lista userów codehook :D

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
smacky doo

2010-05-30 19:29:45

i tak mu nic nie zrobicie pozdrawiam Polską scenę ! ! !
Jednak dMX nie pograsz juz sobie w coda bo nie masz cb, esl na preinvita sie nie dostaniecie, a jak jestescie to pewnie was wyrzuca :-)

chlopaki jak cos dMX mial mnie bic.

__

hitonn

2010-05-30 19:58:55

NAPINA PONAD WSZYTSKO IIIIIIIIIIJJJJJJJAAAAAAAA

__

Użytkownik
GLoo

2010-05-30 21:12:22

MATI JESTEŚMY Z TOBĄ !!!

NIE DAJ SIĘ ! :D

__

Użytkownik
qjuer

2010-05-30 21:51:56

Mialem sie nie wypowiadac w tym bezsensownym temacie, ale wiele wypowiedzi sklonilo mnie zeby cos tutaj napisac:

PO 1. NEOxXXx Masz okolo 20 lat(nie wiem ile w dupie to mam), ale admin cb powinien byc bezstronny i nie powinien brac czynnego udzialu w zyciu sceny, a ty JESTES AKTYWNYM GRACZEM( O ILE TAK CIEBIE MOZNA NAZWAC ).Grasz CB nie oszukujmy sie jestes slaby jak jasny chuj a na dodatek masz rage-a i zaczynasz whinowac po 5 przegranych rundach.Zachowujesz sie jak maly dzieciak, i ty masz oceniac czy ktos jest czysty czy nie?Jesli cb ma takich adminow to juz calkiem oznacza ze ta liga upadla, choc od wielu lat jest na dnie.Nawet team-dignitas wycofalo wszystkie dywizje z cb, bo uznali ze jest to czysty idiotyzm.(POSZLO WTEDY O DECYZJE ADMINOW).Radze Ci zajac sie zyciem, znajdz dziewczyne cokolwiek.

Po 2.Smacky myslalem ze jestes spoko koles, ale po twoich wypowiedziach moge smialo stwierdzic ze cos Ci odbija ostatnio

Po 3.Ci inni znani gracze typu “foczker?", po chuj sie odzywasz jak nigdy nie opusciles codcenter.pl ?Nigdy nie byles na lanie nie widziales jak tam dmx gral etc.

Po 4.WRACAM DO Ciebie neo : swoje oskarzenia uzasadniasz tym ze DMX na haxie w domu nauczyl sie jak ludzie biegaja i potem na lanie mu latwiej, ale powiedz mi CZY WSZYSTKIE TEAMY GRAJA KURWA TAKA SAMA TAKTYKA CALY CZAS?Czy od 2lat taki PGS, gra ciagle to samo i dalej jest topowym polskim teamem?Biegaja co runde w to samo miejsca?A moze dmx sobie zrobil ze na 1.25 strzela w ta sciane na 1.20 w druga?Potem na 1.15 rzuca nada planta etc?Albo myslisz ze dmx ma mozg jak einstein i pamieta na lanie jak wszyscy biegaja? Np o zostalem 1v1 z takim deviancem i on na crashu w 0.45 zawsze jest w srodkowym to sobie strzele? Zalowe to jest

Odrazu mowie ze jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedz w tym temacie i stwierdzam ze czesc ludzi tutaj ma syndrom malego dzieciaka i sa debilami narazie ;-)

__

Użytkownik
smacky doo

2010-05-30 21:53:44

ale co mi odbija czy ja cos mowie o ex HP nie qjuer ;d nic do ciebie przeciez nie mam :)
tylko fakt faktem dMX byl haxem i jest znajdzcie innego gracza i elo :)

__

VIP
conish

2010-05-30 23:38:13

kolo wzajemnej adoracji szesnatolatkow. a pisiorki sobie pokazujecie na tych lanach?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
NEo1986

2010-05-31 00:05:03

qjuer żałosny jesteś.

po pierwsze mam 24 lata i jestem bezstronny, to że pozbywam się haxów, (których, bany zostały udowodnione na 100%) czynni mnie mniej obiektywnym ? Czy twoim zdaniem, admin nie ma prawa uczestniczyć w ligach którymi dowodzi ? Admin powinien mieć pojęcie o tym co robi, każdą swoja decyzję powinien mieć uzasadnioną. I właśnie ja taki jestem, nie zdarzyło mi się kiedykolwiek zbanować kogoś bez 100% dowodów.


co do dmx’a gdybyś cały temat przeczytał od początku do końca. Zauważył byś, że dmx’owi w pewnym momencie zabrakło argumentów i przyznał się do używania sterowników Nvidi do widzenia przez smoki. I po co ?
Po to aby być lepszym od innych w grze komputerowej, OMG super pan DMX ujebał wszystkich bo, widzi przez smoka, jest klientem CODEHOOKA, i ma bana za VIOLATION #50104. A ty nadal jesteś na tyle pierdolnięty, żeby stawać w obronie gościa który ma udowodnione haxowanie na 100%. GL HF

__

Użytkownik
WOJCIECH

2010-05-31 07:31:21

kto to qjuer?

__

Użytkownik
rastiR

2010-05-31 07:41:03

ten screen z widzeniem przez smoka chyba nie był jego, bynajmniej podobny strasznie musiał być na tek-9 pozatym pb robi screeny to widać to więc o co płakać :)

__

Użytkownik
magikov

2010-05-31 08:28:30

z tego co MI wiadomo, to dMX używa Windows XP SP3 o/O

a ten screen jest skopiowany z tematu o AIMBOT #xxxx z tek-9.org

__

Użytkownik
r1ku

2010-05-31 08:39:00

ale neo wie lepiej, wez przestan ciagle mówić ' ty jestes zalosny ' ' ty jestes smieciem ' bo tak naprawade śmieciem to ty jestes kim kurwa jestes na tej scenie ? pierdolonym adminkiem z popierdolonymi ambicjami typie, nie mówie ze ja jestem jakiś pro elo w chuj ale typie ile można, piszesz o szuterze o ounedsonie, o smackim ze bys im bana wjebal bo są gównem o rafitim no to typie masz pecha, bo zerem totalnym jesteś ty, jak już mówiłem z chorymi ambicjami lepszy zawodnik odrazu ma czita i nie mów ze tak nie jest idz kurwa lepiej zajmij sie ta twoja dziewczyna czy tam narzeczona jak masz bo narazie to juz doprowadzasz wszystkich do szału pro elo gwiazdeczko jaki ty jestes dobry w ta gre typ kurwa 1300 pkt w cb Shutter my wyjebie banie on ma czita bo rok temu byl lowem ja pierdole jacy chorzy ludzie tu zyja, i nie bronie teraz dmxa wiec kurwa tu nie argumentuj, powinno sie ze mna zgodzic przynajmiej 3/4 sceny zawsze szukasz haxa bo typy cie wyjebali 2 rundami pozdro plebie

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-31 10:10:37

R1ku to teraz napisz gdzie powiedziałem o shtr/rafitim/ounedsonie/smackiem że są gównem. Wyraziłem tylko swoją opinię na ich temat, co wolno każdemu. Nigdzie też nie napisałem, że chętnie bym ich zbanował. Nie dodawaj do moich tekstów, czegoś czego tam nie ma.

Rastir nie mówię, że to jego screen. Ale po co go wrzucił ? . Żeby nam pokazać, że wcale haxa nie trzeba mieć żeby zabijać non stop w smoku. Ale jak można być, aż tak ograniczonym jak dmx, któremu haxowanie zostało udowodnione na 3 sposoby, a on nadal twierdzi że to nie on.

__

Użytkownik
magikov

2010-05-31 10:39:53

Odpuść już sobie Panie Bieniek.


Ludzie, ogarnijcie się..


Temat do zamknięcia.

__

Użytkownik
dezCartezz

2010-05-31 11:45:34

ahaha cioty pierdolone

__

Użytkownik
Shakal

2010-05-31 12:38:13

z tym widzeniem w dymie to prosta sprawa tylko ze zżera dużo fps.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-05-31 12:49:45

tak someone prosta. Ale czy potrzebna ?

__

Użytkownik
Michu7

2010-05-31 13:43:19

Nie potrzebna.
Temat do zamknięcia =).

__

Użytkownik
rastiR

2010-05-31 14:13:31

fajnie sie na pcw bawi w strzelanie przez smoka albo na codcenter : D

__

Użytkownik
TazZor

2010-06-03 19:00:25

Mnie zaskoczyło tylko to , że goście z 1stcav też byli na tej liście 0.o

__

Użytkownik
Sh00ter

2010-06-05 14:12:48

TazZor ale kurwa sprawe B33MN-a wyjaśniona, co do Leviaego to on bana dostał 2,5 roku temu zanim był w 1stCav więc w czym problem ? Było o tym swego czasu na codcenter.pl pisane i tyle.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 08:07:55

Użytkownik
r1ku


2010-05-30 17:50:25

a ja wciaż czekam...


I co, doczekałeś się ? XD

__

Użytkownik
grabZZ

2010-06-08 18:21:54

NAJS??

__

Użytkownik
TazZor

2010-06-08 20:53:59

Nie no spoko lista codehook , niby nice job , ale każdy może ją edytować i “sfejkować" :)

A jeszcze zbaczając z tematu to codehook to gówno do zabawy na pubie ;p uac2 on i ban na gv :D no chyba ze ktoś ma haxa z *** nie będę pisał nazwy bo jeszcze mnie oskarża o rozprzestrzenianie he he ;p a ten hax właśnie jako jedyny omija uac2 bo nawet nc nie omija :)

__

Użytkownik
TOMe

2010-06-08 21:21:01

ta sfejkowac IP GUIDY emaila i inne bzdety? chcialo by ci sie?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8722 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie