Sponsoring drużyny E-SPORTOWEJ CS:GO

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
marcin95xd

2015-08-12 03:44:38

Mam na imię Marcin mam skończone 20 lat mój nick w grze to HeadShotMachine Jestem kapitanem drużyny GeT*Hard wraz z chłopakami z mojego zespołu posiadamy rangi 2x LEM 3x supreme . Wraz z przyjaciółmi postanowiliśmy założyć drużynę Counter-Strike Global Offensive około miesiąca temu, ponieważ w tym samym składzie co dziennie graliśmy przez około 1,5-2 lata od 4do 8 godzin dziennie , aż w końcu znudziło nam się granie takie mixowe typu faceit czy matchmaking noi pewnego razu odbywał się turniej Online Fantasy Expo Challenge brało udział w nim 128 drużyn graliśmy jako drużyna dopiero przez tydzień a zajęliśmy miejsce 5-8 jak na granie dużynowe przez tydzień to i tak dobrze teraz gramy już ze sobą około miesiąc widzimy duże postępy w naszej grze cały czas pracujemy nad nowymi zagrywkami z użyciem granatów czy na jakieś zaskakujące ustawienia! W nie dalekiej przyszłości mamy zamiar brać udział w innych turniejach tego typu jak i jeździć na turnieje lanowe. Dlatego szukam sponsora/organizacji który/a by mógł/a pomóc osiągnąć nam lepsze miejsca na podobnych turniejach lub w wyjazdach na LAN-Y.

Oczekujemy jako drużyna:
dofinansowania

Oferujemy:
-Logo na klanowych koszulkach
- Mając koszulki logo organizacji oraz sponsora.
- Mając organizacje/sponsora ( Ustawienie TAG’u w nicku )
- Godne reprezentowanie danej organizacji oraz sponsora.

Jeżeli państwo byli by zainteresowani pomocą dla naszej drużyny lub mieli by coś do dodania a pro po naszych wymagań a tym co oferujemy proszę o kontakt po przez mój steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197986398874

__

Użytkownik
1wjo

2015-09-14 10:17:26

Ekstra sprawa, chciałbym do was dołączyć do tego klanu.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2518 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie