Dawn of War 2

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
miszczyk

2010-01-14 17:51:02

Witam wszystkich. Dzisiaj w końcu się skusiłem i zakupiłem DoW -a. I tu ładnie chcę sobie zainstalować grę, wyskakuje aktywacja cd-keya, wklepuje a tu:
Podany kod jest niepoprawny, ponieważ został już aktywowany przez konto steam (...)
Nie muszę chyba mówić jak bardzo się wpieniłem. Teraz mam pytanko, czy jest coś co może po prostu nie gra na moim sprzęcie/koncie, czy powinienem zgłaszać reklamację. Jeśli tak to:
-reklamować w miejscu zakupu (empik)
-dzwonić reklamować do CD-Project
-wysyłac na steam potwierdzenie zakupu i zdjęcia pudełek etc.

Jescze mi się to nie zdarzyło, pudełko było zafoliowane i sam już nie wiem co z tym zrobić.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

__

Użytkownik
esportfun

2010-01-14 17:57:34

sprawdz czy na pewno wpisales dobrze kod (nie pomyliles zera z o itd), jeżeli nic to nie da to idz do empiku.. z nimi zazwyczaj problemu nie ma jeśli chodzi o reklamację więc gl :P

__

Użytkownik
miszczyk

2010-01-14 18:26:53

Wpisałem milion wariacji, ale jak wpisuje poprawnie to tylko mi się pojawia, że jet już aktywny, cokolwiek zmienie, że zły więc zakładam, że mój cd-key gdzieś wypłynął. Przejdę sie jutro do empiku, mam nadzieję, że będzie miło i sprawnie ;p. Tam wogóle sie reklamuje w kasie czy jest jakiś punkt ;F? Miałem to szczęście jeszcze nie reklamować nic, więc pytam ;F

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2010-01-14 19:31:54

Nie powinno być problemu. Kiedyś wszedłem do empiku i powiedziałem, że zgubiłem klucz do Halo. Gość wyciągnął z jakiejś szuflady opakowania cd z grami i pozwolił spisać klucz. Od tamtej pory mam Halo za free.

__

Użytkownik
diGi

2010-01-14 20:41:40

Najbardziej prawdopodobna wersja zdarzeń:

Ktoś sobie kupił Dawn of War 2, spisał klucz, zarejestrował konto i poszedł oddać grę do Empiku z reklamacją, że ma za słabego kompa albo inny crap w tym stylu. Oni oddali mu kasę, dali do zafoliowania na nowo i wrzucili na półkę.

Niestety takie rzeczy dzieją się dosyć często :/

__

Użytkownik
cr0c3r

2010-01-14 23:29:50

@up
empik nie przyjmuje zwrotu jeśli gra została rozfoliowana. za słaby komp to już problem kupującego

__

Użytkownik
diGi

2010-01-15 10:54:53

@ cr0c3r

To ciekawe, bo u mnie w Empiku przyjmujemy :d
Jedynie nie przyjmujemy sieciówek - ze względu właśnie na powyższy problem.

__

Użytkownik
miszczyk

2010-01-15 13:40:39

No to mamy happy end. Podszedłem sobie dzisiaj do empiku. Zaczepiłem pierwszego lepszego pracownika, a tak sie składa, ze akurat dział z grami mam tuż przy wejściu. Ładnie powiedziałem w czym problem, pokazałem paragon. Pracownik zdjął pudełko z grą z innej półki i wymieniliśmy się intrukcjami z cd-keyem. Cała sprawa zajęła mi jakieś 3 minutki, było miło i sprawnie. I własnie dlatego, że było jak najbardziej w porządku, przemogłem ciekawość i nie pytałem się co teraz zrobią z tym zużytym cd-keyem ;p.
Ogólnie dzięki za poradę, a ta akcja tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że empik to dobry sklep ;]

__

Użytkownik
cr0c3r

2010-01-15 22:35:36

@diGi
Według regulaminu empik jeśli gra została rozfoliowana to nie ma możliwości jej zwrócenia. Jednak jeśli trafisz na jakiegoś kierasa który jest w porządku i tak taki egzemplarz rozfoliowany przyjmie ;)

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2010-01-15 22:48:59

A nie do końca. W empiku jest coś takiego jak 30 dni bezproblemowego zwrotu. Nie ważne czy grę odpakujesz czy nie. Oddajesz a oni Ci zwracają pieniądze. Zresztą... można w ten sposób robić różne przekręty. Np. wypacać pieniądze z kart tylko płatniczych - raz kupiłem gier za 400zł i po minucie oddałem. 400zł do ręki.

__

Użytkownik
cr0c3r

2010-01-16 15:49:41

zgadza się - jest możliwość zwrotu w ciągu 30 dni pod warunkiem, że folia nie została zerwana. Przeczytaj regulamin.

edit. a pieniądze można w kasie i tak wypłacić. nazywa się to cashback. tylko musisz coś kupić. Np kupujesz wodę i prosisz o wypłacenie 400 zł. I dostajesz kasę do ręki.

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2010-01-16 18:31:14

Z karty mbanku nie ma cashbacku

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7005 gości

1 użytkownik

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie