Colin McRae Rally 2.0 - Mstrzostwa

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
wujek_Lepper

2003-03-14 11:10:09

AMD Arena: Drugie Otwarte Mistrzostwa Polski w Colin Mcrae rally 2.0. Pod tą nazwą zostanie zainaugurowany nowy sezon rajdowy dla miłośników wirtualnego ścigania. Data zawodów to 13 kwietnia.

Tak jak poprzednio impreza odbędzie się w Łodzi, w największej kawiarni internetowej w Polsce - "megaNET Caffe" mieszczącej się przy al. Piłsudskiego 3, w Centrum Biznesu. 1000 metrów kwadratowych klimatyzowanej przestrzeni i 120 komputerów wysokiej klasy to warunki w jakich toczyć się będą mistrzostwa. Dzięki sponsorom, czyli: AMD, Logitech, HP, EMTEC, Martini, Castrol, Helios i Empik - Łódź Galeria będzie można poczuć się jak na prawdziwym rajdzie a formuła zawodów będzie zbliżona do tego z czym mamy do czynienia na trasach RSMP. Liczba zawodników dopuszczonych do ścigania będzie ograniczona do 100.

Marcin Rybak: "Pierwsze zawody zgromadziły ponad siedemdziesięciu zawodników z terenu całej Polski. Teraz sądzę, że będzie ich więcej bo zarówno nagrody (bardzo cenne) jak i prestiż "najszybszych wirtualnych rąk w kraju" zachęci do wzięcia udziału w zawodach. Ci którzy odwiedzili nas w pierwszej edycji okazali się prawdziwymi mistrzami. Teraz przyjedzie zapewne wielu pretendentów chcących odebrać im tytuły. Nie będzie łatwo ale na pewno warto. Zapraszamy wszystkich chętnych na AMD Arena: Drugie Otwarte Mistrzostwa Polski w Colin Mcrae rally 2.0, które odbędę się 12 kwietnia w sobotę."

Zawodnicy będą mogli rywalizować ze sobą na różnych nawierzchniach co zapewni obiektywizm w wyborze najszybszego. Regulamin, wysokość wpisowego oraz szczegółowe warunki wzięcia udziału zostanę podane już wkrótce. Chęć udziału i pytania prosimy kierować na adres [email protected]

Koordynator projektu
Marcin Rybak
501866056


__

VIP
grzEs

2003-06-05 20:06:41

o qrfa, musze brata naklrecic, bo wymiata w CMR 2.0 niemilosiernie. Wymiatacz z nego. Dzieki za info :)

__

Użytkownik
Bs0d

2003-06-05 20:31:10

No ja juz nic nie rozumiem. Podajecie wiadomosci o turnieju z wyprzedzeniem okolo dziesieciomiesiecznym? =o No bo to ma byc w kwietniu a teraz chyba mamy czerwiec, czyli do kwietnia jeszcze troche czasu. No ale sam juz nie wiem. Moze mi sie miesiace pomylily? =]]

__

PRO
sxl

2003-06-05 21:23:03

prosimy wiec o sporstowanie (odp. na #2)

__

VIP
Pajda

2003-06-05 23:45:23

Ja dodam, ze lokal jest ekstra ale... kompy teoretycznie bardzo mocne okazaly sie slabe (juz nie pamietam co dokladnie... grafa jakas cieniutka i chyba ramiku brakowalo czy cos), a wlasciciele rzucaja chorymi cenami za wynajecie. Tak wiec bez duzych sponsorow nie da rady (chcielismy zrobic tam finaly Pucharu TDM UT ale warunki jak wyzej przeszkodzily).

__

PRO
sxl

2003-06-06 02:42:37

ale te mistrzostwa to juz jest pewna rzecz :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1331 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie