Problem - cb

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
TazZor

2010-07-04 15:54:27

Hmm mam problem . Rozegraliśmy mecz cb i tak po skonczeniu panowie proszą o moje demko ... lecz ... jeden z nich ma na uac2 wszystkie screeny czarne a drugi gral na innym guidzie niz na cb ... na match raport wyslali mi taki link nie wiem o co im chodzilo ?? http://clanbase.ggl.com/guidlog.php?hid=3269916&frame=1&guidid=56

To link meczu : http://clanbase.ggl.com/warinfo.php?wid=10168753

Teraz powiedzcie mi czy jezeli zrobie conflict to kto wygra ??

P.S. jeszcze screen ze zly guid .... http://i47.tinypic.com/2cmsyrk.png

__

Użytkownik
Speranza

2010-07-04 16:20:28

jak nie masz haxa to wrzuć demo i sie nie przejmuj

__

Użytkownik
TazZor

2010-07-04 20:01:11

Nawet jak bym miał haxa to bym wrzucił demo ;) ale , że nie mam to też wrzucę ;D Ale teraz pytanie podstawowe . Czy jeżeli zawodnik z drużyny przeciwnej ma czarnego screenshota to od razu drużyna ta przegrywa czy musi mieć wszystkie czarne czy jakaś ilość itd ?

__

Użytkownik
fejkzor

2010-07-04 20:42:57

6 screenow z kazdej mapy o ile dobrze kojarze :D

__

Użytkownik
esportfun

2010-07-04 20:51:22

jest taka fajna zasada, o której mało kto wie. Jeżeli przeciwnik prosi Cię o demo to zanim ty wyślesz on musi upnąć swoje, obojętnie którego gracza.

__

Użytkownik
TazZor

2010-07-05 06:49:28

heh craven thx za info ^^ nie wiedzialem ;D

__

Użytkownik
rastiR

2010-07-05 11:09:04

Ja ci powiem tak, to cb jest tak ostro jebniete, że admini sami nie znają chyba zasad, bo to jak przeciwnik chce demo musi swoje wrzucić to nie zwracają uwagi admini. My raz typkom zrobiliśmy konfa bo od nikt ktoś coś miał źle a oni chcieli demko od naszego typa a on nie mial 9 rund i dostaliśmy -120

__

Użytkownik
TazZor

2010-07-05 11:30:31

No np moj conflict ze niby mam haxy trwa juz hmm 2 tygodnie nawet przeszlo .. i nikt nie raczy nawet napisac czy wogole ktos go rozpatruje ... no bez jaj zeby demko sprawdzac 2 tygodnie ... lekka przesada ....

__

Użytkownik
Shakal

2010-07-05 11:36:42

ty myslisz ze te dema ktos oglada :DDD hih uwiez mi ze nie chyba ze jakis mecz z gornej polki ale nie przy 1000pts.

__

Użytkownik
TazZor

2010-07-05 12:29:50

No walsnie to jest zryte ze teraz chce usunac to konto co mam conflict to nie moge bo conflict ;/ jeszcze jedno pytanie ...
Mam serwer (pukawka rulez ! :S ) i jest on zarejestrowany jako streaming na GV .... i gralem przed wchila z koumplem 1v1 cb i on siwerdzil ze trzeba jakies 2 rodzaje gv zarejestrowac ?? o co chodzi ? Ja dodalem moj serwer tutaj http://game-violations.ggl.com/ i pisze przy sprawdzaniu ze streaming .... wiec jeszcze cos zeby grac cb ?

__

Użytkownik
qink

2010-07-05 13:21:05

nie

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
Speranza

2010-07-06 16:09:46

jeba* ggc, only GV

__

Użytkownik
simley

2010-07-06 16:53:22

4 razy miałem confa o to że jednego czy dwóch z moich graczy nie było na uacu. Wszystkie confy wygrałem i to nie wiem jakim cudem. Pare dni temu dostałem confa o bounca. Kumpel wyskoczył i zabił zioma w locie. Wygralismy z jakimis botam do 9. Pod confem napisałem im ze w takim wypadku jest jedna runda dla nich (tak mi wszyscy mówili). Wczoraj patrze cofa przegrałem dostałem -120. CB było i zostanie dziwne, jest zmienne jak kobieta a admini to buraki którzy nawet nie czytają tego syfu, tylko tak jak mu sie kliknie tak jest oto jest zasada CB :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2782 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie