Mam badzo dziwny problem z pngami...

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
top-hitman

2003-03-17 17:21:37

Problem polega na tym, ze mam wysokie pingi, a lacze dobre. Zauwazylem, ze wszystkie moje pakiety ida w swiat kolejno przez dwa serwer tpsa: 80.55.96.105 oraz 80.50.251.218. Do jednego mam ping 1-2 a do drugiego juz 51-52. Dziwi mnie to, bo oba serwery sa w Piotrkowie Trybunalskim i naleza do tpsa. Mozna to sprawdzic na http://ripe.net/perl/whois. Pozatym maja bardzo podobne adresy. Wszystko wskazywaloby na bardzo szybkie polaczenie miedzy owymi maszynami, wiec skad sie bierze tak wysoki pimg? Moze jakiegos typu ograniczenie nalozone jest specjalnie? O co tu chodzi? Z gory dzieki za pomoc.

__

Użytkownik
M4STER

2003-03-18 23:31:19

nie wiem :\ ale ja mialem czasami jeszcze dziwniejsz eproblemy z pingami..np na kubusie (serwie) mialem pingi 300 gdzie normalnie mam 50.. a na inncyh sewach ping normaly.. czasami chyab jakeis porty u meni sie blokują.. :> czy cos.. ze na niektorych serwach dobrych mam zly ping.. :> (np przez kilka dni nawet o 3icje w nocy nie schdozil pigm ponizje 300)

__

Użytkownik
woytas

2003-03-19 21:52:24

raczej nie porty u ciebie tylko padaja rutery i twoje pakiety ida okrezna droga i zalezy do jakiej sieci bo styki tpsa z niektorymi sieciamy sa dobre a niektore nie i stad sie biara laagi nawet o 3 w nocy :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4298 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie