upload configa - zonk?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
.Xaos

2003-03-12 21:32:59

Rozumiem, że upload configa do profilu był robiony z myślą o Q]|[. Jako, że nie znam zbyt dobrze tej gry, nie wiem, ile zajmują w niej configi. Może dopuszczalne 25kB faktycznie wystarczy... Ale to jest moim zdaniem trochę nie fair wobec osób grających w inne gry - na przykład mój user.ini do AoT zajmuje 80kB (dużo, ale jest "ciekawy" :P) co uniemożliwia mi pokazanie go ludziom...
Na razie mogę tylko wrzucić swojego usera z UT - zajmuje 24kB, ale nie ma tam zbyt wielu przydatnych rzeczy ;/ poza tym jeśli coś dodam, przekroczy on 25kB i już nie zuploaduje nowszego...

__

Użytkownik
piootr

2003-03-12 22:07:23

.Xaos moj zajmuje 13 KB :D
Problem lezy w autodopisywaniu rzeczy z TOSTa przy kazdej jego nowej wersji.
W Configu najwazniejsze chyba jest ustawienie klawiatury.
Wyrzuc wszystko o TOSCie - a duzo miejsca sie zwolni :D

__

Użytkownik
M4STER

2003-03-12 23:54:59

noo w Q3 cfg.. mzoe chyab zajmowac do 15kb.. :> czy kilkunastu..

__

VIP
Frank3n

2003-03-13 19:15:32

a moj od cs'a zajmuje 2 kb i sie zmiesci :D

__

Użytkownik
Ludv!k

2003-03-13 20:07:23

Nom, konfigi z csa mieszcza sie spokojnie do 5 kb, jezeli nie ma sie zadnych skryptow.....

__

VIP
.Xaos

2003-03-13 21:14:30

Rozmaite dodatki i skrypty to chyba jedna z najciekawszych możliwości modyfikowania gry (opróćz tweaków), więc czemu ich nie używać? Dlatego, że nie będzie można uploadować zbyt dużego usera na jakiś serwis :>?

@piootr-plz napisz mi tu albo na gg co dokladnie od TOSTa moge usunac, bo nie jestem pewien czy nie bedzie mnie kopalo. Szczegolnie, ze mam tweaka, ktory m.in. wplywa na TOST weapon renamer...

__

VIP
Pajda

2003-03-13 21:19:00

hmm moj unrealowy w wersji "tourney" ma 27kb... A to stosunkowo niewiele patrzac na innych i nie posiadam zadnych specjalnych rzeczy. Nie wspominajac, ze niektorzy by chcieli dodac inis konfigurujacy ustawienia systemu gry, tweaki i egzeki...

__

Użytkownik
M4STER

2003-03-14 04:26:11

jak konfig za duzy to mozna sobie np na mejla wgrac (wyslac sobie)

__

VIP
Pajda

2003-03-14 08:50:43

Wiesz tu raczej nie chodzi by trzymac sobie config bo osobiscie mam swoj na prywatnym serwku oraz zawsze nosze minicd z konfigami do wszystkich gier w jakie gram.
Ta opcja imo jest przydatna tylko by inni mogli zobaczyc konfig danego gracza/usera strony.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2710 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie