UnderGround Polska

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
PonurySzatniarz

2010-09-23 12:07:06

Underground Polska
IP: 193.33.177.34:26000
Forum: enemyterritory.com.pl/forum
TS3: 188.165.154.231:3290

O nas:
- jako jedni z nielicznych w Polsce nie tworzymy klanu opartego na tradycyjnych zasadach lecz społeczność - grupę przyjaciół wzajemnie się szanujących
- priorytetem jest dobra atmosfera, która towarzyszy podczas gry na serwerze, dyskusji na forum i teamspeaku. - dbamy o kulturę osobistą i wzajemny szacunek, przyjmujemy każdego z otwartymi ramionami
- staramy się również maksymalnie pokazać naszą wyjątkowość i unikalność poprzez wprowadzanie różnych innowacji takich jak menu, dźwięki czy własną szatę graficzną, co oczywiście wymaga ogromnej ilości czasu i pracy.
- cały czas troszczymy się o jakość rozgrywki na serwerze, oprócz gry i kultury na najwyższym poziomie staramy się zapewnić również wsparcie od strony technicznej, co skupia na naszym serwerze zarówno graczy doświadczonych jak i początkujących.
- jako pierwsi w Polsce eksperymentowaliśmy z modem NoQuarter 1.2.9.
- posiadamy także serwer głosowy TeamSpeak, na którym codziennie można porozmawiać na tematy lekkie i te poważniejsze.
- organizujemy różnego rodzaju turnieje i konkursy, aby urozmaicić rozgrywkę i pozwolić użytkownikom na czynny udział w społeczności.
- niedawno powstała grupa Akademia, która skupia mniej doświadczonych graczy chcących w przyszłości założyć tag UG'.
Aktualnie serwer jak i cała społeczność dynamicznie pnie się w górę. Cały czas idziemy do przodu i chcemy poszerzać horyzonty.

Serdecznie zapraszam wszystkich graczy! :)

__

Użytkownik
kluczmen

2010-09-27 14:22:52

wow, nie grałem w ET już 4 lata i ostatnio zaczęło mi się tęsknić za skakaniem na radarze, sprawdzę Was jak skończę sesje ;O

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

362 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie