Jak zarobić kase na wymarzony serwer gier i nie tylko!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Gokek

2011-04-17 20:47:07

Przedstawiam łatwy i szybki, a przede wszystkim pewny sposób na zarabianie pieniędzy przez Internet korzystając z „surfbaru”.

Przeczytaj tekst do końca, aby naprawdę się przekonać, że to się opłaca!!!

Co to jest surfbar? Główną jego ideą jest połączenie interesów reklamodawców i reklamobiorców tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Reklamodawcy - by skutecznie docierali do swojego klienta. Reklamobiorcy - by oprócz codziennej pracy z komputerem mieli możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy. Nie polega to na pustym klikaniu w reklamy. Otóż surfbar to mały program (o wymiarach około 500x80 pixeli), po uruchomieniu którego oglądamy banery reklamowe i zarabiamy punkty. Punkty te są przeliczane zazwyczaj pierwszego dnia każdego miesiąca na prawdziwe pieniądze (najczęściej Euro, rzadziej Dolary). Po uzbieraniu minimalnej kwoty mamy możliwość wypłaty pieniążków na nasze konto w banku internetowym (zazwyczaj PayPal’u i AlertPay’u), a następnie na konto w polskim banku.

1. Trzeba się zarejestrować korzystając z linku - http://pl.20dollars2surf.com/?ref=89539 Dlaczego z tego linku? Wyjaśnię niżej.
2. Po zarejestrowaniu się musimy odebrać email i dokonać potwierdzenia rejestracji, a następnie ściągnąć i zainstalować program postępując zgodnie z instrukcjami na stronie.
3. Po zainstalowaniu programu uruchamiamy go i od tej chwili zaczynamy zbierać punkty. ( Oznaczenia na programie:
$ - Panel użytkownika, po jego naciśnięciu automatycznie program loguje nas na stronie surfbaru.
- Naciskamy aby przesunąć baner
x Naciskamy aby wyłączyć baner)

W jaki sposób zdobywać punkty i pieniądze?
Punkty można zdobywać na kilka sposobów:
• Przede wszystkim trzeba mieć włączony baner
• Można też zbierać punkty bonusowe z menu BONUS znajdującej się na stronie:
1. Bonus za kliki - zarabianie bonusowych punktów przez klikanie w banery znajdujące się w tej zakładce. Są stałe banery, w które można klikać codziennie oraz takie, które pojawiają się co jakichś czas (kilkanaście razy dziennie), więc warto sprawdzać (odświeżać) tę zakładkę.
2. Bonus za Surf - Z “Surfer Bonus”, możesz wygrać punkty bonusowe kilka razy dziennie. Klikasz, wygrywasz ! Od 1 do 1000 punktów lub jeden 20$Pass do wygrania za każdy klik ! Wystarczy obserwować swój baner, jeżeli zobaczycie na nim obrazek z dużym, żółtym, migającym napisem „SURFER BONUS” wystarczy kliknąć w baner.
3. Mail Bonus – Punkty otrzymujemy za klikanie w linki reklamowe (Najlepiej klikać je ze strony, ale przychodzą także na Wasz email podany podczas rejestracji konta)
• GRY – w tej zakładce znajdują się gry, w których możesz wygrywać punkty oraz pieniądze:
1. Super Polecający – Aby zagrać w to potrzebujesz 20$Pass (możesz go kupić przez zakładkę 20$Pass znajdującą się u góry, lub wygrać klikając w „SURFER BONUS”) W tej grze można zdobyć bardzo dużo punktów, w krótkim czasie, ponieważ dzielisz punkty za wszystkie aktywne banery użytkowników w danej chwili.
2. BingoSurf – Gra w bingo. Codziennie dostajemy 1 darmowy kredyt na grę. Można wygrać: Darmowy kredyt na grę, 10 centów, 1 dolara, 20$Pass, lub BingoJackPot czyli kilkaset lub kilka tysięcy dolarów.
3. Koło Fortuny – Codziennie dostajemy 2 darmowe kredyty. Zakręć kołem przez naciśnięcie przycisku poniżej. Kiedy koło zatrzyma się na trójkącie, twoje osiągnięcie jest natychmiastowo znane. Lista nagród: 1 kredyt, 10 centów, $ 1, 1 20$Pass lub jackpot.
• Teraz najważniejsze – Punkty od poleconych. Możesz otrzymywać 10% punktów od swoich poleconych. Jest 10 poziomów poleconych i Ty możesz otrzymywać punkty nawet od poleconych z 10 poziomu. Jak to działa? To tak zwana piramida. Otóż Ty zdobywasz poleconych na pierwszym poziomie, każdy z Twoich poleconych też może zdobyć poleconych i tak do 10 poziomu poleconych. Nie ma ograniczeń w ilości zdobywanych poleconych, jedynym ograniczeniem jest 10 poziom.
Pokażę to na przykładzie 10 poleconych na każdym poziomie.
1. Poziom - 10 poleconych
2. Poziom - 10x10 = 100 poleconych
3. Poziom - 100x10 = 1000 poleconych
4. Poziom - 1000x10 = 10000 poleconych
5. Poziom - 10000x10 = 100000 poleconych
6. Poziom - 100000x10 = 1000000 poleconych
7. Poziom - 1000000x10 = 10000000 poleconych
8. Poziom - 10000000x10 = 100000000 poleconych
9. Poziom - 100000000x10 = 1000000000 poleconych
10. Poziom - 1000000000x10 = 10000000000 poleconych

Oczywiście poleceni ze wszystkich poziomów się sumują, lecz to jest tylko przykład jeżeli każdy polecony miałby 10 poleconych. Dlatego warto jest polecać ten serwis używając swojego linku polecającego, który znajduje się w MENU -> Poleceni -> Linki i Banery.

Rejestrując się z mojego linku nic nie tracisz, a ja po zarejestrowaniu pomagam w znajdowaniu nowych poleconych, ponieważ tak samo jak Tobie tak i mi zależy aby moi poleceni znaleźli swoich poleconych, bo na tym działa „piramida”. Rejestrując się jako gracze, możecie razem zrobić piramidę i zarabiać na wydatki związane z gamingiem, nie trzeba mieć skończonych 18 lat.

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=89539

l

__

Użytkownik
kamilis

2014-12-16 00:50:57

Nie chciało mi się wszystkiego czytać, nie wiem czy oferujesz czy szukasz. Wystarczy, że zobaczyłem 20dollars2surf.com z tym to za 20 lat nie zarobisz na serwer

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7175 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie