Marihuana

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
DudE

2004-04-21 10:02:47

calkowicie sie z toba zgadzam, wszystko co chcialbym napisac na ten temat, a nie umiem;-P napisales w swoich komentsach. Big [+]

__

Użytkownik
fal

2004-04-21 21:52:03

nie dawaj mi [+] bo wyjdzie ze czerpie korzysci z narkotykow i namierzy mnie CBŚ i mama zabroni mi korzystac z komputera ;-o

__

Użytkownik
DudE

2004-04-21 22:33:09

haha, a mam fajna historyjke na czasie. Koles pol roku temu wracal z jobu w nl i wyslal sobie poczta gramulca, niestety po powrocie do pl listu nie bylo..no nic "zwineli na granicy" koles pobawil sie w domu, spakowal i wyjechal spowrotem. Tydzien temu wrocil pod skrzydla mamusi, budzi go dzwonek do drzwi, otwiera a tam.."dzien dobry policja mamy nakaz przeszukania mieszkania" O_o....znalezli 2 puste worki po trawulcu i bedzie mial sprawe o posiadanie znikomej ilosci =] ...Tak ze nie kracz bo wykraczesz ;)

__

Użytkownik
aninx

2004-04-22 09:58:48

marihuana jest dobra ino troche drozsza od sdzlugów, ale mozna juz miec za 13pln dobrego krakowskiego dżisa :PP



:DD



all pozdro

__

Użytkownik
mental

2004-04-23 12:00:58

wlasnie to zalezy... niektorzy czuja sie lajtowo, a innych ganiaja hot dogi, lub (tak jak moja kolezanka) buja sie na galeziach wierzby, btw jak by ktos chcial to [url=www.hyperreal.info/neuro_groove]tutaj[/url] mozna poczytac schizy gosci po roznych dragach, teraz to chyba czasowo zamnkeli, ale chyba wroci, a mozna sie niezle pozlewac.... :DDD

__

Użytkownik
Kabu

2004-04-24 23:02:14

Ja nigdy nie palilem ale mam zamiar w najblizszym czasie:D

__

VIP
bizzare

2004-04-24 23:14:57

dobra, ale do kogo ty to piszesz ?

__

VIP
Sh1eldeR

2004-04-26 15:00:15

to nieprawda ze marihuana nie szkodzi i nie wyniszcza mozgownicy. Najprostszy test - JESLI nie palisz tego cholerstwa, poobserwuj zachowanie ludzi ktorzy pala marihuane regularnie i czesto (nie wiem ile to jest czesto, raz na tydzien, raz na dzien... I dont give a fuck) i porownaj ich z normalnymi. SA dziwni, co nie? SA inni, MNIEJ kontaktuja a jesli maja zabrac sie za cos co wymaga skupienia i inteligencji to idzie im GORZEJ. Chyba niemozliwe ze po marihuane siegaja tylko idioci (sory, ludzie z mniejsza inteligencja). Oczywiscie dla kogos obracajacego sie w srodowisku palacych, takie zachowanie wydaje sie calkowicie normalne. A jednak, ja i mysle ze zdecydowana wiekszosc ludzi spoza branzy jest w stanie stwierdzic ze ktos jest przecpany (ogolnie, a nie ze w tym momencie) - nie tylko po zaczerwienionych oczach i naglych napadach smiechu, ale po samym zachowaniu. Wiele razy slyszalem i od tych co pala (na razie) umiarkowane ilosci stuffu: "zobacz na tego kolesia, pali co drugi dzien, marihuana juz mu mozg wyzarla, zero kontaktu".

Nie chce mi sie wierzyc ze to nie przez ziele tylko po prostu marihuana trafia do mniej sprawnych umyslowo ;) ludzi. Czy to mozliwe zeby glupsi wybierali hip hop i potem byli bardziej narazeni na uzaleznienie od marihuany? Wydaje mi sie ze niemozliwe.

IMO maryska palona od czasu do czasu nie robi zadnych szkod, znam pare osob co tak robia i nie da sie tego po nich zauwazyc w zaden sposob - sa bardzo ok. Gdybym wiedzial ze rzeczywiscie mozna palic np raz na miesiac czy dwa i nie isc dalej to kto wie, moze tez bym sie skusil?

Nie mowie ze nie probowalem ;)))) ale ja tam postawilem sobie przed tym duzy czerwony znaczek STOP

__

VIP
Sh1eldeR

2004-04-26 15:12:34

nie wiem mess w jakim srodowisku ty zyjesz, ale wsrod moich znajomych (wiekszosc to ludzie z najzwyklejszego dobrego liceum ogolnoksztalcacego) stosunek tych co pala do tych co nie pala to 1:10, wiec nie mozna tego nazwac "wiekszoscia mlodziezy". Ja tak mowie, ja to widze i tak zapewne mowia wszelkie sondy (kompetentne dane) wiec ja sie nie oklamuje. Ty sie oklamujesz.

Moze ci sie wydawac ze wszyscy pala, bo gdy sam palisz to sila rzeczy przebywasz w towarzystwie palacych.

BTW mess to ty? Ten prawdziwy promodowy pro-mess? Nie wiedzialem ze jarasz :D

__

VIP
acci

2004-04-26 15:54:07

to nie ten mess tamten mess to -mess- ;p

__

Użytkownik
freak

2004-04-26 16:26:34

racja :]

__

Użytkownik
freak

2004-04-26 16:28:08

racja ! :]

__

VIP
wilgotna pela

2004-04-27 10:54:39

z tym jest tak samo jak z alkoholem - mozna pic sobie po 2 piwka dziennie nie bedac alkoholikiem. mozna palic maryjke raz, dwa razy na tydzien nie bedac "narkomanem". wszystko jest dla ludzi - tylko nie trzeba sie tym zachlystywac jak swinie. thats all folks.

__

VIP
bizzare

2004-04-27 11:01:59

moja racja jest mojsza niz twojsza, moja racja jest najmojsza !!! :DDD

__

VIP
wilgotna pela

2004-04-27 12:02:50

bizz ty chyba na twardych juz lecisz :))

__

VIP
bizzare

2004-04-27 12:08:14

lol ;D ja nawet zielska nie pale ;] (ale zapale sobie w sobote bo kumpel ma mi pokazac slonia na rowerze :D)

__

Użytkownik
skq

2004-04-28 15:14:53

Takie gadanie ze marihuana jest taka dorba itd (dlaczego jest zabronione jej palenie) znam ludzi ktoryz pala, palili, skonczyli z tym, zmarnowali sobie cale zycie ... takie pier**** jak zapale raz na tydzien to nic mi sie nie stanie (tak sobie tlumacz), ale czlowiek ktory pali raz na tydzien i powie ci ze nie jest uzalezniony i moze rzucic to w kazdej chwili (pieprzy glupoty) ... sam czasem zapale sobie mala lufke, ale staram sie to ograniczyc :P

__

Użytkownik
Kabu

2004-04-28 17:03:26

wow ! cenne porady:D

__

VIP
wilgotna pela

2004-04-29 18:13:50

jaralem dluzej i wiecej niz ty masz lat i wzrostu. zyje. jestem powiedzmy "normalny". mam zone, dziecko, dobra prace, nie mam chorych jazd na bani czy innych dziur. tak - mozna to rzucic w kazdej chwili - a napewno latwiej niz fajki czy alkohol. oczywiscie mowie o thc. tyle o mnie. a zmarnowac sobie zycie mozesz np. od zmywania - detergenty rozpuszcza ci rece i nogi :asd wielu moich kolegow wlasnie tak sobie zmarnowalo zycie. sam sobie czasem pozmywam maly talerzyk, ale starm sie to ograniczyc :P

__

Użytkownik
skq

2004-04-29 20:05:39

nie kwestjonuje twojego doswiadzcenia ani tego ile ty spalisles itd bo to mnie jednym slowem g obchodzi :) mozesz jarac 100 jjointow dziennie ale i tak nie zmieni to tego ze marysska tak czy siak jst szkoldliwa dla zdrowia ... tobie moglo nic nie byc ale skad wiesz ze np ktos jak psial wyzej "sxl" Ś.P Magik z k44 nie wyskoczy przez okno albo nie zrobi cos innego .....
pozdro (mam takie pytanie czy dasz swojemu dziecku jak podrosnie np. zapalic blancika jednego skoro maryska jest taka zajebista ??)

__

VIP
bizzare

2004-04-29 20:14:57

magik mial schizofrenie, to duzo wyjasnia...

__

VIP
wilgotna pela

2004-04-29 20:22:04

wszystko jest szkodliwe. nawet powietrze. jezeli moj syn bedzie chcial zapalic marianne to nie widze przeszkod. z umiarem - jak juz pisalem ze 30 razy wszystko jest dla ludzi.

magik zly trip mogl zlapac po czymkolwiek, chocby po klootni z dziewczyna, po pijaku, ale ty zwalasz to od razu na karby marihuany. jaral duzo - fakt, ale nie sadze zeby tylko jaral... no ale dosc zabawy w jakies pseudoanalizy.

ja widze jeden duzy plus marioli - nigdy po niej nie uswiadczylem agresywnego zachowania. glupiego i smiesznego za to uraczylem po pachy. czego i tobie zycze.

__

Użytkownik
skq

2004-04-29 20:45:25

neichce mi sie pisac farmazonoff juz :D jednak jedna rzecz ktora ownuje to "How High" tego filmu nic nie przebije :>

__

VIP
OnliNE

2004-04-30 00:01:31

powiem tak.. po 2 latach palenia, potym jak miałem 1,5 roku przerwy uważam ze nie można tego palic na dłuższa mete bo nie kopie w mózg .. dlatego teraz robie przerwy jednodniowe i pomaga .. :D:D

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8271 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie