VIETCONG

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Citro

2003-03-27 20:07:53

Hym... nie wiem czy ktoś z was słyczał o gierce Vietcong. Ale jeżeli nie macie pojęcia o co chodzi to wejdżcie na stronke http://www.vietcong-game.com (za niedługo skończe wersje pl tej stronki i może sie zlitują i dołączą ją do całości) i przeglądnijcie sobie galerie (http://www.vietcong-game.com/us/screenshots_p3.html) a następnie ściągajcie!!!

(Ten FPP działa na bazie silnika Ptero II engine firmy Pterodon)

Gra jest osadzona w Vietnamie 1967r. a ty masz swój squad:
-medyk
-gunner
-radioman
-rifleman
-i dwie jeszcze niewiadome postacie

W gierce można jeżdzić gazami, jeep'ami, pływać motorówkami (łodziami) w klimatycznej dżungli vietnamskiej.

Jeżeli chodzi o MP do tej gry to po prostu jest to jedej wielki full wypas!!! Chociaż jest narazie dostępna jedna mapka (Stream) to porównam ją tak: jeżeli gracie w UT to ta mapka jest jakieś 30x większa od Abbey z UT, pełno krzaków, zarośli miejsc do szczajenia, jaskiń, nawet jest rzeka (chyba najbardziej realistyczna jaką widziałem w tego typu grach.

Powyższa mapka to jedna wielka dżungla. Max graczy na jednym serwerku to aż 50 osób. Narazie dostępne są trzy tryby gry: DM, CTF oraz uwaga GTP (ochrona pilota śmigłowca)
Oczywiście masz możliwość założenia swojego serwera w domu.

Właśnie pisze tego posta i dowiaduje się że Vietcng trafił podobno juz do sklepów, a tu maćie mały opis twórców:

"VIETCONG recreates the unpredictable nature of lethal jungle combat as players strategically battle through hazardous terrain and mazes of underground tunnels," said Kelly Sumner, President of Gathering. "The game's stunning graphics and intense sound system bring the missions vividly to life."

A tu opinie gazet oraz najbardziej znanych serwisów"

-PC Gamer- "...the most authentic first-person treatment of Vietnam ever attempted."

"... phenomenal, doing a terrific job of plunging you into the wet, foggy, muck-filled claustrophobia of a Southeast Asian jungle."

-Computer Games Magazine- "....the games beautiful environments are verdant and very realistic. Snipe it in the first quarter of 2003."

-GameSpy- "... a unique setting, some exciting single-player missions, a solid multiplayer game, and some more-than-welcome cooperative missions."

-LAN Event Preview- "....Vietcong will help raise the bar for 2003."

Jeżeli to rozumiecie a mój chłopski rozum trybi to zaczniecie już biegnąć do sklepów :). Zwróćcie także uwage na muzyke!!!
No dość jusz ego podniecenia (lol) oto twórcy gry:
-Pterodon
-Ilusion Softworks
-Gathering Take-2 Company

Ja już biegne do sklepu (qumpla albo na jakąś cracksite) a potem tylko create image i burn image :)

-Citro/psHem

__

VIP
Krypton

2003-03-27 20:33:01

Ja slyszalem i mam zamiar ja zakupic. Moze byc ciekawa alternatywna dla tych wszystkich futurystycznych strzelanek.

__

Użytkownik
R00ster

2003-03-27 22:58:13

ja ją widziałem i powiem, że zapowiada sie całkiem niezła gera
Wreszcie coś o wietnamie i na wyższym poziomie
Zdaje sie, ze na tym samym enginie zrobione zostało Deadly Dozen

__

VIP
scR

2003-03-29 12:23:41

e tam patrzcie na to - [url=http://www.stalker-game.com/index_eng.html]Stalker[/url]

__

Użytkownik
R4V3N

2003-03-29 20:35:18

Miodzio. Ciekawe kiedy bedzie chociaż jakieś demo.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7684 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie