PATOLOGIA wśród polskich firm "hostujących" serwery gier.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Dziubasek

2010-03-23 19:07:41

Zobaczyłem super mega extra słitaśną promocję na sloty serwerów 1.6 i myślę CO JEST KUR***** ? Czy w tym kraju już tak będzie zawsze ? gdzie do choroby serwery dla nowych gier ? choćby BFBC2 ? głucho i cicho... dla mnie to porażka i padaka na skalę światową. Tydzień po premierze Bad Company 2 na pierwszym lepszym niemieckim portalu znalazłem możliwość wynajmu :|. A tu ? wielkie śmierdzące gó....no. Tylko cs 1.6 przecież to żal. A potem dziwią się wielcy patrioci, ekonomiści że atakują nas zagraniczne rynki... HELLLO !!!! serwer 20 slotowy dla nowego Bad Company 2 kosztuję niecałe 80 zł za miesiąc u zachodnich sąsiadów, a tu ? nie ma czegoś takiego jak serwer, co więcej nawet jak będzie to koszt pewnie koło 20 zł za slot... przecież to aż przykre.
Pal licho to, już nawet w tego prehistorycznego cs 1.6 za granica sloty są prawie darmo a tu promocja po 2.50...
Weźcie ludzie bojkotujcie te debilne firmy które tylko uwsteczniają rynek multi, bo coś jest nie tak... już od bardzo dawna !

__

Były Redaktor
so0fka

2010-03-28 14:24:36

Śmieszne : D Musze ci przyznać, niezłe. Najbardziej rozbawiło mnie to: “A potem dziwią się wielcy patrioci, ekonomiści że atakują nas zagraniczne rynki... " : DD Brawo za pomysł, mi się podobało, czekam na więcej : )

__

Użytkownik
mandarin

2010-03-28 16:39:53

@up

znowu Ty?! -.-'

__

VIP
j3sh

2010-03-29 01:05:17

Długo się nie nacieszysz jak brixu

__

Użytkownik
gÓpek

2010-03-29 10:31:08

Nie rozumiem tematu. Gra bedzie popularna, beda serwery. Przeciez sam napisales ze mozna wynajac bezproblemowo za granica, wiec po co ten whine?
IMO wiecej zarobia na tych serwerach do cs 1.6 za 25 zl/slot niz za te 4-5 BF:BC2, ktore wykupili by fani ;-P

__

Użytkownik
tobster

2010-03-29 21:56:37

Geniuszu, a zapytałeś w firmach hostingowych czy postawią Ci serwer do tej gry ? Sprawdź może jeszcze warunki licencyjne do hostowania tej gry, może są denne i mało opłacalne tak jak do Ventrilo.

__

Użytkownik
lobo0sw

2010-07-31 14:15:49

@ topic: a nie wpadłeś geniuszu na to, że DICE robi selekcję kto ma hostować serwer Bad Company 2 ?, wybiera sobie hosting na dany region i nie masz nic do powiedzenia, w Polsce trafiło się to GNetowi.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6290 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie