LAN CoD4 czerwiec/lipiec - czy będą chętni?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
loozesl

2010-04-04 12:14:56

haha Grav :D!

__

Użytkownik
zoniC

2010-04-04 14:40:07

Słyszałem, że chcą jechać na lana, więc niech wpadną ;)

__

Użytkownik
Speranza

2010-04-04 17:17:56

Chłopak się przyznał, teraz pewnie gra czysto i czemu ma nie dostać szansy grać dalej

__

Użytkownik
Shakal

2010-04-04 17:48:32

powiem ci direx ze nie wieże ze osoba która grała perfidnie na haxie nagle przestała tego używać uwierz mi bardzo w to watpie.

__

VIP
pablopl16

2010-04-04 19:23:13

już kiedyś to mówiłem, pochodzę z sceny gdzie złapani cziterzy nie mieli prawa bytu, jak kogoś złapano na haxach czy to pub czy pcw, nie daj boże liga, żegnaliśmy się z kolega, mieliśmy odpowiednik czarnej listy csa.
gdy delikwent próbował wrócić na scenę musiał bardzo ale to bardzo się starać, aby scena znów pozwoliła mu na grę

efekt był taki że jak ktoś wpadł na dopalaczach więcej tego nie zrobił i grał czysto dlatego dziwie się wam że z takim entuzjazmem prowadzicie z nim ''dialog''

,a to lista o której mowa
http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=1682

__

Użytkownik
d3v14nc3

2010-04-04 20:17:22

k1ki nie zrozum mnie źle. Możesz mówić, że mam w tym swój interes (częściowo się zgadzam) jednak nie tylko o to chodzi. Zakładając, że wpisowe wyniesie 200 zł, przyjedzie 16 teamów i nie będzie nagród od sponsorów, łącza pula wyniesie około 2000 zł do podziału dla 3 pierwszych zespołów. (3200zł - ~1200 na organizacje) co da max 1200 dla zwycięskiej drużyny. Jeżeli LAN potrwa 2 dni i gracze są z poza pomorza przy odrobinie szczęścia wyjdą ledwo co na swoje. Pewnie, że nie jedzie się tylko po nagrody i pieniądze ale co to za fun jeśli z góry wiesz, że będziesz w plecy? Mniejsze wpisowe nie oznacza mniejszej ilości chętnych... A patrząc przez pryzmat innych turniejów w Polsce jak i za granica jest odwrotnie...

Pozdro i czekam na rozwój sytuacji :) GL

__

Użytkownik
Eth3r

2010-04-04 20:25:45

@deviance

Miej na uwadze że nie każdy ma taki wyjazd sponsorowany przez gaming i nie każdy gra w topowym klanie żeby mieć szanse na to TOP3, więc jeżeli wpisowe jest 500zł + koszty własne noclegi, jedzenie itd. to nikt poza topem sceny na to nie pojedzie bo będzie stratny i to sporo, a takie 200zł wpisowego to nie powinno stanowić problemu dla nikogo i Ci 'słabsi' też będą mieli okazję pojechać :)

__

Użytkownik
Kombatant

2010-04-04 21:29:15

jednak istnieja “POLSCY-PRO” ktozy wychodza po lanie 200zl do przodu.. buhaha coraz lepiej :)

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
d3v14nc3

2010-04-04 22:08:46

Ether, chyba każdy jadąc na LAN-a nie jedzie tylko i wyłącznie na wycieczkę ale celuje minimum w to TOP3 a podsumowując wszelkie koszta różnica we wpisowym 250 a 500 to 50zł na osobę a nagrody, motywacja i nastawienie jest zupełnie inne :) . Wszystko co napisałem jest moja opinią i wcale nie muszę mieć racji.

Pozdro.

__

Użytkownik
dooray

2010-04-04 22:46:32

Proponuję zrobić 1 LAN taki jak proponuje dewjans. Czyli 500 zł wpisowego. Pamiętaj dEvianCe, że niektórzy chcą się pokazać na takiej imprezie, dla zabawy, a nie żeby wygrać. Nie wszyscy grają profesjonalnie, dla kasy. Gry są tworzone głównie po to, by czerpać z nich przyjemność, a satysfakcja z wygranej może być tylko dodatkiem. Moja propozycja: LAN na początku czerwca - wpisowe 500 zł. Drugi LAN (początek/środek lipca) z wpisowym 250 zł. I w zależności od tego, który event wypadnie lepiej, zrobić 3 LAN z wpisowym 250/500 zł.

Zdecydowanie popieram projekt KHAOTIC i mam nadzieję, że to pozwoli “wybić się" graczom, którzy nie grają w najlepszych gamingach (PGS,tMoe,CEFO,US,1stCav itp), takim jak PGC,CPL,fALLEN,FOW itp. Mam nadzieję, że spotkamy się w Redzie! W miłej atmosferze, bez napinki. Bo nie o to chodzi w graniu. Spójrz na to też z tej perspektywy dEvianCe :) Pozdrawiam !

EDIT:
Każdy celuje w TOP3? Chcesz mi powiedzieć, że GFO jadąc na CIC7 celowało w TOP3? (bez urazy GFO <3 ) si3l sam mi mówił, że jadą do Holandii na wycieczkę. Niektórzy chcą się pokazać, lub po prostu dobrze się bawić. s13mk4

__

Użytkownik
blablouek

2010-04-04 23:04:26

siemka, ja juz mam pełen grafik turniejów i juz nie dlugo dostaniecie info - zdradze tyle - pierwszy lan bedzie w czerwcu i na poczatku nie bedzie wpisowych rzędu 500zl - ale bez nerwów taki też się znajdzie :) zrobimy tak że dla kazdego będzie coś:) pozdrawiam k1ki

__

Użytkownik
zzZZzz

2010-04-04 23:23:01

ehh jestem ciekaw ile polskich ekip pojawi sie na lanie velveta bo tam wpisowe bedzie z tysiaka na pewno :D

__

Użytkownik
Grav

2010-04-04 23:25:33

Lepiej zeby z poczatku zaczeli pomalu i przekonali wszystkich, ze jest to dobry pomysl, aby dalej sie tym zajmowac. Nie wierze, ze nie znajdzie sie 16 druzyn, ktore z checia by pojechaly. Koszt noclegow nie powinna byc wysoka (chyba, ze ktos chce mieszkac w 5 gwiazdkowym hotelu).

A teraz odbiegajac od tematu, tak chetnie bym sie pokazal na tym lanie i pokazal co umiem (zaraz sie zacznie flejm z odpowiedziami “pewnie niewiele”;). Niektorzy z graczy, ktorzy ostro flejmowali na mnie w ostatnich tygodniach zaczeli sie do mnie przekonywac, ze gram czysto (i tak uznacie tutaj, ze to nieprawda). Ostatnio zaczalem “tepic haxy” (czyt. megative), ale jakos i tak sie tym bardzo nie przejol (w koncu ktos musi pokazac to na forum). Jak narazie szukam eu teamow, by pojechac na jakis lan w lipcu, gdyz nikt i tak do teamu z Polski mnie nie przyjmie.

Pozdrawiam i prosze nie zasmiecajcie tego forum postami o mnie, gdyz chlopaki chca sie czegos dowiedziec na temat lana.

__

Użytkownik
dooray

2010-04-04 23:45:15

Moim zdaniem, powinieneś dostać szansę, jak każdy. Pojedź i pokaż co potrafisz. Oby tylko 'presja' Ci nie przeszkodziła, bo żywy z LANa nie wyjdziesz =D zonic nam już grzej miejsce na tego eventa! Chętnie Ci uścisnę dłoń ;q Po raz nie wiem który - GL ! ; D

__

Użytkownik
iKU

2010-04-05 00:10:49

~700 km. Raczej nie da rady

__

Użytkownik
chicken

2010-04-05 01:05:23

ARKA GDYNIA!

__

Użytkownik
dooray

2010-04-05 09:45:50

lol @ CHIiCKEN :D
Jak w lipcu będzie LAN to pojadę, bo akurat będę na wakacjach na Kaszubach to blisko będzie :D Muszę się tylko rzucić na frajerów od gamingu żeby mi koszulkę jakąś sexi załatwili :D

__

Użytkownik
Qlfi

2010-04-05 10:30:43

japa CHiCKEN tam bedzie sama Lechia ! Ave LECHIA ;)

btw. ograniczenie wiekowe bedzie ? jesli tak to bardzo dobrze ;)

__

Użytkownik
zoniC

2010-04-05 12:31:55

Nie chce mi się do każdego z osobna odpowiadać, dlatego kierują posta @all:
Deviance zna sytuację, bo ze mną rozmawiał. Pierwszy lan na pewno będzie z wpisowymi wachającymi się w granicy 200-300zł. Chcemy pokazać ludziom i scenie, że jesteśmy w stanie zorganizować lana, gdzie wszyscy się będą dobrze bawić, i będzie wszystko przebiegać bezproblemowo. Pozwoli nam to na lepsze stosunki ze sponsorami, na łatwiejszy dostęp do nich czy nawet na ich zaufanie dla nas. Wtedy też będziemy stopniowo polepszać swoje imprezy poprawiając błędy i wysłuchując ludzi uczestniczących, którzy może nam coś podpowiedzą. Rozoczynać od razu z grubej rury to zbyt duże ryzyko, że lan może nie dojść do skutku (pomimo, że damy wpisowe 500zł, to sporo lepszych ekip polskich i tak nie przyjedzie znając życie). Dając natomiast wpisowe 200-300zł mamy pewność, że trafimy do mniej zamożniejszych graczy, którzy mogą sobie na taką imprezę już pozwolić. Nie zależy nam teraz na obceności top teamów, choć było by bardzo miło, ale wolimy wspinać się do góry od początku.

@co do kolejnych lanów:
Z tego co pewnie czytaliście i na eSports, i na Cybersport czy nawet na naszej stronie, to jesteśmy projektem zajmującym się organizacją LANÓW w rózne gry, dlatego jest to pewne, że nie poprzestaniemy na jednym lanie i się zwiniemy. W CoDa (i 4 i 2), zależnie od zapotrzebowania, chcemy zorganizować do kilku lanów do końca tego roku, do tego dojdzie CSS, 1.6, czy może inne gry jeżeli dojdą do nas słuchy, że brakuje w nich lanów. Nie gwarantuję, że na kolejnym będą wpisowe 500zł, ale jeżeli będą szanse, że taki turniej będzie mieć poparcie, to zrobimy i taki też.

@Qlfi
Co do ograniczenia wiekowego, to nie dysktuowaliśmy z k1kim na ten temat, ale poruszymy tą kwestię nawet zaraz :)

__

Użytkownik
Qlfi

2010-04-05 13:44:05

jak cos bedzie wiadomo to wystarczy, ze mi napiszesz na xf ;) wydaje mi sie, ze nie powinien byc troll lan ;p

__

Użytkownik
Shakal

2010-04-05 17:41:13

deviance ja wiem ze dla ciebie to wpisowe moze wynosic z 2tys ale nie kazdy ma tyle szczescia ze gaming mu oplaci all wiec nie przesadzajmy z tym wpisowym tym bardziej ze to 1 lan bedzie tego organizatora.

__

Użytkownik
dooray

2010-04-05 17:52:40

Piszę, bo zonic chyba zapomniał - ograniczenia wiekowe: uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę od rodziców. 18+ wchodzą normalnie ;q

__

Użytkownik
blablouek

2010-04-05 17:59:11

witam, w przeciągu 2tygodni dostaniecie dokładne informacje dotyczące lana bądź lanów:) bo nie będzie tylko jednego !!!

__

Użytkownik
dmjeh

2010-04-06 12:51:06

Hard Play też się pojawi, o ile LAN się odbędzie ;)

__

Użytkownik
dev5

2010-04-10 09:10:50

dmx , riku mowil ze jedziecie do pragi na poczatku czerwca i nie wiadomo czy tam bedziecie :D

__

Użytkownik
Ozone

2010-04-10 13:04:53

a Ty reva tez jedziesz? :D hah

__

Użytkownik
dev5

2010-04-15 15:38:27

jezeli o mnie mowa jako “reva” chociaz nie wiem o kogo chodzi ale ok. to jade :) jak chcesz mnie podziwiac to przyjedz

__

hitonn

2010-04-15 15:40:32

opierdolisz mi palencje zonik na tym lanie, zapamietaj
: DDD

__

Użytkownik
zoniC

2010-04-15 22:05:27

Chyba Ty mi kebaba postawisz cioto :D

__

hitonn

2010-04-16 13:48:56

lvl up M4DJ3RF4KJ3R

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4804 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie