Doom 3: X-Box exclusive?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
.Xaos

2003-04-07 21:57:45

[url=http://www.esreality.com/?a=post&id=360874]News na ESR[/url]

__

VIP
Krypton

2003-04-07 22:33:11

<P>Nie oznacza to jednak, ze gra pojawi sie tylko na konsole. Microsoft walczy o wylacznosc na port XBox'owy, a oznacza to, ze nie bedzie D3 na zadne inne konsole. To nie ma nic do rzeczy z wersja PCtowa - tak wywnioskowalem z press release.</P>

__

VIP
.Xaos

2003-04-07 22:36:39

Kryp, ja dałem tylko linka do niusa, nic nie pisałem na ten temat ;-)
Jednak masz całkowitą rację :-) (jeden co umie po angielsku ;-P)

__

VIP
Krypton

2003-04-07 23:11:57

Ale link odnosi sie do tekstu :P. To nie moze byc przeciez gra wylacznie na XBox'a - to by sie nie oplacalo!

__

Użytkownik
R00ster

2003-04-08 00:40:31

Pewnie bo Bill by dał 6x mniejsza sume od tej co zarobią na tej grze

__

VIP
Krypton

2003-04-08 15:29:19

No nie powiedzialbym. Polowa graczy nie zazna Doom'a z powodu wymagan sprzetowych. Na konsoli tych problemow nie ma.

__

VIP
.Xaos

2003-04-08 15:32:58

o tych wymaganiach to nawet nie wspominaj ;/ po prostu Sodoma i Gomora o_0!

__

Użytkownik
canis

2003-04-09 17:46:06

ciekawe co z q4 :P ja lepiej juz zaczne odkladac na nowy sprzet by moc w to zagrac :>

__

Użytkownik
Avalone

2003-08-30 09:06:30

osobiscie to nawet nie chcial bym zobaczyc konwersji DIII na PS2 albo GC.... Na peceta i X'a bedzie na pewno... ale PS2 czy GC maja za slabe parametry do tej gry...

Sprzedaje PS2 i kupuje X'a!!!

__

Użytkownik
Avalone

2003-08-30 09:17:36

Jescze jedno... "Exclusive" to termin uzywany.. [zwlaszcza teraz gdy sie rozwinal rynek konsolowy]... dla gier wypuszczanych na konsole... i jak PS2 ma exclusive "crash" to nie moze byc jej na GC ani na X'a..... choc i tak czesto lamane sa te prawa i gra wychodzi na wiecej niz jedna platforme...

Co do D]I[ to... Nawet gdyby chcieli to przekonwertowac na ps2, bylo by to niemal nie mozliwe... niemozliwe gdyby chciali osciagnac te sama zawansowana technike graficzna i animacje... To ze "halo" sie nie pokazalo na PC to byl wyjatek gdyz to jest gra flagowa...[tylko na jedna platforme]... ktora miala zachecac do kupna X'a na poczatku.... a teraz mysle ze niedlugo powinno sie na pc tesh pojawic bo i tak oni nie dbaja o to co exclusive a o to co nie.... dla nich gra to gra... i jesli przyjmie sie odpowiednia strategie jej sprzedazy to bedzie duza kasa..... wiec nawet jesli D3 bedzie tylko spoczatku na X'a to nabank wyjdzie tesh na PC... Taka strategia.... Gdy ludzie juhs kupia x-boxy zeby pograc w D3 i zakonczy sieshal kupna konsol dla tej gry... to na rynek zostanie wprowadzona wersja na PC bo w ten sposob moga sprzedac wiecej konsol a i dodatkowo zarobic na grach i jej konversjach...Proste Bill ma LEB!

__

VIP
BLUEman

2003-08-31 22:42:30

DooM III will be on XBox... but will come out on PC as well. Not to worry m8. iD Software would never let down it's fans. :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8184 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie