PB: Inadequate O/S Privileges

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
igor

2005-02-18 19:55:37

Serwer, a właściwie PB kopie mnie za "Inadequate O/S Privileges". Jak to wyeliminowac?

__

Użytkownik
yareq

2005-02-18 20:21:47

A masz uprawnienia administratora :P ?

__

PRO
igor

2005-02-18 20:42:26

Ok, to juz mam za soba, teraz PB INIT FAILURE...

__

Użytkownik
yareq

2005-02-18 20:47:27

Heh, troche czasu minelo od kiedy ostatni raz gralem w Q3.. Widze ze z PB sie nie zmienilo na lepsze :P

__

Użytkownik
PiWo5z

2005-02-18 22:10:15

A updata pb dales ?

__

PRO
igor

2005-02-18 22:11:58

No ba.

__

Użytkownik
mtheus

2005-02-19 17:19:50

heh :] stR4y moze bedzie wiedzial co zrobic z init failure. Na moim profilu po wyeliminowaniu "Inadequate O/S Privileges" juz tamtego nie bylo, a u niego niestety tak. Sam w sumie nie wiem czy sie tego pozbyl, ale warto go spytac ;)

__

Użytkownik
tysik

2005-02-19 18:52:48

czasanu update w q3 nei starcza - sciagnij z www.evenbalance.com najnowszego klienta i wtedy wlacz q3 - chyba ze juz tak zrobiles... wówczas nie wiem jak Ci pomoc :/

__

VIP
Sh1eldeR

2005-02-19 23:35:11

Slave mial to samo.

Studiuje w Poznaniu i stamtad normalnie gra, ale na weekend przyjezdza czasem do domu (Konin). Do pewnego czasu mogl grac i stad i stad, az pewnego razu przyjechal do domu i zobaczyl taki wlasnie komunikat - Inadequate O/S Privileges. Pierwsza mysl, ze chodzi o atrybut read/only w folderze z pb, ale nie. Druga mysl, ze byc moze konto z ktorego odpala q3 nie ma uprawnien administratora. Ale ma. Trzecia mysl - reinstall pb. Nie pomoglo. Update pbweb. Nie pomoglo. Wyslalem mu z Poznania jego katalog z pb (ktory to pb nie robi w Poznaniu zadnych problemow) i tez nie pomoglo.

Wtf?

PB SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX i ci czitujacy nieudacznicy tez suckkkkk - gdyby nie ci zwyrodnialcy, pb nie musialby istniec i zatruwac zycie uczciwym, dobrym graczom :|.

__

Użytkownik
SL4VE

2005-02-22 01:28:42

Jeśli chodzi o q3 i pb to robiłem dosłownie wszystko co się dało. Łącznie z instalacją całego q3 od nowa. Problem tkwi w systemie operacyjnym. Na forum na orgu znalazłem poniższego posta. Nie daje gwarancji, że działa, bo nie zdąrzyłem jeszcze tego przetestować. Dajcie znać o wynikach. A i przeczytajcie i sprawdźcie wszystko nawet jeżeli wasz user ma uprawnienia administratora, bo np. mój administrator na xp nie miał uprawnień do "ANALIZOWANIA PROGRAMÓW". Czy to mi pomogło - nie wiem, bo nie uruchamiałem tam q3 już wtedy z braku czasu. Powodzenia.

= CUT HERE =

" Odpowiedz na Wasz problem - METODA SPRAWDZONA:

1. Po podłaczeniu się do serwera CoD wyskakuje mi bład "....RESTRICTION : Inadequate O/S Privileges" i PunkBuster wykopuje mnie na 0 minut. Co mam robić??


Blad ten wystepuje najczesciej w systemach operacyjnych WIN XP Pro i Win 2K i polega na niedostatecznych uprawnieniach przypisanych uzytkownikowi.

Nalezy odpowiedziec sobie na pytanie: dlaczego PB wykopuje uzytkownikow nie bedacych administratorami komputera?
Odpowiedz jest prosta: PB nie moze w tym czasie wykryc niektorych cheatow/hackow

Aby pozbyc sie tego problemu nalezy nadac uprawnienia użytkownikowi, ktory będzie grał w sieci (a nie jest Administratorem komputera). Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do komputera jako Administrator. Następnie należy wejsc w Panel Sterowania/ Narzedzia Administracyjne/Ustawienia zabezpieczeń lokalnych. Je�li juz znalazles sie w "Ustawieniach zabezpieczeń lokalnych" wybierz "ZASADY LOKALNE" a w nich "PRZYPISYWANIE PRAW UŻYTKOWNIKA"

Uzytkownikowi należy nadac prawa do opcji:

ANALIZOWANIE PROGRAMÓW
ŁADOWANIE I USUWANIE STEROWNIKOW URZADZEN
ZARZADZANIE INSPEKCJA I DZIENNIKIEM ZABEZPIECZEN
MODYFIKOWANIE ZMIENNYCH SRODOWISKOWYCH SYSTEMU
PROFILOWANIE POJEDYNCZEGO PROCESU

Prawa nadajemy przez "dwuklik" w dana opcje. Pojawi nam sie okienko w którym nalezy wcisnac guzik dodaj, wybrac odpowiedniego uzytkownika z listy, dodac go (nalezy upewnic sie wy wszystkie 3 okienka zostaly zaznaczone) i zatwierdzic operacje przyciskiem OK . Proces należy powtorzyc przy reszcie uzytkownikow z listy. Jesli wszystko poszlo dobrze od teraz mozesz grac na serwerach z PunkBusterem"

__

Użytkownik
kowi88

2005-02-27 11:33:59

yoO... zrobiłem tak jak napisał u góry SL4VE i dalej ten sam błąd wyskakuje :(:(:-/
Poradźcie co mam zrobić :-/ Mam orginalnego CoD

__

Użytkownik
kami

2005-12-09 20:21:22

ej na ten bład nic nie dziala, moze zorbic format dysku ??

__

Użytkownik
kaboom

2005-12-09 22:11:23

zainstalujcie sobie windows me :P może i szajs, ale chodzi wszystko elegancko :P albo windows 98 se

__
Cybersport.pl

VIP
forest

2005-12-10 20:03:40

jaki tam szajs :p win98se rox!!! a teraz uzywam win2k advanced server i tez jest zajefajny - wszystko smiga super, choc oczywiscie win98 ma mniejsze wymagania i mniej obciaza nasza maszynke ;) a xp smierdzi prawie tak bardzo jak stopa acciego :(

__

Użytkownik
Kriss

2005-12-28 08:40:22

moze lekko spozniony ale chyba wiem jak sobie poradzic z tym problemem, tez tak mialem i niektore firewalle maja opcje ochrone danych, zabranianie wywolywanie innych aplikacji i takie tam, wiec najlepiej wylaczyc ta opcje na czas gry bo calego firewala neie radze :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

104 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie