Chcecie newsy o hardware???

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
Lucas

2003-03-12 22:37:36

Jak w temacie- czy chcecie na stornie najciekawsze newsy z hardware tyczace sie gamingu????

Bo "szefostwo" nie chce...

__

VIP
Krypton

2003-03-12 22:39:12

Ja chce jak najbardziej, po to jest do wyboru w dodawaniu newsa HW, czyli Hardware

__

PRO
igor

2003-03-12 22:43:33

Jeśli chcecie newsy o sprzęcie to zapraszam Was na [url=html://benchmark.pl]benchmark.pl[/url], a jeszcze lepiej tutaj [url=http://szukaj.wp.pl/szukaj.html?szukaj=Hardware+Komputery&lista=p]http://szukaj.wp.pl/szukaj.html?szukaj=Hardware+Komputery&lista=p[/url]

Przypominam, ze serwis nazywa sie esports.pl i ma sie zajmowac promowaniem esportu w polsce, a nie o cenach kart graficznych.

__

Użytkownik
mag

2003-03-12 22:44:56

Przyda sie

__

PRO
Lucas

2003-03-12 22:45:29

Tyle ze ja wym wyszkuma najlepsze i najciekawsze i najbardziej wartosciowe dla graczy. Mozna samemu - ale po co sie meczyc :P

Wybor nalezy do was...

__

Użytkownik
canis

2003-03-12 22:45:43

Jestem za tym aby pojawiały się takie newsy, zawsze można w ten sposób zapoznać się z nowościami jakie nam producenci oferują. Jednak nie może być tego zbyt wiele, raz na jakiś czas i bedzie dobrze.

__

VIP
LaGranda

2003-03-12 22:45:47

Ja tam nie czytam takich newsów, sam takie pisze :P. Zreszta zobaczcie sobie na orgu. Tylko ze ja pisze zbiorcze, traktujace tematyke troche bardziej rozlegla. Nie pisze newsow o 1 karcie graicznej, a co ja tam bede gadal. Wejdzcie na orga, wyszukiwarka newsow i tam wpisac "techniczny".

OK juz przemyslalem wasza sprawe, VOTE YES. Zawsze bedzie co poczytac.

BTW - Krypton kiedy zrobisz ze mna wywiada?
P.S - Dodajcie ludzie slawy :P

__

VIP
Krypton

2003-03-12 22:47:55

a czemu mialbym go zrobic? :)

__

VIP
Krypton

2003-03-12 22:49:04

Ja bym proponowal jeden news o hardware dziennie, z najciekawszym infem.

__

VIP
LaGranda

2003-03-12 22:50:39

sławy mi dodasz, pojawie sie na tej zacnej stronie i mnie splusuja :P :joke:, swoja droga krg niezly numer zrobil.

__

PRO
igor

2003-03-12 22:51:55

raczej tygodniowo...

__

Użytkownik
canis

2003-03-12 22:54:03

Mojm zdaniem jeden news o HW dziennie to za często. Proponował bym maksymalnie raz lub dwa razy w tygodniu i by chodziło o sprzęt dla graczy a nie o ogólne informacje o sprzęcie.

__

VIP
Krypton

2003-03-12 22:57:32

ja bym wolal byc na czasie niz miec info dopiero po tygodniu. Raz na dwa dni, pojde na ugode ;P

Kazdy gracz by chcial wiedziec jakie karty sa w modzie i miec na nie spojrzenie z oczu innego gracza. A ze Lucas sie na tym zna i chce sie w to bawic to powinien otrzymac taka szanse.

__

Użytkownik
canis

2003-03-12 23:00:05

Ale to ma być serwis o grach a nie o sprzęcie jak ktoś chce mieć pełne rozeznanie w częściach do blaszaka to niech włazi na strony o takiej tematyce, tu powinny pojawiać się sporadycznie i o wybranych częściach, które zainteresują graczy.

__

PRO
Lucas

2003-03-12 23:04:33

No takie jest zalozenie - newsy o HW dla graczy...

Secundo - newsy z tygodniowym opzonieniem - to luz lepiej wcale...

__

Użytkownik
canis

2003-03-12 23:09:07

Ja osobiście co dzień nie chce czytać o sprzęcie, rozumiem co kilka dni to jak najbardziej i nie ważne że będzie to miało mały poślizg. Dlatego myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby pisanie takich news'ów powiedzmy co 2-4 dni. Ale jest pewnie wiele opinii i powinna zdecydować większość.

__

VIP
Krypton

2003-03-12 23:09:23

no o plytach glownych to raczej bez sensu pisac. Sluchawki, karty graficzne, klawiatury - to podstawa moim zdaniem. Serwisy typowo sprzetowe za bardzo skupiaja sie na bajerach, nie opisuje tego z perspektywy gracza, a to nas interesuje chyba najbardziej.

__

Użytkownik
Cyb3rm4n

2003-03-12 23:10:42

Osobiscie uwazam ze powinny byc takie newsy . Jest to stosunkowo rzecz rowniez dla grazy nie chodzi mi tylko o kart graficzne procki i plyty ale np. Myszki podkladki, klawy i rozne tego typu rzeczy . Popieram Lucasa !!! w 100%

__

Użytkownik
qperek

2003-03-12 23:26:52

Kłucicie sie bez sensu, 1 w tygodniu .. 3 ..ble ble.. takie newsy powinny sie pokazywac w tedy gdy jest o czym pisac, w tym tygodniu moze byc ich 5 a za 2 tygodnie ani jednego =o. Tak to już jest. A co do ich treści to tak jak większa cześć moich przedmowcow zauwazyla - pownny byc to newsy o produktach najwazniejszych dla graczy - myszki, podkladki etc.
Więc podsumowując jestem za tekiego typu newsami, ale bez przesady bo mnie czasem trafia jak czytam na orgu o 9W glosniczkach z tytanowymi membranami :D.

__

Użytkownik
Cyb3rm4n

2003-03-12 23:35:28

walsnie dalatego tez tak mysle o podkladkach i rzeczach waznych dla nas graczy . Slusznie zauawzyles raz tego bedzie 4 w tydniu a raz 0 i tak to jush jest . Mozna pisac o wsystkim nawet o dalnie sterowanych wykalaczkach :P

__

VIP
Krypton

2003-03-12 23:42:01

no jest niezle popularny ;P

bardziej niz niejeden piszacy (nawet sporo) redaktor ;P

__

Użytkownik
JuiCe

2003-03-12 23:49:23

Against!

__

Użytkownik
JuiCe

2003-03-12 23:50:41

Jestem przeciwny - w najlepszym wypadku mam stosunek ambiwalentny:P do tej propozycji - kto z nas codziennie nie wpada na fraza lub b3d? Takie newsy to będą pewno po prostu linki do tych polskich stron bo wątpie, żeby co niektórym (u know who:D) chciało się szukać za granicą. Chyba, że ktoś mnie zaskoczy... Poza tym IMHO trudno pisać dobre czytaj -->wnoszące coś nowego newsy o hw. bez narażania się na wyśmianie ze strony hardwerowych geeków i guru z powodu braku wiedzy i kompetencji - najbezpieczniej jest zrobić ctrl+C i ctrl+V ewentualnie z małymi przeróbkami i dać linka - i po co? Przecież wtedy wracamy do początku - zajżeć na fraza.... itd itp - po prostu catch 22. No offence luc...

Za to srawy akcesoriów - słuchawki myszki etc. to tak zgadzam się z MixM4n'em Mogą być.

__

VIP
LaGranda

2003-03-13 00:11:10

A co glosniki to nie sprzet dla gracza, to niby dla kogo one sa? Nie pisze o pierdolach, staram sie dobrac tematyke. A zreszta co bede gadal.

__

Użytkownik
qperek

2003-03-13 00:19:30

Oczywiście ze są sprzetem dla gracza, ale opisując je mozna podawać informacje bardziej przydatne dla niego, czyli np: czestotliwości przenoszenia - a nie z czego mają membrny. Ale nie oto chodzi zeby się kłucić. trzeba tutaj ustalic jakas granice z jakiego przedziału sprzętowego mają to być newsy - tak aby i wilk był syty i owca cała :)

__

Użytkownik
log

2003-03-13 00:56:58

hmm chyab nie, poco.. jest kupa serwisow o tym

__

VIP
mat1x

2003-03-13 01:12:28

zgadzam sie
ewentualnie opisy myszek/klaw/sluchawek przydalby sie...

__

PRO
igor

2003-03-13 01:59:38

Wydaje mi sie, ze zrezygnujemy z kart graficznych, dzwiekowych, procesorow itd... jedyne co to bedziemu opisywac: myszki, klawiatury, podkladki, moze sluchawki...

__

VIP
Krypton

2003-03-13 09:00:30

karty graficzne by sie przydaly moim zdaniem

__

PRO
Lucas

2003-03-13 09:09:13

Ta - bedziecie meili super wypasione klawy, myszy i jakies smetne gf4 mx i g***** wam sie to wszystko zda...

Dobra grafa w esporcie to podstawa....

__

Użytkownik
qperek

2003-03-13 10:05:23

zgadzam sie z Kryptonem i Lucasem, ale nie widze sensu pisania tutaj o jakichś nowinkach, ktore nie są jeszcze dostpene w sprzedazy. Pokazala sie nowa karta - jest dostepna na naszym rynku to ok - czestotliwość ukazywania sie takich newsow nie była by duża.
Myśle ze przy okazji takiego newsa HW, mozna by tez wspomniec o jakichś nowych sterownikach do graf/myszek.

__

PRO
Lucas

2003-03-13 10:22:03

No o to chodzi.... Jakies infa o testach myszy, przegladzie graf (nie jednej, ale kilku).

Powtorze jeszcze raz - najciekawsze newsy i przydatne dl agraczy. Nie wszystkie. Zas czestotliwosc wyznaczy zycie - moze byc ze przez tydzien nic nie bedzie, a w nastepnym kilka...

__

VIP
Krypton

2003-03-13 10:29:35

Lucas powinien miec taka mozliwosc bo po pierwsze - chce mu sie to robic

po drugie - gracze sa zainteresowani

__

Użytkownik
canis

2003-03-13 12:55:58

Może zamiast się kłócić niech Lukas zacznie pisać takie newsy i wtedy oceniać czy to ma być w takiej czy innej formie.

__

VIP
bizzare

2003-03-13 13:38:47

moim zdaniem (i chyba nie tylko) to serwisz o grach, a newsy o sprzecie mam na benchmark.pl

__

PRO
sxl

2003-03-13 14:38:50

ale co Wam kurKa szkodza newsy HW skoro mozna je wylaczyc w profilu ustawiajac filter bez HW?

naprawde Was nie rozumiem, serwis moze byc bogatszy i tym samym przeciwnym temu nie przeszkadzac, a Wy robicie krzyk... naprawde nie rozumiem tego rozumowania. Ale coz, co powiedza to sie zrobi.

__

PRO
sxl

2003-03-13 14:42:10

Generalnie popieram Idee pisania newsow HW, pod warunkiem pisania oczywiscie o tym co sie moze przydac graczom. jednak mysle ze codzienne newsy to przesada. Co jakis czas powinne sie pojawiac podsumowania nowosci hardware, news moze byc dlugi bo mozna go [ hide ]. inaczej wygladaloby to juz troche przesadnie. imho

__

PRO
sxl

2003-03-13 15:23:22

nie moze gdyz na razie newsy o HW sa chowane. moze je pisac, ale widac je tylko w jego profilu

__

Użytkownik
Cyb3rm4n

2003-03-13 15:58:08

No ok niech bedzie ze beda newsy wybierane np Jezeli mamy 3 wazne to wybierasz 1 najwazniejszego twoim zdaniem i dawaj a jak ktos chce reszte waznych to linki i czytajta se sama na innych servisach . Osobscie twierdze ze newsy o HW to jedna z wazniejszych rzeczy w tym servisie . Jezeli czlowiek sie na tym zna ( Lucas ) to niech pisze bo pisze pod katem gracza a nie czlowieka siedzacego za biorkiem ktoremu myszka sluzy tylko do klikania . Niech gracz pisze dla graczy o tym co jest dla nas wazne a nie o pierdolkach . JESTEM ZA !!! bo to wazna rzecz !!!

__

VIP
Lipas

2003-03-14 10:35:18

tak, czy inaczej esport bez porzadnego hardware'u NIE ISTNIEJE, wiec nie ma sie nad czym zastanawiac - newsy o HW musza byc !!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8565 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie