CoD Tournament by gamesboard.pl

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
bLinku

2010-02-23 14:42:46

Zapraszam do udziału w turnieju Call of Duty 4, zapisy trwają tylko do środy!
Jest o co walczyć! Wszelkie informacje pod adresem:

http://gamesboard.pl/portal.htm?news&id=35

__

Użytkownik
smirnoff``

2010-02-23 16:33:14

Drużyna otrzyma prywatny serwer gry na okres jednego miesiąca,

Drużyna otrzyma prywatny serwer ts3 + konta BNC oraz,

Drużyna otrzyma konta BNC.


..faktycznie jest o co walczyc :D

__
try me.

Użytkownik
RaFiTi

2010-02-23 17:38:47

juz mielismy sie zapisac ale jak przeczytałem że : ''Do wyboru dajemy Wam pięć map takich jak Crash, Crossfire, Strike, Vacant oraz Backlot'' to stwierdzilem ze damy sobie spokoj :)

__

Użytkownik
Speranza

2010-02-23 18:09:30

W sumie to ich cup i ich zasady, dobrze że powstają nowe cupy, a to że się mało drużyn zapisze to ich sprawa. [wakand aka lgp]

__

Użytkownik
TOMe

2010-02-23 18:48:24

omg co za metalnosc polski .... jak nie ma cupów to placz ze nic nie ma, a jak cos juz jest to placz ze to tatmo .... chlopaki sie staraja ale w polsce flame i tak leci ....

__

Użytkownik
bLinku

2010-02-23 20:24:01

I tak szczerze wątpie żeby kto kolwiek wybrał ten vacant, ale jak ludzie mówią jak nie ma nic to gorzkie żale, jak ktoś coś organizuje to wybredni się zgłaszają.. moim zdaniem jak na 15 formacji które się zgłosiło to jednak komuś ten cup się przyda. Pozdrawiam tych co mówią że nie ma o co walczyć, bo nie zawsze liczą się nagrody ale chodzi też o jakieś osiągnięcia a głównie o rywalizację. Tak czy owak zapraszam do zapisywania się.

/edit: Smirnoff & Rafiti - Jeśli nie jesteście zainteresowani cupem organizowanym przeze mnie, zorganizujcie własny i zaoferujcie lepsze nagrody oraz życzę powodzenia w załatwianiu transmisji live (mowa o hstv.pl).

__

Użytkownik
RaFiTi

2010-02-24 00:38:36

myslalem ze mapy sa z gory narzucone ale skoro nie to nie jest tak zle i prosze mnie zostawic :D

__

Użytkownik
rastiR

2010-02-24 03:29:48

Sądze że jest to głupota vacant na rzecz city która akutalnie jest jedną z lepszych map, to tak samo jak by dać wszystkie możliwe mapy i liczyć na to że ludzie nie będą chcieli ich grać, takie coś sądze że z taką mapą nie ma szans na jakieś pożadzniejsze wybicie się. Sądze że już mądrzejsze było by zainwestowanie w jaką bete nowych map które powstają na ten konkurs.
Bo trafi się jakaś drużyna która chamsko weźmie vacant i przyjdzie grac na takiej mapie na której prawdopodobnie ponad połowa drużyn nie grała ich aktualnym skłądem, bo np. ja osobiście vacant grałem z prawie rok temu jakieś 5on5 bo tak to raz na pubie mi się wczytałą a 2 to jak 9v9 graliśmy ?

__

Użytkownik
Eth3r

2010-02-24 13:15:29

Nie wiem co wam ten Vacant przeszkadza. Można sobie spokojnie go zagrać. Że nie grałeś go obecnym teamem? To wreszcie zagrasz...przecież o fun chodzi w takich cupach. Chyba na lajtowym cupie lepiej zagrać sobie vacanta niż Crasha którego gra się codziennie...

__

Użytkownik
rastiR

2010-02-24 13:47:47

to wole sobie pipeline zagrac i będzie większy fun : )

__

Użytkownik
zoniC

2010-02-25 09:40:53

@rastir
1v1 cb.eu showdown 0k3jk4 z10m3k?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5023 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie