Problemy z internetem

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
eXblanco =]

2010-04-25 18:06:33

Elo. Problem jest tego typu, że mam router już od dawna (D-link jakis) i raczej nie było z nim problemów. Podłączone są do niego 2 komputery. Od pewnego czasu co chwile wyskakuje mi powiadomienie, że kabel sieciowy jest odłączony. Na drugim kompie jest wszystko ok. Wymieniłem kabel, nic nie dało. Co ciekawe jak odłączę kabel od tamtego kompa w którym wszystko gra, mój również się wyłącza i dopiero zaczyna działać jak tamten też jest podpięty ale i tak co chwile mruga mi to zasrane “kabel sieciowy odłączony”. Wiecie jakiego typu może to być problem? Jak to usunąć?

__
Hala Madrid !

Użytkownik
szczepany

2010-04-25 18:17:12

Bardzo możliwe że masz uszkodzony port eth. w routerze, zamień wejscia w routerze, i prawdopodobnie masz wiecej niż 2 wejscia w nim.

__

Użytkownik
miodek1337

2010-04-26 09:35:07

jak kolega napisal, na 99% to uszkodzenie routera, moze spadl, moze sam padl;]

chyba, ze Twoja karta cieciowa jakas niemrawa

__

Użytkownik
san

2010-04-26 14:38:48

moj problem - neostrada 1mb, rowniez router pentagramu(albo Cerberusa nie wiem nie znam sie 2 glowne napisy na routerze) to czesto zdarza mi sie ze w godzinach wieczornych(22:00 - 01:00) net poprostu pada, wraca nad ranem kolo 6-7, any idea?

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Użytkownik
ramm_pl

2010-04-27 00:55:45

san: w Twoim wypadku popytał bym providera ;) bo nie podejrzewam że sam ustawiłeś jakieś bramki dostępu na routerze ;)

edit: nie doczytałem że to hujostrada. Regularny brak dostępu do sieci jest dla mnie objawem ze to jakas aplikacja Ci odcina dostęp... bo mechaniczne uszkodzenie odpada :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8061 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie