FIlmiki/demka q3dm17 only rail :)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
aimbot

2005-06-13 15:54:53

Na wstepie chcialbym sie ze wszystkimi ladnie przywitac, jako ze to moj pierwszy topic na forum esports :].... po zbednych formalnosciach :) mozna przejsc do tematu.
Mianowicie przegladajac rozne stronki i zawarte tam zbiory filmikow/demek za nic w swiecie nie moglem trafic na chociazby kilka kawalkow zrobionych na q3dm17..wiem wiem w sumie na 17 nie mozna krecic jakichs widowiskowych scenek, tak jak chociazby na mapkach defrag`owych, tourney czy cpm etc. No ale przeciez chyba gdzies na necie musza byc jakies materialy poswiecone 1v1 q3dm17 or?? Przegladajac nawet archiwa esports nie znalazlem chociazby 1 ( !!! ) materialu nagranego na dm17.....omg...cos tu jest nie tak...Jezeli macie dostep do jakichs demek/filmow zgrywanych na w/w mapce to bylbym wdzieczny za pomoc :D

__

Użytkownik
dRaZe

2005-06-13 16:19:42

poszukaj na www.quake3.imro.pl/iu/

__

Użytkownik
coldmist

2005-06-13 17:40:11

Thx za tego rodzaju topic bo sam zainteresowany jestem glownie demkami z dm17 rail only jak i z innych mapek tez RO. Czy oprocz www.quake3imro.pl sa jakies inne stronki z tego rodzaju stuffem, bo samemu ciezko cos znalezc...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1539 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie