Jaka Myszka . POMOCY!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
adibuch

2010-04-04 12:51:13

Czytałem wiele wypowiedzi na tym forum pod względem myszek :) kupiłem ostatnio za 70 zl. jakieś badziewie chińskie. Nie chce aby znów wydawać pieniądze na marne.

Mam swoje typy:
-myszka nie może być droższa niż 130 - 150 zł.

Myślałem o SteelSeries Kinzu. Ktoś może ją ma lub wiecie czy jest warta kupna :) Proszę o pomoc.

__

Użytkownik
qink

2010-04-04 13:22:37

razer death adder

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
FLE5H

2010-04-04 15:18:35

Najlepiej poproś ludzi, którzy się wypowiadają by dawali jakieś uzasadnienie.
Większość podaje jakąś myszkę, bo on akurat ją ma, a na innej w życiu nie grał dłuższy czas :)

__

Użytkownik
feelalive

2010-04-05 12:10:56

w tej kategorii cenowej nie ma co udowadniac bo jest tylko deathadder i mx518 (i mniej znane steel series ikari optical tez podobno dobre) jak dla mnie najlepszym wyjsciem bylby logitech ktorego jedyny minus to chyba jedynie dosc sztywny kabel ale deathadder tez jest bardzo dobry (po przyzwyczajeniu dloni) obydwie myszki mialem takze wiem co pisze :)

P.S. po przesiadce z jakiegos tam gowna na ktoras z nich i tak czy siak bedziesz zachwycony (ponizej stowy sa jeszcze a4techy rozne z serii X ale o nich sie nie wypowiadam bo stycznosci z nimi nie mialem)

__

Użytkownik
qink

2010-04-05 12:32:20

sporo graczy też używa ie 3.0 microsoftu :)

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
eXblanco =]

2010-04-05 12:58:31

deathadder

__
Hala Madrid !

VIP
Mateck

2010-04-05 23:30:01

ja mam deathaddera i nie jestem zachwycony. nie podoba mi sie to, ze boki myszki nie sa wykonane z tej antyposlizgowej gumy. pod dluzszym uzywaniu reka zaczyna mi sie na niej pocic i slizgac na tych bokach. do tego srednio sie ja trzyma - nie pasuja mi boczne przyciski i jej ksztal. za mala jak dla mnie. bralbym na twoim miejscu logitecha, ale to zalezy od upodoban. musialbys wziac do lapy te myszki i wybrac te ktora lepiej ci sie trzyma - to jest najwazniejsze.

__

Użytkownik
Speranza

2010-04-06 11:33:39

Po bokach jest raczej czysty plastik bez żadnej gumy i to dlatego się ślizga, mnie to też wkurzało.
roccat <3

__

Użytkownik
zoniC

2010-04-06 12:12:42

MX518/DA.

DA:
- miałem przez 3 lata
- w ciągu tego okresu 3 razy poszedł na gwarancję (raz boczyny przycisk poszedł, raz laser, raz LPM i PPM)
- jeżeli leży Ci w dłoni MX albo G5 to DA też bedzie leżeć
- bardzo fajna powierzchnia na topie myszki antypoślizgowa (trzyma rękę mocno)
- dobre kółko, czuć je
- jeżeli używasz oprogramowania Razera, to pod mychą przycisk do zmiany profilu
- precyzyjna
- jedna z lepiej prowadzących się i stabilnych myszek na rynku imo
- pomimo serwisów, polecam mocno

MX518:
- wielkościowo podobna do DA
- brak powierzchni antypoślizgowej
- boczne przyciski dobrze wykonane, wyczuwalne kliknięcie
- łatwo chodzące kółko (zaleta/wada?)
- źle umieszczone przyciski do zmiany DPI (po obu stronach kółka, nieporęczne dość mocno)
- gra się na niej dobrze, lecz brakuje mi w niej czegoś, co było w DA, którego mi się prowadziło rewelacyjnie

MXa używam często u kumpla, dlatego nie wymienię wszystkich zalet/wad. Tyle ode mnie.

__

Użytkownik
miodek1337

2010-04-06 12:24:30

na allegro za 50zl masz IE 1.1 (z laserem IDENTYCZNYM jak w nowym IE3) + podkladka, ktora ma powierzchnie nawet lepsza niz QCK. Nie musisz placic kroci, a sprzet na pewno w niczym nie jest gorszy od tych pseudo-pro gdzie placisz 50% ceny za naklejke PRO-GAMING.

__

Użytkownik
yahoo1333

2010-04-08 10:50:08

Moje propozycje to SideWinder Mouse albo SideWinder X5

http://www.ceneo.pl/;004+ssidewinder~~Mmouse

Znajdziesz je za ok. 150 PLN. Są wytrzymałe i stosunkowo duże. Dla mnie to zaleta, ręka nie męczy się nawet po kilku godzinach. Jeśli ma się duże łapska mycha musi być słusznych rozmiarów :-)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5814 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie