak to się ma do całej rzeszy redaktorów innych sekcji na eSports.pl?
btw, co mnie bardzo boli: tak samo jest z popularnością :< np. pan lecho jest na szczycie bo sekcja Quake3 ma całą masę czytelników którzy z nudy plusują ;) jednak z drugiej strony to, że nasza sekcja ma - imo - mniej czytelników ma też swoje dobre strony... np. tzw. plebs czyta et.pl, zaś kulturalni i mili ludzie zaglądają tu ;) w ten sposób tworzy się przyjazne forum i kulturalny serwis xDDD

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 12:40:29

Przeciaz nie chcialem ci niczego zazucać, napisałem ten post w formie rady żebys nie pisał newsów po nocach bo czasami lepiej sie wyspac i napisać to rano. Wtedy na pewno w tekst nie wkradna się żadne błędy. :P jak zaówazyłeś napisałem że jestem pełen podziwu do twej mrówczej pracy. Oby tak dalej!!!!!!!!!!!! I jezeli poczułeś sie urazony to z góry przepraszam.
PS. błędy gramatyczne to błędy związane z budową zdania a nie ortografia :>

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-07 13:47:24

sorki, jeśli to zabrzmiało tak, jakbym się wkurzył :) po prostu chciałem zauważyć, że nie robię błędów ortograficznych i jestem z tego dumny (może to brzmieć dziwnie, ale tak - jestem dumny z tego, że nie robię błędów ortograficznych, ponieważ byłem dyslektykiem i dużo pracy włożyłem w to, żeby ich nie robić :D). i dzięki za takie pochwały :) zaraz się zarumienię :P
PS. pisałeś też o błędach ortograficznych :) gramatyczne czasem robię, ale tylko dlatego, że, jak już nieraz wspominaliśmy, piszę po nocach :\ muszę z tym skończyć...

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 15:39:31

Żeczywiście teraz zaówazyłem że wspomniałem tez o blendach ortograficznych sorry, zwracam Honor i juz to poprawiłem :P

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 15:48:18

No pewno. Na forum enemy territory zaglądają tylko wyżyny społeczne, nie to co na forum Q3 (bo tam zagladaja tylko żądni krwi i miesa zombi którym wydaje się że prawdziwą frajdą jest wciskanie lewego klawisza mysz . Wynika to może z tej przyczyny iż nie grali jeszcze w et) :>

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-07 15:56:16

pwned xD
hyhyhy

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-07 18:01:35

HAHAHAAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHHAHA O TYPIE :D "ŻECZYWISCIE" ? :D:D:D:DD

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 18:29:22

o co ci chodzi ???????

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 18:32:29

o co ci chodzi ?????????

__

Użytkownik
Rhonin

2005-07-07 18:58:56

Po krotkim namysle dochodze do wniosku, ze rozbawilo go nieco Twoje 'żeczywiście', 'zaówazyłem', 'zazucać' i cala reszta tego typu perelek. ^_^

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-07 19:03:15

taaa xD

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-07 19:03:46

ta dokladnie :D

__

VIP
majcok

2005-07-07 19:32:48

dalem ci plusa za ten tekst, bo rozje**es mnie nim xDDDDDDDD

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-07 19:48:19

Może ja pisze ze stanów i nie mam polskich znaków :P

__

Użytkownik
p4ul

2005-07-07 22:04:33

a czym jest et jak nie kwakiem z obj i klasami :P ? nawet engine ten sam (choć mocno zmieniony), rocket launcher jest, power-upy (adrenalina) ;) itp. tylko rocket jumpów sie nie da robić :[ ale przecież dla nas - wyżyn społecznych oprócz lewego przycisku myszy istnieją jeszcze klawisze a i d służące do strejfowania, btw - czego Ty chcesz od mięsa - wegetarianin czy co? :o

__

VIP
cwir3k`

2005-07-08 00:10:40

całkiem możliwe... ale raczej Valkir chyba mial wrocic w polowie lipca... zobaczy sie... rekrutacja zawsze otwarta, wystarczy jeden mejl i naprawde, w ciagu kilku godzin mozna dostac status redaktora (np. WildCat, so0fka czy Valkir) i wcale tak ciezko nie jest...

__

VIP
cwir3k`

2005-07-08 00:14:28

czyli tak,

o nowych mapach na eSports.pl moze uda Ci sie kiedys przeczytac w kontekscie jakeigos pucharu (czasami moze keidys pisalem jakas krotka ocene danej mapy)

o modach, jesli sa rozgrywane tam jakiekolwiek wieksze turnieje (so0fka pisal cos o etf kiedys)

o programach, jesli jest to cos naprawde ambitnego i przydatnego...

__

VIP
cwir3k`

2005-07-08 00:16:00

moze wiec po prostu sprobuj sam :) bo mi sie kiedys wydawalo: napisac news, co to... proste jak bułka z masłem... a nieraz siedzi sie kilka dni robiac jakis szablon do newsa ^^

__

VIP
cwir3k`

2005-07-08 00:17:00

czyli jak wam braqje ludzi, newsow to po prostu robcie nam reklame ^^ wynagrodzi sie wam to w przyszlosci wieksza liczba newsow :P

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-08 00:37:02

pisałem dopóki istniała scena :x która szybko, nawet bardzo szybko upadła...
teraz powstaje scena TC:E którą śledzę i w stosownym momencie coś skrobnę :)

__

Były Redaktor
so0fka

2005-07-08 00:39:36

głupio się przyznawać, ale ja tak nie mam :P < korzystam z Twoich xP >
ja za to opisuję każdy mecz / mapkę z osobna xP hyhyhy
ale fakt, czasem sie kilka dni męczę z wywiadami na które czekam... np. napiszę komuś pytanie na ircu, a odpowiedź dostaję za 3 godziny xD
ale szczerze mówiąc podziwiam Cię, cwirku, za te wszystkie szablony (np. drabinka xD) i za duże flagi które imo są zajedwabiste :)

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-08 08:25:57

Ty niewdzięczny !!!!!!!! To Ja cię tu nazywam wyżyną społeczną a ty podważasz moją opinie. :>

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-08 14:33:58

moze "Ż" to jest polski znak ?

__

Użytkownik
wojmen

2005-07-08 15:03:15

nom nie ale i tak jest za lamerski żeby go pisać :P

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-08 22:42:40

hmmm czy tylko ja odnosze wrazenie ze jestes niedorozwiniety ?

__


Warning: getimagesize(http://img232.imageshack.us/img232/4430/przed6gt.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://img84.imageshack.us/img84/8108/po8bm.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5541 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie