Szukam osób grających w WoW z Krakowa

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
cwir3k`

2009-10-27 20:01:25

Po pierwsze, nie wiedziałem, że mamy kategorię WoW na forum, lol :D

Wracam do meritum, poszukuję osób grających w World of Warcraft. Testuje właśnie myszkę Razer Naga... i nie miałem nigdy styczności z żadnym MMORPG... Jeśli byłby ktoś chętny na udział w testach tej myszki, byłbym wdzięczny za kontakt.

__

VIP
conish

2009-10-27 20:05:56

Pan rednacz brzydzi sie wow, badzmy szczerzy :)

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
cwir3k`

2009-10-27 20:09:21

No ja sie nie wstydze... Nie lubie takich klimatów baśniowych. WC3 i SC też nie lubie, ale przez to, że nie rozumiem o co tam biega za bardzo. Wiem, że coś się buduje, są armie i walczą (nawet oglądałem rozgrywki GOMTV AllStars czy coś takiego) do wyczerpania zasobów albo wykończenia armii... ale kto wygrywa w danej chwili, które rozgrywki są Gosu itd. pojęcia nie mam.

Gram tylko w FPS-y i wyścigówki ;-)

Kumpel który pykał w WoW-a niestety wyeimigrował mi z Krakowa do Niemiec :/

__

VIP
cwir3k`

2009-10-27 20:20:32

zawsze moge skorzystac z http://www.trywarcraft.com/ :D

__

Użytkownik
Forem

2009-10-27 21:25:09

W grę wchodzą tylko ludzie z Krakowa?

__

VIP
cwir3k`

2009-10-27 21:30:27

Nie wysle myszki za 80 euro nieznajomemu, ryzykujac ponadto ze zostanie zniszczona podczas wysylki. Musi to byc ktos z krk, kogo kojarze i pojade do niego, popatrze jak mu sie gra i zacytuje w recenzji :)

Jesli nikogo takiego nie znajde to trudno... zbadam ja tylko na FPS-ach. Wg mnie do WoW-a nadaje sie znakomicie, widzialem na filmiku na youtube co potrafi, ale nie wiem czy to jest przydatne, bo pojecia nie mam o tej grze ;-)

Chyba jednak podaruje sobie to, bo Logitecha G19 tez na MMORPG-ach nie testowałem, w końcu to portal o e-sporcie ;D

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-10-28 09:18:13

Nie obraz sie cwirek ale pierdolisz od rzeczy... nie mow mi ze jestes tak ograniczony zeby nie wiedziec o co chodzi w RTSach. Piszesz tak jak bys miesiac temu sie o nich dowiedzial...

__

VIP
cwir3k`

2009-10-28 10:11:20

Chodzi o to, ze nie uwazam sie za eksperta ds. gier RTS. Jakieś tam pojęcie o nich mam, ale ograniczone. Ograniczony wiec nie jestem, ograniczona jest tylko moja wiedza ds. gier RTS.

Na szczescie znalazla sie chyba dobra dusza, ktora przygarnie na kilka dni myszke i podkladke, a pozniej podzieli sie swoimi opiniami.

__

VIP
cwir3k`

2009-10-28 13:55:47

Niestety, poszukiwania nadal trwają.

__

VIP
conneh

2009-10-28 15:22:19

W WOW nie ma czego testowac. Gra nie wymaga specjalnych myszek, a na pewno nie takich z telefonem w miejscu, gdzie powinien spoczywac kciuk. Gralem w b. wiele roznych MMORPG-ow, zawsze uzywalem myszek symetrycznych, bez dodatkowych przyciskow po bokach - dokladnie tych samych, w ktore b. wygodnie gralo mi sie w FPS-y. W zadnym nie ma precyzjnego celowania i potrzeby wymachiwania mysza na wszystkie strony, co mogloby powodowac jakies problemy, w zadnym nie ma superszybkiego klikania (jakie jest chyba w RTS-ach - tez ich nie znam). Mozesz sie najwyzej spodziewac tego, ze makra nie beda dzialac, albo sa w jakis sposob blokowane przez anti-cheat system. Wiele MMORPG-ow daje graczowi dostep do bardzo wielu roznego rodzaju umiejetnosci/uzywalnych przedmiotow uruchamiancyh za pomoca dziesiatek przyciskow - zakladam, ze stad pomysl jakiegos nie do konca madrego czlowieka, zeby stworzyc mysz ze spora iloscia przyciskow umieszczonych z boku, co teoretycznie ma ulatwic dostep do wszystkich umiejetnosci.

Jesli rozpiszesz sie nt. estetyki opakowania i kolorystyki podswietlenia, zeby specjalnie nie odstawac od poziomu recenzji sprzetu na esports.pl, to wszystko powinno byc wponsio. Akurat w tym konkretnym przypadku zainteresowane osoby nie wymagaja od recenzji myszki nic ponad to. Dodatkowo proponuje rozrysowac troche szlaczkow w paincie (nie ma potrzeby wyjasniania ich obecnosci w recenzji - wystarczy, ze sa), ktore pozwalaja recenzentowi wywrzec na lwiej czesci czytajacych wrazenie, ze wie o czym pisze.

__

VIP
cwir3k`

2009-10-28 15:51:54

Opakowanie juz opisalem ;D Podswietlenie jest wdeche ale nie na tym sie skupiam...

Test akceleracji wstecznej wykonam rzecz jasna, ale nie bede wrzucac slaczkow.. No chyba ze bedzie wystepowac, to musi byc dowod :P

__

Użytkownik
djkrogoth

2016-05-04 13:56:01

Przemieszczających się w Kanadzie? Podejmowania inteligentnych decyzji i wykorzystując United Van Lines kompleksowe usługi mieszkaniowe Przeprowadzki uczynią porusza się dużo łatwiejsze i mniej stresujące - dla Ciebie i Twojej rodziny. W rzeczywistości, możemy dbać o wszystko dla ciebie. Ze starannie pakowania swoją delikatną porcelanę do skrzynie telewizor z płaskim ekranem wysyłać swój pojazd, nie trzeba nawet kiwnąć palcem lub pojedynczy karton podczas ruchu, chyba że chcesz.

Pierwszym krokiem jest, aby skontaktować się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację oszacowanie ze Stanów Moving konsultanta. Twój konsultant spotka się z tobą w domu, aby wyjaśnić wszystkie z oferowanych przez nas usług i zrobić wizualny przegląd elementów, które muszą być przenoszone. Twój konsultant będzie odpowiedzieć na wszelkie pytania można mieć o procesie ruchomej, omówić możliwości zabezpieczenia przesyłki i zapewnić Państwu profesjonalną kosztorysie. Masa i odległość jest wyjazd to dwa czynniki, które określają koszt twój ruch.

Dodatkowe usługi, takie jak skrzynie, serwisowania urządzenia, transportu i przechowywania pojazdów są również dostępne. Z ponad 200 miejscach w całej Kanadzie, aby służyć wam, to jest łatwe do znalezienia Wielka Mover.

Zrozumienie swoich obowiązków, wymagań dokumentacji i czego się spodziewać w Kanadzie / obszarem USA. Cła jest kluczem do udanej akcji, unikając niepotrzebnych opóźnień i / lub posiadające przesyłka odbywają się na granicy. Twój Wielka Przeprowadzka Konsultant dostarczy Ci wszystkich niezbędnych formularzy celnych i poprowadzi cię do ich uzupełnienia. Należy zachować szczególną ostrożność, aby upewnić się, że paszporty, akty urodzenia, dokument tożsamości ze zdjęciem i ubezpieczeń społecznych / numery bezpieczeństwa dla każdego członka rodziny przekraczający granicę są aktualne.

Czy wiesz, że podczas przenoszenia się z Kanady do USA nie jest konieczne, aby być obecny, gdy towar przekroczyć granicę? Musisz jednak wejść na USA i deklarują swoją rezydenturę zanim przesyłka może przejechać do granicy USA. Oba kraje mają szczególne przepisy dotyczące elementów, które mogą lub nie mogą importować i listę elementów, które są zabronione.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z United Moving konsultanta. Dodatkowe informacje można również znaleźć na tych stronach:

W zależności od sytuacji, pojemniki mogą być szybkie, pewne i bezpieczne przenoszenie i rozwiązanie pamięci masowej dla Ciebie

Jeśli wykonujesz ruch 700 mil (1126 kilometrów) lub większej w Kanadzie, będziesz miał wybór wysyłać swoje towary gospodarstwa domowego przez van lub usługi kontenerowego. Przenoszenie kontenerowy oferuje szereg unikalnych korzyści, w tym elastyczne opcje dostawy (albo przyspieszonych lub opóźniona dostawa), które pozwalają wybrać datę dostawy, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wyobraź pojemnik jako indywidualny pole dla swoich artykułów gospodarstwa domowego.

Jeśli zdecydujesz się przenieść w kontenerach, ekskluzywny Zastosowanie Opcja jest dostępna, który gwarantuje, że zawartość zostanie oddzielone od innych przesyłek w swoim własnym, osobistym ® pojemniku. Pojemniki są również doskonałe i niedrogie rozwiązanie krótkoterminowe (do 90 dni) składowanie, jeśli nie jesteś w stanie przenieść się do nowego domu od razu. Ponieważ przesyłka jest przechowywana w pojemniku było początkowo załadowanego, swoje rzeczy nie muszą być rozładowywane na magazyn, a następnie ponownie załadowane na ciężarówki. Oznacza to, że jest mniej manipulacja, która zmniejsza ryzyko przypadkowego uszkodzenia swoich treści. Istnieją cztery rozmiary kontenerów dostępne: 8 ', 9', 12 'i 20'.

Spójrz na naszą pojemnika

__

Użytkownik
salwadorek

2016-12-05 16:46:34

Podpinam się do pytania ale z innych okolic - Poznania?

Zapraszam na moją stronkę szafy na wymiar

__

Użytkownik
Fiilip30k

2016-12-09 10:02:53

No dzięki za namiar przyda mi się.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7684 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie