Jak lepiej strzelać ??

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
SKY`General

2006-07-27 20:58:58

Jak nie ma recoila? Jakby nie bylo to caly cza bym mial na TDM 120:20 :)))

Jest - na pewno nie taki jak w CS - ale jest. Postrzelaj sobie z dalszej odleglosci np. z MP44 i nie ruszaj mysza (dodatkowo "przez przyrzady") - gowno trafisz, chyba, ze pierwsza kula zahaczy gosica w glowe.

Recoil jest, maly, latwo go kontrolowac - to nie jest CS, nie ma co porownywac - ale jest:)

__

Użytkownik
SKY`General

2006-07-27 21:02:50

Z ktorej choinki sie urwales? Jezeli nie biegniesz (lub zatrzymales sie) i masz ze soba Lee lub Karka to wyskakuje celownik i nie musisz dawac shotu "przez przyady" by kogos zabic (i to head shotem). Warunek jest prosty: musisz miec zajebisty ping.

Niestety Neo 512 (musze to gdzies napisac, jestem na wyjezdzie) to jeden wielki szajs. Ping na zagranicznym serwerze srednio 70-130, wieczorem zdecydowanie >100. Na polskich lepiej. Jak porownam do swojego lacza, do ktorego tak chetnie juz chce wrocic, gdzie na zagranicznym mam 30-50, a na polskim 14-20, to wlasnie jestes w stanie kogos z celownikiem zdjac na Toujane jak Ty jestes na jednym dachu domu, a oni po drugiej stronie "szosy" (tez na dachu).

__

Użytkownik
SKY`General

2006-07-27 21:07:57

"po pierwsze na serwa nigdy skilla nie wyrobisz grajac na glupich publikach"

Jak nie? Pewnie, ze sie da (najlepiej TDM lub DM jesli chodzi o strzelanie). Wlasnie tam mozesz caly czas latac z riflami i shotowac. Jezeli na publicu (z b. dobrym pingiem) masz slabe statsy i Ci sie nie zwiekszaja to n/c. Jezeli zaczynaja Ci sie zwiekszac tzn., ze jest postep. Jezeli masz znaczna przewage kills na deaths i nie jest to przypadek (utrzymujesz to) to mozesz byc zadowolony:)

Potem mozesz sobie zaatakowac np. s&d, gdzie masz jedno zycie i juz jak Ci ktos wybiegniesz to nie mozesz sie zawahac:)

__

Użytkownik
SKY`General

2006-07-27 21:19:26

Nie no, sprzet tez ma znaczenie. Caly czas jechalem na bezprzewodowym optyku Mx700 Logitecha, a teraz kabel laser Razera - roznica jest, chocby czysto teoretyczna, ze nie masz tych parudziesiatych sekund straty(bo leci mysz po kablu).

Na poczatku nie moglem sie przyzwyczaic (za szybka, za mala w lapie), ale... pare dni kombinowalem z ustawieniami DPI, sensivity do CoD2, CS i znalazlem optymalne ustawienia i jest gites. Np. ostatnio Toujane 104:29 (chce ktos screena, bo sobie takie rekordy notuje:)

Gram dla przyjemnosci, bo lubie klimaty II wojny swiatowej, wiadomo, ze latwiej niz w CS (wpakujesz pare kulek w goscia i go zgladzisz, bo nie ma kevlarow:), head shot jedna kulka tez, najefektowniej z Mp44 przez cala mape z biegu:)

Ja bron dopasowywuje do mapy, sytuacji jaka panuje w walce:)

__

Użytkownik
SKY`General

2006-07-27 21:24:02

hmm a moze treningu i czasu poswieconego na niego?

Wiadomo, talent (w grach skill) pozwala na bycie na topie, ale mamy tez dobrych lub bardzo dobtych graczy (nie pisze wyrobnikow:) - i jedni i drudzy musza trenowac.

A jak ktos jest slabszy to tez musi trenowac (nie zniechecac sie jak nie idzie) - i po takim trenie czesc wejdzie do tej puli dobzi/bardzo dobzi.

__

Użytkownik
RagnaRock

2006-07-27 21:38:35

Nie czytałem żadnych odpowiedzi, ale jak chcesz lepiej strzelać to zassaj aimbota :F

__

Użytkownik
Novi

2006-07-27 21:57:34

ja tylko cytuję ŚWIETNEGO GRACZA :P a moim zdaniem na SZCZelanie, jak i na cały skill wpływa masę rzeczy.. sprzęt, ping, (czasami taktyka), dobieranie odpowiednich broni do map....no ale najważniejsze chyba jest doświadczenie, czyli czas poświęcony na granie, tym samym trenowanie... wiec zgadzam sie z tobą Dżeneralu.

__

Użytkownik
Tucker

2006-08-16 23:38:32

Buhehe, dobry temacik ( rozbrajajacy ). Ja od siebie dodam tylko ze ciezka praca da sie zdobyc wszyskto, ...fakt ze talent jest przydatny i ulatwia dojscie do jakiegos konretnego poziomu.. ale ciezka praca przede wszystkim ! jesli chodzi o sama istote strzelania to pograj sobie jakis konkretny kawalek czasu interesujaca Cie bronia to sam dojdziesz do tego jak strzelac :D ...Po przeczytaniu porad ( niektorych naprawde trafnych) nie zaczniesz lepiej stzrelac.

owocnego treningu.

__

Użytkownik
BMF|Kafel

2006-08-22 11:44:25

imo cs / urban ;] ewentualnie sc :D

__

Użytkownik
shakurrr

2006-09-13 18:44:35

HOT POP SHOOOTS 4 THE WANK$TA$ ... :|:|:|:|:| oNe LovE

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1945 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie