pao kuba-jaki jest naprawdę? cola | AA

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
.error.[cola]

2005-03-04 16:48:20

Z uwagi na to iz Kuba jednak zaczal swoje jazdy na portalu esports.pl i szuka sojusznikow do swoich 'jazd' postanowilem umiescic tutaj to, co napisal na forum Redakcji:

Jak niektorzy wiedza, Kuba przegial tym, ze uznal promowane klany przeze mnie na esports.pl jako prywate i dlatego wykasowal topic w ktorym klany zamieszczaly info o sobie. Uwazal, ze robie zle. ...

Wiem, wiem - ostrzegaliscie mnie, ale chcialem mu dac szasne.
Prosze o komentarze.
Chcialbym sprawe raz na zawsze zalatwic, bo zaczyna psuc atmosfere w redAAkcji.

Oto co napisal:


Jakimi kryteriami sie kierowac?
Otoz mam maly problem z sekcja aao:
planuje sie opisywanie i przyblizanie sylwetek klanow, wg. jakich kryteriow takie klany powinny zostac wybrane do takiego wywiadu czy opisu?

wg mnie powinno to polegac na podkresleniu przy okazji jakiegos spektakularnego wyniku lub sukcesie eventulanie po wygranym meczu z klanem z czolowki swiatowej, bo o ile sie nie myle news na esports w charakterze promocji klanu to jest nagroda?

pytam bo wydaje mi sie ze ktos kto przygotowuje własnie taki artykuł wybral sobie swoje kryteria i uwzglednil tam klany ktore bardziej maja cos wspolnego ze soba prywatnie niz cos wspolnego z sukcesami i chcialbym to wyjasnic
Prosilbym o odpowiedz doswiadczonych esportredaktorow jak wiecie my zaczynamy dopiero swoja kariere tutaj i lepiej nie popelniac bledow opisujac klany bardziej zaprzyjaznine z np adminem sekcji niz ktore maja lub osiagaja aktualny sukces, i napewno jest lepiej sie spytac 2 razy....

czy moze to jest dowolna interpretacja przez redaktora i moze uwzglednic kogo on uwaza za stosowne?



moja odp:

Żałosnym jest, że muszę widzieć twój topic tutaj.
No nic, skoro powstal to pozwole sobie w jak najmniejszej ilosci zdan przedstawic moj punkt widzenia.

Redaguje newsa o lidze TWL, ktory bedzie skladal sie z 4 podstron. Nie mam zamiaru aby pojawialy sie kiepskie newsy i w duzej ilosci, dlatego jako redAAkcja - bedziemy tworzyc jeden news ukazjacy sie w niedziele.
Oto koncepcja newsa: click!.

W tym newsie chcemy rowniez przyblizyc polskie klany, ktore zajely jakies dobre miejsce w kazdym ladderze (a jakie - to kwestia dyskusji). Klany - zobacz!.
A tak sie bedzie skladac, ze wiekszosc z tych klanow to najlepsze klany w Polsce w AA.
Wiec co ma do tego prywata ?????

Ktos, kto nie ma pojecia o moich intencjach i pracy jaka wkladam w to, aby sekcja nasza rozwijala sie, zarzuca mi prywate, kasujac na naszym forum watki sluzace rozbudowie newsa. Prosze mi wybaczyc ale takiej osobie mowie stanowczo nie, tak jak 90% sceny AA powiedzialo temu czlowiekowi.

Na esports chcialem dac mu szanse, ale niestety po raz kolejny udowadnia, ze jedyne co potrafi to byc pieniaczem.
Wiecej nie napisze nic w tym topicu, dziekuje za uwage.




I ostatnia jego wypowiedz:


sluchaj 25 klan w jakiejs podrzednej drabince w newsie na esports no wybacz.. ale czy nie wydaje ci sie to smieszne

i jako redaktor esports nie wydaje mi sie to racjonlanie wytlumaczone osiagnieciem bo co za osiagniecie jest byc na ktoryms tam sobie miejscu na jakiejs tam sobie drabince. Daltego pytam sie o kryteria a ty sie pienisz to ze jestes swiezym adminem sekcji nie oznacza ze juz pozjadales wszytkie rozumy... i wydaje mi sie ze dlateog tak rozciagles szeroko liste klanow bo ciezko jest byc najlepszym z najlpesyzch a o takich klanch chyba pisza tutaj inne sekcje a nie o jakis niewiadomo kim z pierwszej 10... jak TWL umiescie kogos w pierwszej 10 w rankingu na forum to jezeli bedzie tma polak sam mu zloze poklon ale jak narazie jedyny klan jaki takn aprawde zasluguje na opisanie i reklame to 1stPB nic pozatym... zaden inny nie ma wynikow najwyzszych lotow na zadnej lidze

chcesz pisac o wsyztkich pisz sobie ale bezemnie ja nie bede naginal sobie regol newsa zeby najprawdopodobniej ajk ty to robisz powpinac kolegow... w poradniku jasno mowi sie o tym ze jezeli sie kogos opisuje to musi miec on jakies znaczace osiagniecie na scenie lub w srodowisku graczy a jakie to wielkie osiagniecie zdobyc 25 miejsce wsrod 50 klanow w jednej z 20 drabinek moze wysokie osiagniecie klanu prywatnie ale zadne dla spolecznosci

esports ma byc nagroda dla klanu a nie jakims tam miejscem gdzie zawsze mozna poczytac a jakims klanie ktory nic nei znaczy...

WYNIKI POLAKOW TAK
OPISY KLANOW TAK - ale tych ktorzy cos wygrali anie tylko sa na dabince
OPISY OSOBOWOSCI TAK - ale tych ktore cos robia anie tylko sa

... i mamy conflikt cola dotyczacy twojej urazonej dumy admina sekcji myslacej ze mozesz wszytko i mnie upartego debila ktory chce zeby na newsie byli tylko naprawde zasluzeni (nie mowie o wynikach wyniki sa zawsze dla wszytich), nie udalo sie nam teog zalatwic prywatnie wiec neistety prosze o pomoc kolegow redaktorow

UPDATE zoabcz sobie newsy innych sekcji czy widzisz tamjakies opisy klanow z pierwszej 25 jakiejs ligi dla srendio zaawansowanych, i do tego spejlanie tylko polskich klanow? Sanewsy o najlepszych wynikach w CAL w CPL, czesto przyblizone sylwetki poszczegolnych mega wymiataczy ze scen... ale nie widze tma jakis opisow podrzednych klanow dlaczego? dlatego ze takie srednie klany musza chciec byc popularni musza pracowac wynikime najpierw..jak pokazesz ze kazdy mzoe byc opisany to co to ma za sens? jak sie ma mierzyc taki BHOG? z takim TEAM Pentagram? :D no poprostu lol




WYbaczcie, ze umieszczam to tutaj, ale nie potrafie spokojnie czytac tego co ten czlowiek wypisuje. Czy taki wlasnie jest ON ?

__

VIP
.error.[cola]

2005-03-04 16:13:03

Majac wszedzie bany na forach AA, Kuba przyszedl zawojowac esports.
MIalem nadzieje, ze bedzie wojowal newsami ....

__

Użytkownik
Catra

2005-03-04 17:41:00

A nie mowilismy ?? :) Fakty mowia same za siebie :)

__

Użytkownik
Hunt.ER

2005-03-04 17:50:48

ehh ten koleś jets niereformowalny.. już dawno sobie wyrobiłem o nim opinie.. gdy pierwszy raz zawitałem na ESPORT i zobaczyłem go jako redaktora sie strasznie zmartwiłem i przestraszyłem.. pomyślałem jak to sie stało że wizerunek polskiej sceny AA zależny jest od kolesia wyklętego przez większośc polskich graczy. Jego "zasług" dla polskiej sceny nikt nie zliczy...

ale postanowiłem że będe milczał, trzymam język za zębami i dam mu szanse... ale jak zwykle zawiodłem sie.. w głębi duszy czułem że prędzej czy później Kuba wywoła jakiś konflikt.. i stało sie :) zauważyłem już wcześniej na innych forach że Kuba mimo iż jest postać nieakceptowalną dąży do dominacji i władzy.

Pisze tego posta żeby wszyscy dowiedzieli sie jakie zdanie o nim mają polscy gracze. Po prostu nie wierzcie i nie ufajcie mu.
Chce po prostu was ostrzec póki jest za późno i nei przeciągnie on was wszystkich na swoją stronę :)

__

Użytkownik
Hunt.ER

2005-03-04 17:53:43

ehh pisałem pod wpływem emocji i zapomniałem poprawić błędów, sorry za nie :)
postać= postacią
póki jest za późno= póki nie jest za późno :D

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-03-05 00:45:23

no comment cola...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2173 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie