Polskie Klany

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
I)evastation

2005-01-06 11:20:19

Ciekawi mnie co wy sądzicie o polskich klanach w3, jakie mają one szanse na europejskiej scenie, czemu nie mają ( lub nie chcą :P) miec sponsoringu...

__

Użytkownik
zEx

2005-01-06 11:17:53

UF :P

__

VIP
3Months?ping500

2005-01-06 11:37:02

wiadomo ze nie maja bo co moga zaoferowac? porazki? ;]

__

Użytkownik
martinus

2005-01-06 14:11:13

UF i CNN najlepsze :D

__

VIP
Nor

2005-01-06 21:17:22

UF - kozacki sponsorign dywizji UF.w3.
CNN - nazwa mowi wszystko :)

__

Zaufany użytkownik
rOx!

2005-01-07 11:31:46

no nie zupelnie =) CNN , UF jakos sie prezentuja nK tez bylo dobre nie mozemy zapomniec o FF'odm ktre dalej istnieje i WILD_A

__

VIP
JoeBlack.KoR

2005-01-10 12:31:55

1.CNN
2.UF
3.DUNE


Potem jest GoH z calkiem silnym skladem, WILD podobno teraz jest mocne , odm (ostatniotroszke przycichli ;) ) i cisza ..... wiec jest 6 klanow w tej chwili ktore cos znacza wiecej w polsce

__

Użytkownik
Herbata

2005-01-12 03:21:41

fOr theDust !11!!ole!!1

__

Użytkownik
MrBoXeR

2005-02-08 10:21:15

1.CNN
2.Dune
3.UF
4.Odm
5.Goh
-------------------------------

__

Zaufany użytkownik
Seti!!!

2005-02-08 13:03:26

Ja interesuje się polską sceną w3 od mniej więcej 2 miesięcy i takie są moje obserwacje:
najlepszym polskim klanem (według mnie bezapelacyjnie) jest CNN. Drugie miejsce ma UF. Dalej to już mamy klany bez szans na europejskiej scenie w3. Warto zwrócić uwage na to ze nejlepszy polski zawodnik demontt jest w klanie zagranicznym.

Ogólnie rzecz biorąć IMO polskie klany w3 jak dotąd znacza bardzo malo na swiecie - na szczescie mamy zdolnych graczy, ktorzy moze cos osiagna w przyszlości.


Prosze polscy GOSU starajcie się - tak chcialbym zobaczyc chociazjednego z was w WEG-u.

__

VIP
Ph0bia

2005-02-08 14:05:43

pol-w3 to nie pol-sc... :/

__

Użytkownik
MrBoXeR

2005-02-08 19:38:00

Akurat Dune w niedawnej kolejce LCW okazało sie lepsze od UF wiec DUNE>UF

__

VIP
Cares

2005-02-08 20:25:02

Dobra to ja zaczne swoją dlugą i nudną wypowiedź...

#1 Thx :P
#2 tete sam dobrze wiesz, że w Polsce jeszcze z esportem nie jest tak jak powinno być Demon-TT to nie Małysz :P
#4 Nor misq nie jest jeszcze aż tak "kozacki jak powinien" :D
#7 wtf?
#11 MrBoXeR, uwazasz, że jeżeli UF przegrało 1 cw z DUNE to już jest gorsze? Można tłumaczyć to na wiele sposobów... Może akurat na tym lcw byli gorsi, mieli pecha badz wychodzili z grupy wiec im to wisialo?


A teraz przejdzmy do mojej części =D czyli odpowiedzi na post twórcy tematu.

Szanse na europejskiej scenie... mhm... a więc tak niedawno zostały rozlosowane grupy Premier League Clan Base, w którym widać 3 polskie klany: Fear Factory`odm , Team Pentagram i United-Forces (kolejność alfabetyczna) tak więc teoretycznie można sądzić, że te 3 klany nie "mają szanse na europejskiej scenie" a tą szanse właśnie dostały i miejmy nadzieje, że zostanie ona (szansa) dobrze wykorzystana (W tym momencie powinienem życzyć wszystkim klaną GL & HF - tak też właśnie robie ;-))

Jak wyżej napisałem 'teoretycznie'... nie, nie zrobiłem tego przypadkowo ponieważ większość osób w jakiś sposób obserwujących scene są w stanie zauważyć, że chociażby klan DUNE reprezentuje sobą coś więcej IMO są lepsi od ODM... Więc dlaczego nie ma ich w Premier League? I znów odpowiedź/zdanie musze zacząć od IMHO nie chce po prostu żeby ktoś uznał to za oficjalna wypowiedź DUNE ani mnie obrażał i bluzgał ;]... Nie ma ich dlatego ponieważ nie 'lansuja' sie tak jak inne klany i spokojnie żyją sobie na POLSKIEJ scenie co jakiś czas lepsi gracze racey jak Snake czy Ryba zagraja w incupie czy innym turze i zajda daleko... może to właśnie dlatego nie ma ich w Clan Base a może po prostu uważaja CB za coś niepotrzebnego dla nich i wolą zająć sie LCW i np treningiem do WCG...

Co do sponsoringu to nie sądze ażeby był jakiś klan, który by go nie chciał/potrzebował... Ale e-sport jest jeszcze za mało popularny w Polsce żeby jakies większe fimry/koncerny zainteresowały się klanami w3, sc czy innego cs'a... Nie mniej jednak posunięcie Pentagramu uważam za dobre mam nadzieje, że w najbliższym czasie inne firmy (gdy zobacza, ze to sie jednak oplaca) zaczna sponsorowac inne klany i zobaczymy naprawde zaciekla rywalizacje...

To na tyle jakby ktos czegos nie zrozumial to smialo :< moglem napisac troche bzdor ale nie chce mi sie tego czytac od pcozatku i poprawiac ;] Podkreslam jeszcze raz, ze wszystko co napisalem to jest TYLKO I WYLACZNIE MOJE ZDANIE



Pozdrawiam, Cezary "Cares" Mordawski - UF member

__

VIP
Cares

2005-02-08 20:25:09

Dobra to ja zaczne swoją dlugą i nudną wypowiedź...

#1 Thx :P
#2 tete sam dobrze wiesz, że w Polsce jeszcze z esportem nie jest tak jak powinno być Demon-TT to nie Małysz :P
#4 Nor misq nie jest jeszcze aż tak "kozacki jak powinien" :D
#7 wtf?
#11 MrBoXeR, uwazasz, że jeżeli UF przegrało 1 cw z DUNE to już jest gorsze? Można tłumaczyć to na wiele sposobów... Może akurat na tym lcw byli gorsi, mieli pecha badz wychodzili z grupy wiec im to wisialo?


A teraz przejdzmy do mojej części =D czyli odpowiedzi na post twórcy tematu.

Szanse na europejskiej scenie... mhm... a więc tak niedawno zostały rozlosowane grupy Premier League Clan Base, w którym widać 3 polskie klany: Fear Factory`odm , Team Pentagram i United-Forces (kolejność alfabetyczna) tak więc teoretycznie można sądzić, że te 3 klany nie "mają szanse na europejskiej scenie" a tą szanse właśnie dostały i miejmy nadzieje, że zostanie ona (szansa) dobrze wykorzystana (W tym momencie powinienem życzyć wszystkim klaną GL & HF - tak też właśnie robie ;-))

Jak wyżej napisałem 'teoretycznie'... nie, nie zrobiłem tego przypadkowo ponieważ większość osób w jakiś sposób obserwujących scene są w stanie zauważyć, że chociażby klan DUNE reprezentuje sobą coś więcej IMO są lepsi od ODM... Więc dlaczego nie ma ich w Premier League? I znów odpowiedź/zdanie musze zacząć od IMHO nie chce po prostu żeby ktoś uznał to za oficjalna wypowiedź DUNE ani mnie obrażał i bluzgał ;]... Nie ma ich dlatego ponieważ nie 'lansuja' sie tak jak inne klany i spokojnie żyją sobie na POLSKIEJ scenie co jakiś czas lepsi gracze racey jak Snake czy Ryba zagraja w incupie czy innym turze i zajda daleko... może to właśnie dlatego nie ma ich w Clan Base a może po prostu uważaja CB za coś niepotrzebnego dla nich i wolą zająć sie LCW i np treningiem do WCG...

Co do sponsoringu to nie sądze ażeby był jakiś klan, który by go nie chciał/potrzebował... Ale e-sport jest jeszcze za mało popularny w Polsce żeby jakies większe fimry/koncerny zainteresowały się klanami w3, sc czy innego cs'a... Nie mniej jednak posunięcie Pentagramu uważam za dobre mam nadzieje, że w najbliższym czasie inne firmy (gdy zobacza, ze to sie jednak oplaca) zaczna sponsorowac inne klany i zobaczymy naprawde zaciekla rywalizacje...

To na tyle jakby ktos czegos nie zrozumial to smialo :< moglem napisac troche bzdor ale nie chce mi sie tego czytac od pcozatku i poprawiac ;] Podkreslam jeszcze raz, ze wszystko co napisalem to jest TYLKO I WYLACZNIE MOJE ZDANIE



Pozdrawiam, Cezary "Cares" Mordawski

__

Użytkownik
MrBoXeR

2005-02-08 23:07:08

A powiedz mi dokladniej jak wyglonda forma sponsoringu w takich klanach jak Uf badz CNN ??:> Na jakiej jest oparta zasadzie

__

Użytkownik
MrBoXeR

2005-02-09 17:27:25

ewentualnie jak nie chcesz mowic o tym na ogonym to wyslij mi wiadomosc

__

VIP
3Months?ping500

2005-02-09 17:45:37

imo WC3 to gra farta. nieprawdaz? ;]

__

VIP
Cares

2005-02-09 22:12:31

Mhm... gra farta? gdyby gra byla gra farta... to oznaczaloby ze taki demon jest na rowni ze mna tyle tylko, ze ma farta;]

oczywiscie jest jeszcze wiele bugow... i blizz 'stara' sie to kolejnymi patchami naprawiac... miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze a ty misq mi nie mow nic o FARCIE bo same heady dostaje w cs'a :D

wracam do testowania qck -,-

__

VIP
Cares

2005-02-09 22:14:20

hmh... co do sponsoringu to ja sie w to nie mieszam... ale to chyba widac Pentagram - nazwa sponsora = tag i za to dostaja pieniadze na wyjazdy (tego ejstem pewien) no i zapewne sprzet (tego mi nikt nie potwierdzal :P)

podsumowujac nei chce mi sie rozwodzic na ten temat poki nie bede sie w takie rzeczy mieszal ;]

__

VIP
3Months?ping500

2005-02-09 22:45:05

ale spojrz na to z innej strony... wiekszosc gry jest zalezna od:
- polozenia na mapie (start, bliskosc do creepow, ewentualnie sklepow/tawern)
- creepowania (creepujesz ktos ci w plecy wjezdza, zgina ci herosy/jednostki (wiem tylko newbies tak maja ale jednak czasem zdarzyc sie moze))

oczywiscie skill tez jest jednak, zobacz ile czynnikow obniza twoja szanse na wygrana mimo twoich wysokich umiejetnosci.

potem sie rozpisze czekam na twoja riposte :-)

__

Użytkownik
MrBoXeR

2005-02-09 22:47:32

Aha thx Cares za info + dla Ciebie.

__

Zaufany użytkownik
Seti!!!

2005-02-09 23:10:15

trzyem masz czesciowo rację - bardzo dużo zalezy od mapy. CHociaz oczywiscie nie wszystko! Wiadomo dobry gracz poradzi sobie w kazdych warunkach(taki grubby np).

Sam GOSU grubby mowil ze pewne rasy maja przewage na okreslonych mapach wiec na pewno cos w tym jest!!

__

VIP
3Months?ping500

2005-02-09 23:14:36

zobacz

GnollWood - NE vs. ORK

NE startuje blisko tawerny = ma juz przeage gdyz glownie robi sie BM oraz PB
NE startuje daleko od tawerny = gorzej.

__

VIP
Cares

2005-02-10 00:57:13

Eh... nei mam ocohty sie rozpisywac czy ripostowac Twoich postow no ale skoro prosisz to jako kolega z ESL poemcze Cie moimi wrednymi wypowiedziami:

Ja wychodze z założenia, że te 'czynniki' upiększają gre i nadają jej smaczku czasami jest on pełen słodyczy a raz wręcz przeciwnie - goryczy... Patrzac na inne gry strategiczne trudno znalezc taka w, ktorej nie bylo by takich jak to ujeles czynnikow... Bez tego gra robi sie nudna.

Nawet jeżeli jakaś rasa jest lepsza na danej mapie to 2 gracz grajacy zalozmy orc-iem moze odznaczyc sobie Twisted Meadows (Pzedziwne Mokradla) ale skoro tego nie robi to albo nie chce bo ma ku temu powod (moze ma ochote czasem przegrac :P? albo potrenowac w koncu na prestizowych turach mapy bywaja losowane i trzeba kazda znac)

To samo tyczy się łapania na creepie przecież (moze nie bedzie to najlepszy przyklad.. dla niektorych moze wydac sie zalosny no ale coz) w takim cs'ie 'creepujesz' (czyt. zabijasz) kogos od frontu a nagle ktos wyskakuje Ci z dachu :P tutaj co rpawda jest wiecej taktyki w koncu mozna sie komunikowac i jest to jakos wytlumaczalne... Ale i na to jest odpowiedz w Warcrafcie... Jest cos takiego jak SCOUT :P



Dobra narazie tyle... Nie bijcie za bledy ortograficzne/interpunkcyjne pozno jest a ja mam dyslekcje xD

Pzdr, Cezary "Cares" Mordawski

__

VIP
Cares

2005-02-10 01:00:55

Hihi thx mam juz caly 1% :P

__

Użytkownik
e2

2005-02-10 20:08:06

fajnie - a teraz poproszę info dla noobka co dopiero co związał się z w3 i chce pomocy co i jak i jak najlepiej grać by wygrać... mówię poważnie.. zainteresowała mnie ta gra i chciałbym w nią pograć dłużej niż 3 walki w plecy... ;x oglądałem parę demek i mniej więcej wiem jak zagrać 1v1 i na tym trybie wolałbym się skupić - najlepiej jakaś pomoc kim grać (jak narazie UD u mnie :P) nie chodzi mi o taktyki tylko taka rada dla noobka - nie akceptuję rad "trenuj cały czas" bo to jest g***o a nie rada ;p liczę że ktoś mi pomoże =]
Pozdrawiam sep1/e2

__

VIP
Cares

2005-02-10 20:30:48

TO niby jaka rade mamy Ci dac jak grasz ud nie chcesz rad w stylu 'cwicz' i nie cchesz taktyk bo ogladasz demka? so wtf?

Moze chcesz np taka:
"trenuj micro" - od tego sa umsy
"kup sobie dobry sprzet" - od tego sklepy :P

Zeby wygrac musisz grac dobrze :P... podsumowujac sprecyzuj pytanie bo jest troche 'dziwne'

__

Użytkownik
e2

2005-02-10 21:28:11

chodzi o radę w stylu: wybuduj najpierw to to i to póxniej rozbuduj to i tak dalej.. wiesz... który bohater na start i wogóle (gram na scrackowanym servie chwilowo więc porady via bnet nie wchodzą w grę:P)

__

VIP
Cares

2005-02-10 23:52:14

ale skoro ogladasz repy to widzisz na jaka rase jaki hero co stawiasz pierwsze... zreszta nei gram raczej ud chyba ze wezme sobie random w at/rt ;p

wiec na takie pytanie nie mam jak Ci odpowiedziec wiem tylko ze od razu robsiz 2 akoli ghul do drewna 1 budynek to krypta (2-3 ghule) potem albo altar i zig albo cmentarz i dopiero altar (jak chcesz fast pajaczki zrobic)

to tyle pytaj konkretnie to odpowiem :P

__

Użytkownik
Behemoth

2005-02-17 00:10:02

Cares nie grasz UD wiec nawet sie nie wypowiadaj :P

__

VIP
Cares

2005-02-17 07:18:02

Klima misku, chcesz do buzi? =]

__

Użytkownik
Behemoth

2005-02-17 08:43:03

Cares wybacz ale nie zostane Twoim nowym Qmplem =D

__

VIP
Cares

2005-02-17 13:09:57

;x

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3336 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie