Bez laski

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
dooplo

2003-04-18 22:20:56

Scena Mohaa istnieje i ma sie dobrze. A o tym serwisie dowiedzialem się przypadkiem z ŚGK. Klanów jest cała masa. Polacy rozwalali CB w laderze miedzynarodowym obj realizm, ale z powodow cziterow (mozecie nie wierzyc ,ale to co tam sie wyprawia... + admini CB, kyórzy maja wszystko w dupie)z innych krajow oraz posadzanai nas o czitowanie zrezygnowalismy z tego. Mamy teraz tylko swoj wlasnu ladder.<BR>W swoim czase na 10 pierwszych teamow 7 bylo z polski ,z czego 3 pierwsze miejsca takze byly nasze.Mamy teraz tylko swoj wlasnu ladder. Mamy swoja liste dyskusyjna i liczne fora. A to ,ze na to nikt nie zwrocil uwagi to nie nasza wina. W tym samym numerze SGK napisane jest cze CS to najpopularniejsza gra wg. ilosci grajacych w necie&nbsp;, zaraz po niej podano Battlefielda i MOhaa.<BR>Jest ponad 20 stalych serwerow do trybu OBJ wszystki wyposazone w mod realism CPR. Jest takze pare innych serwerow do innych trybow ( aby sprawdzic najlepiej miez zainstalowane the all seeing eye)<BR><BR>Dzisiaj ma wlasnie miejsce final polski w CB (Arvy vs Wolfa Pack), a niedawno mial miejsce final Neoligi (by TPSA, ktory wygral Arcy przed Wolf Packiem)<BR><BR><A href=“http://www.selicom.pl/badboys”>www.selicom.pl/badboys</A> to chyba najwazniejsza strona sceny z powodu swojego forum. (niestety powstala nowa wersja strony i wszystko co powstawalo przez rok nie istnieje,ale my scenowcy wiemy jak jest)<BR><BR>Jesli chodzi o dzialalnosc sceny to:<BR>-bralismy udzial w wielu ankietach dot modow,antyczitow itp. na swicei<BR>- byl projekt akcji ktorej zadaniem bylo umieszczeni oddzialow polskich do dodatku do Mohaa (nieudana, chociaz wyslalismy maile do roznych miejsc miedzy innymi do CD&nbsp;Action, ktore nie raczylo odpowiedziec na 2 moje listy)<BR>-aktualnie walczymy aby w Mohaa grac bez dodatkow typu celowniki i skiny,gdzyz trudno wylapac czy pod nazwa pliku nie kryje sie takze program cziterski typu wallhack, kameleonki itd.<BR><BR>Bez laski mamy swoje fora i mamy sie dobrze.<BR>

__

Użytkownik
dooplo

2003-04-18 22:23:04

Nie wiem czemu ten post ma tagi htmla. To nie moja wina :P

__

Użytkownik
kobe

2003-04-18 22:25:19

luzik, bracie :)
zapraszamy was na esports.pl - dzielcie sie newsami i sukcesami druzyn MOHAA z innymi

ja sam jestem ciekaw, jak sie spisujecie

__

VIP
Krypton

2003-04-19 01:33:50

Dokladnie. Zgloscie sie do igora i piszcie newsy o swojej scenie.

__

Użytkownik
piootr

2003-04-19 03:42:12

Tak bez laski trudno zyc...lepiej z kobietą niz bez.

__

Użytkownik
dooplo

2003-04-19 09:20:09

heh, no to luzik

__

Użytkownik
piootr

2003-04-19 13:44:40

to był żart :D

__

Użytkownik
Sir_MaTT

2003-04-19 20:54:51

b.dobry post dooplo!

----------------------

Aristocracy

__

Użytkownik
gvor

2004-01-05 19:15:21

dlaczego qwa nie ma tak duzo turnieji w mohaa jak w q3 co. a co w te sukcesy to spox

__

VIP
Pajda

2004-01-05 21:38:59

No to calkiem sporo serverow. Na oko bedzie polowa tego co ma UT w polsce.
Wiedzialem, ze sie gra w MOHAA ale nie ze az tak popularne u nas. Ciekawe tylko jak Call of Duty wplywa na ta scene. W kazdym badz razie zapraszamy.

__

Użytkownik
Robertos

2004-06-28 18:29:11

Łezka się kręci w oku:)

__

VIP
OnliNE

2004-09-29 10:15:44

:O

__

Użytkownik
miszcz^

2005-05-10 09:17:48

zgadzam się z Tobą &#039;kolega twojej papugi&#039; Polska scena MoH ma się dobrze jednak najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie wszystkich serverów poprzez zastosowanie DMW. Cziterzy sie panoszą...ludzie sie złoszczą, a mała liczba adminów i ludzi z &#039;rconem&#039; jest banalna w stosunku do playerow. Jedynym narazie dobrze zabezpieczonym serverem gdzie mozna jeszcze w miare pograć jest Poznan Game Arena, kiedys również Aster. Server/y te są (z tego co wiem na Asterze jush nie ma DMW) dobrze zabezpieczone. Ogolnie to smuci mnie fakt iż jest mało turniejów gdzie można powalczyć o &quot;coś&quot; narazie to tyle z mojej strony pozdrawiam all playerow MoH !!!!!

__

Użytkownik
Qbasa

2006-05-23 15:15:29

Dobrze gadasz miszcz^, trzeba zabezpieczyć MoH przed zachłannymi cziterami którzy nie znają zasad i są pieprzonymi egoistami. Sam gram w MoH od 2 lat na ver. 1.00 i szczerze mówiąc została ona wprost zgnieciona przez haxorów i cheatów, dla niej nie ma już za bardzo ratunku(chyba ze napisać cziowi żeby wysłał na twojego maila path&#039;a dir&#039;a i clientinfo) ale reakcja jest bardzo prosta z ich strony poprostu nie wysyłają i omijają Cię szerokim łukiem. Bardzo dobrym pomysłem jest DMW sam go sprawdziłem na ver. 1.11 i sprawował sie doskonale, nie wiem ile wytrzyma ale jak narazie jest to dobra ochrona przed nawałnicą nie robów cheaterów i haxorów.

__

Użytkownik
e2

2006-05-23 15:40:31

2005-05-10 09:17:48 -&gt; data jego postu. Prosilibyśmy abyś nie odświeżał starych topiców, gdyż nie jest to tutaj zbytnio lubiane. Dziękuje.

__

Użytkownik
bobsonq3

2006-05-23 20:55:50

O nie ukradles mi avatar zlodzieju :D Tak to nie bedziemy robic

__

VIP
aphex

2006-05-24 07:28:04

nieprawda, twoje listki wolniej sie obracaja :P

__

Użytkownik
pac_man

2008-03-26 19:21:10

cze jak znalesc serwery

__

Użytkownik
pac_man

2008-03-26 19:21:44

i jak dodac jakis obrazek w profilu

__

Użytkownik
garo

2008-03-26 19:52:10

Bez komentarza. Zamykam, bo zaraz się szum zrobi...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2123 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie